Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Walka z patologia z bielskim MOPSie

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez mariobros08 » wtorek, 24 lut 2015, 13:51

Witam wszystkich !!!
Szukam ludzi ktorzy pomoga mi walczyc z patologia jaka panuje w bielskim MOPSie.
Wpisujcie tu swoje nazwijmy to przygody z MOPSem moze uda nam sie cos z tym zrobic
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez Pyramide » wtorek, 24 lut 2015, 16:30

Poszukaj na forum bo bylo juz o naszym Mopsie
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez SAMAEL66 » wtorek, 24 lut 2015, 17:57

prędzej temida wygra z Bielskim sądem niż ludzie (nawet razem) z Bielskim Mopsem :x
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez mariobros08 » środa, 6 maja 2015, 11:48

do SAMAEL66
SAMAEL66 napisał(a):prędzej temida wygra z Bielskim sądem niż ludzie (nawet razem) z Bielskim Mopsem :x

Chciałem ci powiedzieć że już jedna batalie z MOPSem wygrałem a w tym momencie jestem da dobrej drodze do wygrania kolejnej Po prostu trzeba wiedzieć jak i z której strony ugrasc :) Po dzisiejszej decyzji Kolegium Odwoławczego uświadomiłem sobie już w 100% ze w Mopsie pracują ludzie którzy powinni zamiatać ulice (nie obrażając ludzi którzy zamiatają ulice) począwszy od dyrektorów kierowników skończywszy na pani która wypisuje adresy na kopertach.
Wiec tak jak ludzie którzy wygrywają w RMFie czy ZETce zachęcają do wysyłania smsow do tych rozgłośni tak ja zachęcam do tego abyście pisali odwołania do SKO i walczyli z patologia w bielskim MOPSie.
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez Lapa_Christi » środa, 6 maja 2015, 13:39

Dopiero pierwsze dowołanie do Kolegium? :lol: Przygotuj się na kolejne dwa, trzy, zanim gamonie z MOPS-u odpuszczą. Ja na szczęście mam to za sobą… choć spłacałem ponad dwa lata koszta pomocy dla niepełnosprawnego dziecka, jakie mi MOPS naliczył. Wzrost wynagrodzenia o 450 zł (z racji premii) kończył się podniesieniem opłat za SUO o 1200 zł :mrgreen: Tacy kurna sprytni, a co wliczali do dochodu, to się nie śniło nawet fizjologom!

Niech sobie w rzyć wsadzą swoją pomoc, która tujnuje rodziny.

Co do kwalifikacji, poziomu ogarnięcia oraz rzetelności urzędników, czy ich zeznań podatkowych nie będę się wypowiadał, bo to forum nie zdzierży kwiecistości epitetów :)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez Del_Rey » środa, 6 maja 2015, 13:46

Gratulacje. Ja jestem od dwóch miesięcy na etapie przepychania się o becikowe. Co wizytę, wciąż ta sama osoba inaczej interpretuje dokumenty ze skarbówki i z zus. I co chwile jakies nowe oświadczenia dyktuje i które sama przyjmuje. Wydaje mi się, ze kobita stara sie jak może, ale po prostu nie jest odpowiednio przeszkolona i nie ma wiedzy.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez mariobros08 » środa, 6 maja 2015, 16:36

Del_Rey napisał(a):Gratulacje. Ja jestem od dwóch miesięcy na etapie przepychania się o becikowe. Co wizytę, wciąż ta sama osoba inaczej interpretuje dokumenty ze skarbówki i z zus. I co chwile jakies nowe oświadczenia dyktuje i które sama przyjmuje. Wydaje mi się, ze kobita stara sie jak może, ale po prostu nie jest odpowiednio przeszkolona i nie ma wiedzy.

Doradze ci cos ... zjebaj ja z gory na dol ... tylko tak porzadnie zeby kierowniczka przyleciala Tak jak to bylo w moim przypadku Nie ma im co przytakiwac Jak oni z toba jak z debilet to ty tak samo !!!
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 7 maja 2015, 07:20

Mnie, przy becikowym, to chcieli nawet do warszawy wysyłać po jakieś kwitki z ZUSu i tamtejszego MOPS-u… ale masz rację, nawrzeszczeć, i powiedzieć, że się złoży oficjalną skargę do organu nadzorczego. Tylko kwestia utraty premii jest w stanie wstrząsnąć MOPSowymi nierobami.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez BBiB » czwartek, 7 maja 2015, 08:03

Del_Rey napisał(a):Gratulacje. Ja jestem od dwóch miesięcy na etapie przepychania się o becikowe. Co wizytę, wciąż ta sama osoba inaczej interpretuje dokumenty ze skarbówki i z zus. I co chwile jakies nowe oświadczenia dyktuje i które sama przyjmuje. Wydaje mi się, ze kobita stara sie jak może, ale po prostu nie jest odpowiednio przeszkolona i nie ma wiedzy.


Haha też to przechodziłem. :)
W pewnym momencie chciałem już to olać, ale jakoś dokończyłem sprawę. Najlepsze jest to, że na samym końcu jak już byłem u Pani kierownik (chyba kierownik, albo ktoś "wyższy") to okazało się, że część papierów, które donosiłem w ogóle nie są im potrzebne :)
BBiB
użytkownik
 
Posty: 20
Na forum od: 9 cze 2011, 15:27

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez mariobros08 » czwartek, 7 maja 2015, 08:11

BBiB napisał(a):
Del_Rey napisał(a):
Haha też to przechodziłem. :)
W pewnym momencie chciałem już to olać, ale jakoś dokończyłem sprawę. Najlepsze jest to, że na samym końcu jak już byłem u Pani kierownik (chyba kierownik, albo ktoś "wyższy") to okazało się, że część papierów, które donosiłem w ogóle nie są im potrzebne :)


No dokladnie ... Ich gatka wyglada tak: Pan jeszcze musi doniesc Z kim kiedy pan spal Kiedy pana zona miala okres Ile pan zaplacil za papier toaletowy itp itd .... A ja sie pytam na **uj ci to kobieto wiedziec !!! I dlatego mowie ze tam pracuja osoby ktore nie maja o swoje pracy zielonego pojecia !!!
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez Del_Rey » wtorek, 12 maja 2015, 23:08

w zeszłym tyg mi dzwonili, ze znów czegoś nie rozumieją i mam coś donieść. Piana na gębie i okazało się, że powodem zwieszenia się systemu podczaszkowego urzędniczki były dwie informacje ze skarbówki na jednej kartce, zamiast rozpisane na dwóch osobnych, a chodziło o kwoty praktycznie nie mające wpływu na wypłatę datku na pieluchy. Rece opadły, ale pani stwierdziła, ze teraz to na pewno już jest wszystko ok i mam czekać na decyzje do 30 dni. :shock:
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez mariobros08 » środa, 13 maja 2015, 06:06

Del_Rey napisał(a):w zeszłym tyg mi dzwonili, ze znów czegoś nie rozumieją i mam coś donieść. Piana na gębie i okazało się, że powodem zwieszenia się systemu podczaszkowego urzędniczki były dwie informacje ze skarbówki na jednej kartce, zamiast rozpisane na dwóch osobnych, a chodziło o kwoty praktycznie nie mające wpływu na wypłatę datku na pieluchy. Rece opadły, ale pani stwierdziła, ze teraz to na pewno już jest wszystko ok i mam czekać na decyzje do 30 dni. :shock:

No brak mozgu ... bo inaczej sie nie da tego okreslic I to sie nazywa kompetencja urzednika ktory nie rozumie i nie umie "czytac" urzedowych pism
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez Lapa_Christi » środa, 13 maja 2015, 07:12

Pono każden młody tatuś musi się tam pojawić co najmniej siedem razy i przynieść pół kila papirów :) Teraz przez to przechodzi mój szwagier. Urzędasy powinni być wdzięczne, że ludzie nie maja pozwolenia na broń.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez SAMAEL66 » środa, 13 maja 2015, 08:03

ee ja byłem tylko 4 razy w MOPSie.....
a tak to:
2 razy w Urzędzie stanu cywilnego, 4 razy w ZUSie ( i to nie w jednym bo jeden jest do osób pracujących a inny od zasiłków, rent itp.), 2 razy w Skarbówce, raz w ośrodku zdrowia gdzie byłą prowadzona ciąża, raz w spółdzielni. I z takim plikiem dokumentów, wniosków, zaświadczeń i kopii ksero, dziesiątkach telefonów dostąpiłem zaszczytu przyznania mi Becikowego.
Szast prast dwa tygodnie załatwiania w tym 3 dni urlopu minęły w mgnieniu oka i po upływie zaledwie miesiąca 1000zł był na koncie 8)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Walka z patologia z bielskim MOPSie

Postprzez mariobros08 » środa, 13 maja 2015, 08:28

SAMAEL66 napisał(a):ee ja byłem tylko 4 razy w MOPSie.....
a tak to:
2 razy w Urzędzie stanu cywilnego, 4 razy w ZUSie ( i to nie w jednym bo jeden jest do osób pracujących a inny od zasiłków, rent itp.), 2 razy w Skarbówce, raz w ośrodku zdrowia gdzie byłą prowadzona ciąża, raz w spółdzielni. I z takim plikiem dokumentów, wniosków, zaświadczeń i kopii ksero, dziesiątkach telefonów dostąpiłem zaszczytu przyznania mi Becikowego.
Szast prast dwa tygodnie załatwiania w tym 3 dni urlopu minęły w mgnieniu oka i po upływie zaledwie miesiąca 1000zł był na koncie 8)

I czy to jest normalne ... No chyba nie !!!

A jestem ciekaw czy jakikolwiek pracownik MOPSu czyta ten post Bo chcialbym zeby sie odniosl do tego co my tu piszemy
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości