Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blokami

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez ZIZ » czwartek, 29 sty 2015, 12:48

W tej kwestii ruch jest po stronie Kasztelana i jego służb. RM nie miała tego tematu w porządku obrad; nie wiem czy ktoś interpelował. Pani Naczelnik wydziału GO uważa, że nic na siłę :lol: i jeśli będzie inna, sensowna lokalizacja to i PSZOK tam będzie. Kiedy tylko będzie oficjalna odpowiedź na pismo to Przewodniczący osiedla wklei je na stronie RO.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez kjs40 » czwartek, 5 lut 2015, 16:52

Wg mnie skoro płącimy za WYWÓZ ŚMIECI I ODPADÓW to nie powinno być żadnych pukntów zbiórek tylko wszystko powinno być wywożone jak te "mokre i suche".
Co niby mam luksusowym mercedesem odpady dowozić do punktu?
Ktoś tu się z ch.. nałby pozamieniał?

Wcale się więc nie dziwię ze dalej w karzakch ladują różne "prezenty" taka to rewolucja śmieciowa nastąpiła.
kjs40
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 9 paź 2008, 12:21

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez ZIZ » czwartek, 14 maja 2015, 21:30

Ratusz podał trzy nowe możliwe opcje lokalizacji PSZOK-u zamiast tego oprotestowanego. W Wapienicy w okolidzach Dzwonkowej, w Międzyrzeczu, za giełdą w okolicach dwupasmówki, na oś WP przy Stawowej.
Ta trzecia absolutnie odpada, już są protesty mieszkańców. Przy Stawowej (za Biedrą a na przeciw Tesco) ma być park i nic ponad to!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pyramide » piątek, 15 maja 2015, 06:10

ZIZ jednak potrzeba takich działaczy pasjonatów jak Ty w mieście.Widzisz te problemy oddolnie.A piszesz i zgłaszasz te drobne ale ważne dla życia mieszkańców problemy tylko w RO czy w siedzibie kasztelana też ? Są jakieś efekty?
Delikatnie zapytam czy problem z popiołem jednego z naszych dyskutantów został rozwiązany? / o dymy nie pytam bo to znowu ostatnio widać po wpisach/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez ZIZ » piątek, 15 maja 2015, 06:46

W siedzibie RO to można sobie co najwyżej ponarzekać i wypić herbatkę czy kawkę na koszt podatników.
Choć incydentalnie są spotkania z z radnymi (na ogół bez-radnymi) i posłańcami Kasztelana (zwykle kompetentnymi na tyle by problem ruszył z miejsca). Na takim spotkaniu wyszła oddolna inicjatywa zablokowania tego PSZOK-u. ( Nie ode mnie - od mieszkańców bloków; nie ja też ten problem pilotowałem tylko Przewodniczący RO, Prezes SM Strzecha i Przewodniczący RN Strzecha - równocześnie radny miejski.)
Jak są jakieś sprawy - to bezpośrednio do ratuszan.
Z tym popiołem i kopceniem z kilku domów to już stara sprawa. Popiołu już przy pętli autobusowej nie wysypują; za to poznali się z dzielnicowym i patrolami SM, podobnie było z dymiarzami bo jak mówi przysłowie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie :mrgreen: (np. komornika z mundurową obstawą :lol: ).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 15 maja 2015, 07:36

ZIZ napisał(a):Z tym popiołem i kopceniem z kilku domów to już stara sprawa. Popiołu już przy pętli autobusowej nie wysypują; za to poznali się z dzielnicowym i patrolami SM, podobnie było z dymiarzami bo jak mówi przysłowie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie :mrgreen: (np. komornika z mundurową obstawą :lol: ).


Jak widać wstała babcia rano i zaczyna jątrzyć i szczypać.
Babuszka już dobrze o tym wie ale jak widać nie dotarło to jeszcze do jej mózgu. No chyba że dotarło ale już zapomniała że dotarło i efekt ten sam. Może jak Ty jej to wyośliłeś to będzie bardziej strawne.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 15 maja 2015, 07:37

Pyramide napisał(a):/ o dymy nie pytam bo to znowu ostatnio widać po wpisach/


Nie pytaj lepiej bo znowu zaczniesz bredzić a później wyzywać ludzi na forum.

I w ramach wiedzy o świecie którą czerpiesz garściami z Pudelka:

Pyramide napisał(a): spie... buraku na drzewo tam idealnie pasujesz..


Buraki nie rosną na drzewach.
Miłego dnia - zapowiada się ładna pogoda polecam spacer ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pyramide » piątek, 15 maja 2015, 07:52

PK
"Buraki nie rosną na drzewach.
Miłego dnia - zapowiada się ładna pogoda polecam spacer ;)"
Polecam spacer ale z wnukami /jak się je ma/ albo ze swoja pukawą młodą
koniecznie uzupełnij; nie garściami tylko szuflami i nie z... tylko wyłącznie z ....
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 15 maja 2015, 08:37

Pyramide napisał(a):PK
"Buraki nie rosną na drzewach.
Miłego dnia - zapowiada się ładna pogoda polecam spacer ;)"
Polecam spacer ale z wnukami /jak się je ma/ albo ze swoja pukawą młodą
koniecznie uzupełnij; nie garściami tylko szuflami i nie z... tylko wyłącznie z ....


Polecam zapoznanie się z buttonem CYTUJ - nie jest to trudne a czyni rozmowę milszą i czytelniejszą :)

Potrafisz napisać coś od siebie czy tylko potrafisz wyzywać i kopiować wpisy innych? Odnoszę wrażenie że nie ale mnie to nie dziwi skoro zaczytujesz się w Pudelku.
Jak już coś to młodą pukawą a nie pukawą młodą - kolejny raz poproś wnuki i korektę bo widać pisanie po polsku sprawia ci problemy.
I na koniec znowu pisanie od rzeczy. No ale zdziwiony nie jestem bo to nie pierwszy raz.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pyramide » piątek, 15 maja 2015, 10:23

Ależ Pan Kazimierz ja nie wyzywam tylko kolejny raz stwierdzam że jesteś burakiem /jako odpowiedz na twoje wpisy/
Pudelka już sobie wyjaśniliśmy więc nie wracaj i nie klep jak papuga.
Wyszukaj inne portale i "przyspawaj" się do nich.
"""dzieki"""" za buttona i wszelkie inne pouczenia i uwagi.Jesteś jednak wielki ......k.
Byłeś już na spacerze ze swoją "pukawą młodą" /młodą pukawą/ znawco wszystkiego a zwł j.polskiego.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 15 maja 2015, 10:42

Pyramide napisał(a):Byłeś już na spacerze ze swoją "pukawą młodą" /młodą pukawą/ znawco wszystkiego a zwł j.polskiego.


No wybacz ale twoje gnioty w języku ojczystym kłują po oczach :) Bo takich bzdetów jak ty nikt tutaj nie pociska.
Pamiętaj NIGDY nie jest za późno na naukę.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pyramide » piątek, 15 maja 2015, 10:47

Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):Byłeś już na spacerze ze swoją "pukawą młodą" /młodą pukawą/ znawco wszystkiego a zwł j.polskiego.


No wybacz ale twoje gnioty w języku ojczystym kłują po oczach :) Bo takich bzdetów jak ty nikt tutaj nie pociska.
Pamiętaj NIGDY nie jest za późno na naukę.


Panie Kazimierz: Pamiętaj NIGDY nie jest za późno na naukę i odrobinę kultury.
Pozdrowienia od Adama.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 15 maja 2015, 10:55

Pyramide napisał(a):Pozdrowienia od Adama.


Dzięki. Również pozdrowienia od Kuby, Wacka, Jacka, Placka, Bolka, Lolka, Tosi, Zosi i Antosi.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Kozo » piątek, 15 maja 2015, 11:05

Ale o co chodzi...?? Tacy starzy, a tacy głupi ;)
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01

Re: Punkt zbiórki odpadów na os. Polskich Skrzydeł - pod blo

Postprzez Pyramide » piątek, 15 maja 2015, 16:09

Tutaj potrzebna jest interwencja Admina.Albo PK dać medal za tropienie uzytkowników o kilku nickach.Albo wytłumaczyć mu że się ośmiesza.To tak delikatnie żeby szoku nie dostał.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości