Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

MOPS Bielsko i karty parkingowe.

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

MOPS Bielsko i karty parkingowe.

Postprzez Santos » czwartek, 2 paź 2014, 08:45

W MOPS trwa ""wielka i pracochłonna"" akcja wydawania nowych kart parkingowych.Zainteresowany niepełnosprawny musi osobiście zgłosić sie na ul Lipnickiej. Najlepiej na piechotę bo nie ma kpl gdzie tam zaparkować.Przedstawić dokumenty ,które wcześniej wydał ten MOPS i ma je w swoim komputerze /orzeczenie ,dowód wpłaty za kartę/.Po miesiącu oczekiwania czasem dłużej zainteresowany otrzymuje pismo do domu z wyznaczoną datą odbioru.Szkoda że pismo nie jest polecone.Tak się marnuje czas i pieniądze ,które powinny trafiać do potrzebujących.Zastanawiam się kiedy ktoś potrzęsie tą instytucją,odchudzi a zatrudnioną tam "rewie mody" pogoni do pracy w ternie.Takie sprawy powinny załatwiać zatrudnione tam panie w domach niepełnosprawnych przy okazji innych czynności czy wywiadów /o ile takie się jeszcze robi/
Potrafi ktoś podać ile we wszystkich obiektach MOPS /ciekawe o jakiej powierzchni/ zatrudnionych jest osób do obsługi ilu..... podopiecznych.Porównanie kosztów utrzymania MOPS i kwot wypłacanych podopiecznym tez mogą być ciekawe.Te dane powinny wreszcie komuś zapalić światełko w głowie i wyciągnąć wnioski.
ZIZ chyba tu jest potrzebny.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: MOPS Bielsko i karty parkingowe.

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 2 paź 2014, 10:24

MOPS tak dizała od dawna... dziwi Cię to jeszcze???
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: MOPS Bielsko i karty parkingowe.

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 6 paź 2014, 21:45

Santos napisał(a):ZIZ chyba tu jest potrzebny.

Przegięcie! Nie mam zielonego pojęcia! To jest wiedza "top secret" :lol:
nawet instalacja "pluskwy" w restauracji "Ratuszowa sowa i nieprzyjaciele" nie dałaby tu żadnych wyników. :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: MOPS Bielsko i karty parkingowe.

Postprzez Pyramide » czwartek, 29 sty 2015, 15:16

Gdyby ktoś nie otrzymał wsparcia finansowego z Działu Rehabilitacji Społecznej MOPS w BB z siedziba nową Plac Opatrzności Bożej 18 może zabrać sobie od nich darmowy kalendarzyk z widokiem nowej siedziby i z wyraźnym zaznaczeniem że to wlasnie ten dział.
Na to kasa jest.
http://zapodaj.net/5867d2be0d95b.jpg.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości