Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

BBORN Dębowiec

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Del_Rey » sobota, 31 sty 2015, 18:21

Trzeba być debilem by nie wiedzieć, ze nie buduje się niczego na nie swojej dzialce. Tyle w skrócie. Dziwne, ze pare lat temu Kasztelan, czy jego zastepca to samo mówili. Ze to sprzeczne z prawem.
Mnie interesuje to ze w ciagu 4 lat cena wody poszla w gore o prawie 20%
Ostatnio edytowano sobota, 31 sty 2015, 18:31 przez Del_Rey, łącznie edytowano 1 raz
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 31 sty 2015, 18:25

Pyramide skoro NIKT NA ŚWIECIE nie naśnieża stoków kranówą to moim zdaniem coś w tym jest. Ale oczywiście Ty możesz mieć inne zdanie.
Poczytaj w necie po ile ktoś kupił od kogoś ziemię na ktorej zlokalizowano troszkę później stok. Oczywiście to był przypadek. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć ważne że się zbudowało, działa i jest ładnie.

Pyramide napisał(a):Kto wie czy widział po ile woda jest sprzedawana ?


To jest dowód na Twoją ignorancję. Nie zadałaś sobie trudu nawet żeby przeczytać artykuły które linkowałem. Tam masz odpowiedź na to pytanie. Może trochę ukryte ale chyba aż tak ciasna na umyśle nie jesteś że tego nie znajdziesz.
A jutro bierz wnuczkę, termos i maszeruj na stok robić wielkie łoł z otwartymi ustami bo będzie się działo i będzie tłum jak ty to nazywasz :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » sobota, 31 sty 2015, 18:46

Panie K a ty "cwaniaczku" pod pseudonimem napisz wreszcie zgłoszenie do prokuratury,opisz wszystko dokładnie, zalinkuj, nie zanoś do prokuratury tylko wklej pod swoim nickiem na forum.Może akurat coś dobrego zrobisz zamiast tylko "źlamdać" na forum.Odwagi Pan Kazimierz.Przypominam ci że wiedząc o przestępstwie masz obowiązek to zgłosić art 304 kpk, Są też infolinie w ABW,CBA i wielu innych.
Wklej umowę jaką zawarł UM z prywatnymi właścicielami działek to wtedy podyskutujemy. Dyskutować w temacie na podstawie linków to twój poziom.Media są min po to żeby "poić takich jak ty.
Jak byś nie wiedział gdzie zaadresować doniesienie to napisz ,podpowiem ci. Czekam/y/
Oby nie obleciał cie "cykcyk"

Może cos bliżej po swojemu napiszesz,odpiszesz,zakwestionujesz j/n
Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?

Takie wpisy j/w tych nawiedzonych widzących wszędzie przekręty uważam za debilowate.Kto wie czy widział po ile woda jest sprzedawana ? zaraz to musi być kosztem mieszkańców? Ludzie logiki trochę w tym permanentnym narzekaniu na wszystko.
Głosujący to byli debile czy byli większością nad debilami?
Myślicie że w Bielsku nie ma mądrych i odważnych ludzi,którzy by nieprawidłowości w tym temacie trzymali dla siebie i zgłosili tam gdzie trzeba? a opozycja też jest na usługach kasztelana? gdzie w tym "miałczeniu" logika.Kasztelan też ma wrogów,którzy tylko czekają na jego potknięcia i oddanie go pod sąd. Macie swoich radnych ,znajomych,pewnie i posłów to interweniujcie.
Ew zwróćcie się po pomoc do temidy z forum.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez YoShi » sobota, 31 sty 2015, 18:52

Pyramide[quote="Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?

Gdzie można poczytać o wynikach kontroli?
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 31 sty 2015, 19:00

Pyramide - może odpowiesz na postawione wcześniej pytanie: czy postawisz swój dom na dzierżawionej działce????

No i twój poziom "rozmowy" - ty masz rację a linki innych nie warte są uwagi.
ehhh babciu babciu ... łykasz jak młody pelikan

Mamy tutaj obraz wyborcy rodem z BB - starsza osoba zachwycona rozbudową miasta. Nieważne jak ważne że się buduje. To jest miś na miarę naszych możliwości ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » sobota, 31 sty 2015, 19:19

Panie Kazimierz ---- cykorze, nie odwracaj kota ogonem.Postawienie czegoś np swojego domu bez zgody na cudzej działce nie ma nic wspólnego z postawieniem obiektu przez UM na gruntach częściowo dzierżawionych w wyniku umowy, która cykorze byla wielokrotnie już kontrolowana i gów... wyszło a nieprawidłowości czy przestępstwo jak ty byś chciał.
Pisz donos Pan Kazimierz nie cykaj się.
Starsza babcia jest tak samo w twojej głowie jak te pierdoły które piszesz.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » sobota, 31 sty 2015, 19:21

YoShi napisał(a):
Pyramide[quote="Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?

Gdzie można poczytać o wynikach kontroli?

Jako Ob masz prawo wiedzieć więc napisz do UM żeby ci udostępnili.Kilka razy juz to było pisane na forum jak sie dowiedziec.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez YoShi » sobota, 31 sty 2015, 19:23

Pyramide napisał(a):
YoShi napisał(a):
Pyramide[quote="Pyramide napisał(a):Z tego wniosek że kontrole RIO,ABW, CBA pewnie pod nadzorem prokuratury robili "debile" że nieprawidłowości nie stwierdzili, nie ujawnili i nic nie wnioskowali do prokuratury,sądu?

Gdzie można poczytać o wynikach kontroli?

Jako Ob masz prawo wiedzieć więc napisz do UM żeby ci udostępnili.Kilka razy juz to było pisane na forum jak sie dowiedziec.

Czyli sama nie znasz wyników kontroli, bo nawet media jej nie znają. Wszystko co znalazłem, to ze kontrola trwa. Info z zeszłego roku.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 31 sty 2015, 19:26

Pyramide napisał(a):Panie Kazimierz ---- cykorze, nie odwracaj kota ogonem.Postawienie czegoś np swojego domu bez zgody na cudzej działce nie ma nic wspólnego z postawieniem obiektu przez UM na gruntach częściowo dzierżawionych w wyniku umowy,


Wiesz co pogadamy jak wytrzeźwiejesz bo widzę że nie rozumiesz nic.

Odpowiedz na pytanie postawione już DWA razy: czy postawiłabyś swój dom na wydzierżawionej działce??
Dla ułatwienia dodam że masz pozwolenie na tą budowę i wszystkie zgody itd. Pomyśl spokojnie i odpisz jak już zrozumiesz pytanie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » sobota, 31 sty 2015, 19:37

TAK, a wiesz ile domów prywatnych stoi na działkach dzierżawionych od miasta. Wiec dalsza dyskusja jest bez sensu.Pisz donos na kasztelana,kogo sie jeszcze da w sprawie stoku,Bulwarów,dymu,śmieci,popiołu i sam na siebie.Pa pa
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez YoShi » sobota, 31 sty 2015, 19:40

"Miasto nie może inwestować na nie swoich gruntach, bo to jest sprzeczne z prawem - mówił w marcu 2009 roku zastępca prezydenta Bielska-Białej, Zbigniew Giełda na wspólnym posiedzeniu trzech komisji Rady Miejskiej, które poświęcone było stanie prac nad projektem zagospodarowania Szyndzielni i Dębowca (zachował się protokół z posiedzenia"

Prawo się zmieniło, czy tylko wiceprezydent?
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 31 sty 2015, 19:45

Pyramide napisał(a):TAK, a wiesz ile domów prywatnych stoi na działkach dzierżawionych od miasta. Wiec dalsza dyskusja jest bez sensu.


Ja piernicze ale ty manipulujesz faktami.
Skoro pasuje ci stawianie własnego domu na działce nie twojej lecz należącej do OSOBY PRYWATNEJ ( bo w przypadku stoku właścicielami działki są osoby prywatne nie miasto) to faktycznie nie ma o czym z tobą dyskutować.
Powiem Ci tylko tyle - zacytuję tu kolegę z forum
Del_Rey napisał(a):Trzeba być debilem by nie wiedzieć, ze nie buduje się niczego na nie swojej dzialce.
Ty masz inne zdanie moim zdaniem idiotyczne ale masz do tego prawo.
I skończ już te swoje mądrości bo widać że nie myślisz logicznie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » sobota, 31 sty 2015, 19:53

Pan Kazimierz pisz doniesienie. Popytaj tez radnego Puda czy sa nieprawidłowości i co nim kieruje ze nic też nie zgłasza.
Odn debili pozwól że nie wskażę kto wg mnie nim jest.
Masz wykładnie "debili" takich jak .....
"Wskazuje się, że umowa dzierżawy może służyć budowie przez dzierżawcę obiektu budowlanego na dzierżawionym gruncie. Do uzyskania pozwolenia na budowę i zrealizowania inwestycji inwestorowi musi przysługiwać tytuł prawny do władania tym gruntem na cele budowlane. Tytułem takim nie musi być własność, ale może nim być również umowa dzierżawy, dopuszczająca możliwość zabudowy. Taka umowa powinna więc regulować wzajemne prawa i obowiązki, w tym szczególności, w jaki sposób i w jakim zakresie dzierżawca będzie mógł korzystać z wybudowanych obiektów oraz w jaki sposób będą dokonywane rozliczenia zrealizowanej inwestycji po zakończeniu dzierżawy, gdy na przykład zostanie ona wypowiedziana"
Amen. resztę możesz skonsultować u odp lekarza
Ostatnio edytowano sobota, 31 sty 2015, 19:57 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 31 sty 2015, 19:56

Pyramide napisał(a):Pan Kazimierz pisz doniesienie. Popytaj tez radnego Puda czy sa nieprawidłowości i co nim kieruje ze nic też nie zgłasza.
Odn debili pozwól że nie wskażę kto wg mnie nim jest.


Bądź konsekwentna
Pyramide napisał(a):Wiec dalsza dyskusja jest bez sensu.Pa pa


Dla mnie debil to ktoś kto np stawia własny dom budowany za własne pieniądze na działce dzierżawionej od osoby prywatnej.
Ale wiadomo jak się buduje za czyjeś pieniądze to jest inaczej.

P.S. Ktoś rzuca fakty a ty zaczynasz pyskówkę, wyzwiska. Bez sensu no ale co się dziwić ... chamstwo bierze górę.
Odnośnie lekarza mogłaś sobie darować. Ale jakby co wiem gdzie są promocje u weterynarza na szczepienie przeciw wściekliźnie. Chociaż chyba już za późno kurcze chore sztuki już chyba idą do odstrzału. Przykro mi :(
Miłego wieczoru.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: BBORN Dębowiec

Postprzez Pyramide » sobota, 31 sty 2015, 20:07

Fakty ??????? chachach a jak cię uraził lekarz to sorry.
Weterynarz to mój kolega jak potrzebujesz to napisz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości