Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Świąteczny wystrój- gorolska zazdrość

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Świąteczny wystrój- gorolska zazdrość

Postprzez Pyramide » czwartek, 4 gru 2014, 17:50

Pokropić/poświęcić choinkę i ozdoby a malkontentów będzie mniej.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Świąteczny wystrój- gorolska zazdrość

Postprzez Grego » czwartek, 4 gru 2014, 19:39

Lapa_Christi napisał(a):error, mam prośbę do Ciebie. Ujmij proszę w jednym poście, czym się wg Ciebie charakteryzują poszeczególne nacje. Że Cyganie to nieroby i złodzieje, to już wiemy. Że Gorole to zawistne – też.
Przeoczyłeś jeden drobny szczegół. Nie Gorole, a gorole. :mrgreen: To bardzo istotne dla "rdzennych Bielszczaków".
Bo "rdzenny Bielszczanin" (zwłaszcza taki z Giszowca) zawsze jest akuratny i dokładny. Langsam, langsam aber...
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Świąteczny wystrój- gorolska zazdrość

Postprzez error_terror » piątek, 5 gru 2014, 11:30

Grego ty jakimś polonistą chyba jesteś? Jeżeli ktoś mnie wqrwia to z premedytacją piszę o nim małą literą aby to zaakcentować.
Lapa post dotyczy komentowania wydatków Bielska na świąteczny design przez "goroli" vel "raciaków", którzy powinni zająć się np.likwidacją rur z gów.em, które wpuszczaja do Soły a nie wciskać ryje w życie Bielska.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Świąteczny wystrój- gorolska zazdrość

Postprzez Grego » piątek, 5 gru 2014, 18:46

error_terror napisał(a):Grego ty jakimś polonistą chyba jesteś? Jeżeli ktoś mnie wqrwia to z premedytacją piszę o nim małą literą aby to zaakcentować.
No przecież dokładnie to samo napisałem, ze piszesz małą z premedytacją a nie przez niedopatrzenie. Do tego nie trzeba być polonistą. Wystarczy podstawowa znajomość śląskich opętańców.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości