Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez jolanta1960 » środa, 28 sty 2015, 17:17

Witajcie! Szukam sprawdzonego i pewnego biura podróży w Bielsku. Chcę, żeby moi rodzice pojechali gdzieś na wakacje. Są to starsi ludzie, w internecie sobie oferty nie znajdą. Potrzebuję takie biuro, które ma jak najpełniejszą ofertę (nie tylko np. samą Itakę) i dobrą obsługę - znają hotele i mogą coś polecić, pomogą moim rodzicom dokonać wyboru i podpisać umowę. Będę wdzięczna za pomoc!
jolanta1960
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 28 sty 2015, 17:14

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez krzysiek zz » środa, 28 sty 2015, 19:22

Wpierw pytasz o biuro a potem piszesz jakby chodziło jednak o pośrednika.
Z biur lokalnych polecam BP Marco - nie maja szałowej oferty ale to od dawna działające i biuro i np do Chorwacji można się z nimi wybrać.
Takie swojskie biuro:)
krzysiek zz
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 18 lip 2007, 17:51

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez Never » środa, 28 sty 2015, 20:02

W Bielsku, nie w Bielsku... Po upadkach tylu małych biur podróży ja raczej na wakacje z lokalnym biurem u pani Jadzi Jadzia-Pol-Tour bym nie jechał... Zresztą i tak Jadzia-Pols-Tour ma oferty przeważnie z Itaki i innych Eximów... Ja ostatnio byłem z TUI i było bardzo Ok. Mimo tego, co oni tam w biurach chrzanią ciągle warto wykupić wycieczkę np. na dobę przed wylotem, bo cena potrafi spaść na końcu o ładne kilkaset złotych na osobie... Ja zaoszczędziłem w ten sposób ponad 1000 złotych w stosunku do oferty podobno promocyjnej he he. No, ale to trzeba trafić i nie jest powiedziane, że za każdym razem tak będzie. Spróbować można, a jak nie to za kilka dni jest następny termin w innej lokalizacji. Jeżeli coś (hotel) jest opisywane jako 3 gwiazdki, to raczej na 99% w takich krajach jak Hiszpania, Portugalia, Włochy zawsze będzie to bardzo fajny hotel... Gorzej w Grecji i państwach arabskich, bo tu już to ruletka... Można trafić super, a można na totalny syf (sprawdzone). W mojej opinii lepiej dołożyć te 150-200 na głowę i wybrać się na Zachód.
Z jednej bardzo ważnej rzeczy trzeba sobie zdać sprawę! Praktycznie wszystkie biura podróży mające oferty przystępne cenowo korzystają z czarterów lotniczych i tanich linii. W Polsce miażdżącą większość obsługuje Enter Air... Samoloty Entera ze względów technicznych są bardzo podatne na opóźnienia ze względu na warunki atmosferyczne. W gorszych warunkach po prostu nie startują z lotnisk, co w praktyce oznacza, że np. samolot na wakacje albo powrotny z wakacji może odlecieć i kilkanaście godzin później niż planowano... Wystarczy że nie wyleci z Katowic albo Krakowa ze względu na mgłę i tych turystów, którzy czekają na powrót z wakacji też planowo nie zabierze... Ludzie psioczą i chcą odlecieć jak najszybciej, robią cyrki i pozwy zbiorowe, a moim zdaniem zawsze lepiej dolecieć i dobę później niż nie dolecieć wcale... Raczej już biura podróży (przynajmniej te trochę lepsze) nie robią jaj z noclegami i kilkunastogodzinnym koczowanie na lotnisku tylko organizują hotel zastępczy, ale do niedawna to się zdarzało, a dla starszych osób czekanie tyle czasu na lotnisku może być bardzo uciążliwe. Pdobnie zresztą jak alternatywa czyli kilkunastogodzinna podróż autokarem... Są oferty z lotami w "regularnych" liniach lotniczych jak LOT itp, ale te są już przeciętnie 1000 zł droższe na starcie od "standardowych".
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez jan235 » środa, 28 sty 2015, 23:48

a ja polecam nasz poczciwy PKS - byłem z nimi dwa razy i trudno narzekać. Polecam zwłaszcza Chorwację w wersji stacjonarnej - łatwiej odpocząć w starszym wieku po wyczerpującym zwiedzaniu
Avatar użytkownika
jan235
użytkownik
 
Posty: 149
Na forum od: 9 sie 2013, 23:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez Arkon » czwartek, 29 sty 2015, 07:14

Ja z czystym sumieniem polecam biuro Go Holiday http://www.goholidaybielsko.com.pl/kontakt.
Mają chyba wszystkich najważniejszych operatorów w ofercie, a przede wszystkim znają się na tym co robią, chętnie doradzają miejsca, w których sami często już byli. Ja się nie zawiodłem.
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez jolanta1960 » czwartek, 29 sty 2015, 09:11

krzysiek zz napisał(a):Wpierw pytasz o biuro a potem piszesz jakby chodziło jednak o pośrednika.
Z biur lokalnych polecam BP Marco - nie maja szałowej oferty ale to od dawna działające i biuro i np do Chorwacji można się z nimi wybrać.
Takie swojskie biuro:)


A pośrednik to nie biuro?? Biuro agencyjne to też biuro przecież :) Nie powiedziałam, że szukam touroperatora :)
jolanta1960
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 28 sty 2015, 17:14

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez smartwords » czwartek, 29 sty 2015, 09:51

Zdecydowanie Atlantis na Ratuszowej (naprzeciwko Magnum).
Znają hotele, potrafią polecić coś sprawdzonego. Mają wszystkie biura - od TUI, przez Itakę, po autokarowe oferty, bilety lotnicze, itd.
smartwords
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 29 sty 2015, 09:49

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez aniol » czwartek, 29 sty 2015, 21:56

Arkon napisał(a):Ja z czystym sumieniem polecam biuro Go Holiday http://www.goholidaybielsko.com.pl/kontakt.
Mają chyba wszystkich najważniejszych operatorów w ofercie, a przede wszystkim znają się na tym co robią, chętnie doradzają miejsca, w których sami często już byli. Ja się nie zawiodłem.

również zdecydowanie polecam latam z nimi wielokrotnie,pełny profesjonalizm
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez bagietka » czwartek, 29 sty 2015, 22:17

smartwords napisał(a):Zdecydowanie Atlantis na Ratuszowej (naprzeciwko Magnum).
Znają hotele, potrafią polecić coś sprawdzonego. Mają wszystkie biura - od TUI, przez Itakę, po autokarowe oferty, bilety lotnicze, itd.


Potwierdzam. Ja i wszyscy moi znajomi kupujemy wakacje w Atlantisie. Zawsze wracamy zadowoleni.
bagietka
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 8 paź 2008, 20:34

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez Przemek73 » piątek, 30 sty 2015, 13:09

Moja matka była dwa razy na wczasach z Buksa Travel (Albania i chyba Rumunia) i nie narzekała.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez tren_d » niedziela, 1 lut 2015, 18:54

Polki jeżdżą do ciepłych krajów i się tam gzią z kim popadnie, prawda Polki?
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 1 lut 2015, 20:33

a nieudacznicy zostają w kraju i piszą o polkach gziących się z kim popadnie w ciepłych krajach :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Proszę o polecenie sprawdzonego biura podróży w Bielsku

Postprzez iwett81 » niedziela, 1 lut 2015, 22:31

tren_d napisał(a):Polki jeżdżą do ciepłych krajów i się tam gzią z kim popadnie, prawda Polki?


jak piszesz takie tezy to się nie dziwię że nikt Cię nie chce........
iwett81
użytkownik
 
Posty: 164
Na forum od: 25 lut 2007, 22:39
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości