Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez temida » wtorek, 23 gru 2014, 17:35

...
Ostatnio edytowano piątek, 12 cze 2015, 11:00 przez temida, łącznie edytowano 1 raz
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez Pyramide » wtorek, 23 gru 2014, 20:01

Walcz chłopie ale metodami prawnymi a nie pojazdami, insynuacjami zwł na forum.Tak od serca radze ci unikaj takich stwierdzeń jak korupcja w konkretnej sprawie czy urzędzie bo ciężko będzie ci to udowodnić.Efekty mogą być odwrotne i nie ciekawe dla ciebie.
Przy okazji warto wiedzieć że na potrzeby artykułu powinien zbierać materiały dziennikarz piszący a nie ty. Nie dawaj sobą manipulować i wykorzystywać.
Już to kiedyś pisałam że w tej sprawie nie jest do końca tak jak przedstawiasz na forum i sam oceniasz.
To raczej sądy są niezawisłe a nie ty. Ty masz możliwość odwołań,zaskarżeń,kasacji.
Płacz na forum nic ci nie da.Ale walcz jak czujesz się niewinny.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez Grego » wtorek, 23 gru 2014, 20:44

Pyramide napisał(a):Przy okazji warto wiedzieć że na potrzeby artykułu powinien zbierać materiały dziennikarz piszący a nie ty.
A to trzeba mieć jakieś uprawnienia do zbierania materiałów? Licencje na pisanie? Kurcze blade, niedługo trzeba będzie prawo jazdy na buty. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez Pyramide » wtorek, 23 gru 2014, 20:48

Grego nie baw się w filozofa ..... Przeczytaj jedno zdanie więcej.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez Grego » środa, 24 gru 2014, 06:06

Dobrze Pyramide, już nie będę. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez temida » środa, 24 gru 2014, 09:05

Nasza demokracjA JEST TAK MŁODA że zapominamy czasem iż każdy obywatel ma prawo zdobywać informacje o pewnych problemach.. ujawniać je ... Obywatel ma prawo i OBOWIĄZEK chronić demokracje i Państwo przed ludzmi którzy łamią prawo i skłądane przysięgi stając się wrogami całego Państwa. Ja osobiście uważam że zorganizowana grupa przestępcza działąjąca w sądzie i prokuraturze to bardziej sprawa dla ABW a nie CBA .
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez Grego » środa, 24 gru 2014, 17:10

A co ma do tego demokracja? To że w parlamencie zasiada zgraja cudaków wybrana przez tłum miałoby być gwarantem sprawiedliwości sędziów? No to pojechałeś. :mrgreen:
Zresztą na własnej skórze się przekonałeś jak to działa. Czas wyciągnąć wnioski.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez motaboy » piątek, 2 sty 2015, 19:18

Pyramide napisał(a):Walcz chłopie ale metodami prawnymi a nie pojazdami, insynuacjami zwł na forum.Tak od serca radze ci unikaj takich stwierdzeń jak korupcja w konkretnej sprawie czy urzędzie bo ciężko będzie ci to udowodnić.Efekty mogą być odwrotne i nie ciekawe dla ciebie.
Przy okazji warto wiedzieć że na potrzeby artykułu powinien zbierać materiały dziennikarz piszący a nie ty. Nie dawaj sobą manipulować i wykorzystywać.
Już to kiedyś pisałam że w tej sprawie nie jest do końca tak jak przedstawiasz na forum i sam oceniasz.
To raczej sądy są niezawisłe a nie ty. Ty masz możliwość odwołań,zaskarżeń,kasacji.
Płacz na forum nic ci nie da.Ale walcz jak czujesz się niewinny.


Gdzie tu są insynuacje? Zabolało, czy wystraszyło ? Bo ja tu insynuacji nie widzę. A sędzia i prawnik to jednak też jeden z najstarszych zawodów świata. I o ile się zdążyłem przekonać, to kwestia szczerości, prawdomówności, uczciwości .. itp. w "Waszych zawodach" - tych "najstarszych" jest jednak zbliżona. :/ Powinniście się rozumieć "bez słów". Wydaje mi się, że się da. :P
Avatar użytkownika
motaboy
użytkownik
 
Posty: 112
Na forum od: 7 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Cygański Las

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez Pyramide » piątek, 2 sty 2015, 19:36

@motaboy o czym ty piszesz i z czym to sie je ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez motaboy » piątek, 2 sty 2015, 19:38

Pyramide napisał(a):@motaboy o czym ty piszesz i z czym to sie je ?


Skupiłem się na tym, że zawód prawnika to jeden z najstarszych... Mamy takich jeszcze kilka.
Avatar użytkownika
motaboy
użytkownik
 
Posty: 112
Na forum od: 7 wrz 2012, 20:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Cygański Las

Re: Prośba o pomoc na potrzeby artykułu.

Postprzez temida » sobota, 26 wrz 2015, 10:00

hmm dla osób mających wątpliwości co do słuszności tej sprawy niedawno dodałem na blogu fotokopie dokumentów i materiałów dowodowych potwierdzające przekręty oraz świadome ukrywanie przestępstwa przez sąd i prokuraturę. Heh nawet niedawno byłem zawinięty na komende w Bielsku i straszyli mnie że mam przestać o tej sprawie mówić.. mam mieć nawet sprawe w sądzie za - udzielanie wywiadów w tej sprawie oraz prowadzenie tego bloga :) Akurat tej rozprawy nie mogę się doczekać , a w odpowiedzi na to przesłuchanie rodem z dobrych czasów SB na komendzie udostępniłem kolejne materiały dowodowe na blogu :)
www.facebook.com/wiezieniezamilosc , a odnośnie zbierania materiałów - dało to wielkie efekty , udało się ustalić wiele dziwnych spraw , zbieramy materiały w celu ustalenia siatki powiązań pewnych ludzi i jak sie pewne sprawy załatwia.. skrzynka mailowa na azjatyckim serwerze.. raczej poza ich zasiągiem :) a przynajmniej nie tak łątwo bedą mieli zdobyć nakaz do niej :)
korupcja@japan.pe
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron