Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BBORN Dębowiec

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Del_Rey » niedziela, 15 lut 2015, 12:08

Pyramide napisał(a):Skoro było 5 kontroli - gdzie zainteresowani znajdą ich wyniki ????
Koledzy na forum już o to pytali - nie odpowiedziałaś...
Podasz linka czy wyssałaś to z tego samego palca co teorię że idioci nie zostają dziadkami/babciami ???
Na ciebie można liczyć - dym jest w każdym twoim poście :)

Odpowiedź już padła :)
Pyramide napisał(a):P Kazimierz podaje żródło: wyczytałam,wywnioskowałam,wyniuchałam z dymów,popiołów i licznych idiotycznych wywodów(...)

Chyba to jednak rodzina ten cały grajdołek, Pyramide uwazajaca ze wszystko jest cacy, władca nieomylny i ten co ukradł ziemie państwu, by kradzież zalegalizować kupnem za grosze, a teraz goli kasę od miasta.za dzierżawę ukradzonej ziemi polewanej wieczorami wodą z kranu, żeby narciarze mogli jezdzic po tym, po czym jeździli 50 lat za darmo. Ale przecież wszystko zgodnie z prawem. Jak mawiał Muniek Staszczyk: Jest super, jest super, wiec o co Ci chodzi"... Panie Kazimierzu :D JA tu widzę niezły... układ ;), jak mawiał kolejny znany mędrzec.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 15 lut 2015, 12:20

Del_Rey napisał(a):Jak mawiał Muniek Staszczyk: Jest super, jest super, wiec o co Ci chodzi"...


Racja panie: jest super więc o nic mi nie chodzi :D
Lud ma coś na miarę naszych możliwości więc lud zadowolony.
Tylko jak zaczniesz nad tym myśleć ... eeee lepiej nie myśleć - szkoda czasu, zdrowia itd.
Jak widać ci co nie myślą wydają się zadowoleni :P
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » niedziela, 15 lut 2015, 15:31

Panie K ty masz "babe' ? :lol: :?: :?: :idea:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 15 lut 2015, 16:45

Pyramide napisał(a):Panie K ty masz "babe' ? :lol: :?: :?: :idea:


Nie umówię się z tobą. Wybacz szkoda życia :)

Ja pisałem wcześniej - koniec tej głupiej rozmowy.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez thinidus » poniedziałek, 16 lut 2015, 11:08

Byłem dzisiaj na Dębowcu i jeśli miałbym podsumować przygotowanie stoku jednym słowem to napisał bym TRAGEDIA! Dziury, muldy, rowy (to co pozostało po przejeździe ratraka chyba nie da się inaczej opisać) wszystko do kompletu. 10 minut jazdy i do domu. W porównaniu do pozostałych miejscowości beskidzkich to Dębowiec jest najgorszy. Żal mi ludzi, którzy przyjechali z innych miejscowości bo wydali niepotrzebnie kasę zamiast od razu wziąć kurs na Wisłę albo Szczyrk.
thinidus
użytkownik
 
Posty: 71
Na forum od: 8 wrz 2010, 11:44

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 16 lut 2015, 15:05

Wypadało posypać z armatek świeżym śniegiem - tym bardziej, że mogą to być ostatnie noce z temperaturami -5 i niższymi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez aniol » poniedziałek, 16 lut 2015, 17:41

ZIZ napisał(a):Wypadało posypać z armatek świeżym śniegiem - tym bardziej, że mogą to być ostatnie noce z temperaturami -5 i niższymi.

AAAAle to kosztuje i nie ma komu podjąć tak ważkiej decyzji :mrgreen:
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 16 lut 2015, 18:11

thinidus napisał(a):Byłem dzisiaj na Dębowcu i jeśli miałbym podsumować przygotowanie stoku jednym słowem to napisał bym TRAGEDIA! Dziury, muldy, rowy (to co pozostało po przejeździe ratraka chyba nie da się inaczej opisać) wszystko do kompletu. 10 minut jazdy i do domu.


Stok jest tak przygotowany bo jutro odbędą się na nim zawody dla dzieci. Musi być bezpiecznie !!! BBOSiR wie co robi !!! Tam pracują fachowcy od zarządzania i sportu. Będzie dobrze.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez thinidus » poniedziałek, 16 lut 2015, 18:31

Od przygotowania stoku jest ZIAD a nie BBOSiR.
thinidus
użytkownik
 
Posty: 71
Na forum od: 8 wrz 2010, 11:44

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 16 lut 2015, 18:49

thinidus napisał(a):Od przygotowania stoku jest ZIAD a nie BBOSiR.


Oczywiście masz rację. Ale co to za różnica skoro w obu "firmach" pracują fachowcy.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 16 lut 2015, 19:40

aniol napisał(a):
ZIZ napisał(a):Wypadało posypać z armatek świeżym śniegiem - tym bardziej, że mogą to być ostatnie noce z temperaturami -5 i niższymi.

AAAAle to kosztuje i nie ma komu podjąć tak ważkiej decyzji :mrgreen:


Ważkie decyzje już podjęto dawno temu - przy projektowaniu inwestycji :lol: . Na skutek interwencji ekooszołpmów i przy współudziale profesora hydrologii wykoncypowano, że aby uruchomić - dopuścić do użytkowania - trasę narciarską należy nasypać od 0,5 do 1 m warstwę śniegu. W związku z tym w grudniu sypano przez tydzień, wody i kasy poszło wg rozdzielnika i w tym sezonie więcej już "nie nada".
Bo warstwę śniegu usypuje się nie dla narciarzy ale dla flory fauny :mrgreen: aby je "chronić" :lol:
Jak na stoku utworzy się lodowisko to już dosypywać nie można bo... ..."taki mamy klimat" :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez thinidus » poniedziałek, 16 lut 2015, 23:06

Pan Kazimierz napisał(a):
thinidus napisał(a):Od przygotowania stoku jest ZIAD a nie BBOSiR.

Oczywiście masz rację. Ale co to za różnica skoro w obu "firmach" pracują fachowcy.


No tak czyli dla zasady dosrywamy wszystkim. Konstruktywna krytyka na calego...
thinidus
użytkownik
 
Posty: 71
Na forum od: 8 wrz 2010, 11:44

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 17 lut 2015, 07:08

thinidus napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
thinidus napisał(a):Od przygotowania stoku jest ZIAD a nie BBOSiR.

Oczywiście masz rację. Ale co to za różnica skoro w obu "firmach" pracują fachowcy.


No tak czyli dla zasady dosrywamy wszystkim. Konstruktywna krytyka na calego...


Pomylić się nie można panie nieomylny ???
Konstruktywną krytykę masz wcześniej - poczytaj.
Po prostu widzę jak to działa i dochodzę do wniosku że gdyby to było prywatne NIKT NIGDY nie pozwoliłby sobie na takie szastanie kasą. No ale "państwowe" to co innego ...

A ty narzekasz że jest lód - wystarczyło poczytać na stronce jakie są warunki i być wiedział przed wyjazdem na miejsce że są "miejscowe oblodzenia".
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez thinidus » wtorek, 17 lut 2015, 09:10

Pomylić się można, kto nie dyskutuje ten się nie myli, ale trzeba też umieć przyznać się do błędu a nie usprawiedliwiać własną ignorancję oskarżając na lewo i prawo. Napisz mi gdzie narzekałem, że jest lód na trasie bo chyba już masz zwidy.
thinidus
użytkownik
 
Posty: 71
Na forum od: 8 wrz 2010, 11:44

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez sweeper » wtorek, 17 lut 2015, 10:11

Pan Kazimierz napisał(a):wystarczyło poczytać na stronce jakie są warunki

regularnie zaglądałem na stronę i informacje tam podawane są nieprawdziwe :D
to taka informacja "z boku" co do treści zamieszczanych przez BBORN
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron