Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na forum?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na forum?

Postprzez tren_d » wtorek, 14 kwi 2015, 11:46

Nie gońcie tak za pieniędzmi. Miłość jest ważniejsza :) A później narzekacie że się rozwodzicie. Miłość nie pieniądze bielszczanki :)
Pieniądze przychodzą z miłością :)
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez tren_d » niedziela, 19 cze 2016, 11:34

Bielszczanki na wydaniu i po przejściach - wasze mizdrzenie się do makaroniarzy jest na prawdę żałosne. Stoczyłyście się całkowicie. No ale cóź, dla turbo leminżyc w stringach hajs to ich całe życie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez necia55 » niedziela, 19 cze 2016, 12:24

Tren_d'ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu czy tobie coś na mózg padło? :shock: A może spadłeś z ........ i wstrząs mózgu był? :mrgreen:
Daj sobie siana, chłopie, idź pograć w badmintona, albo kup sobie hula-hop, ew. pieska i na spacerek :lol: bo znowu głupoty wypisujesz :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez Pyramide » niedziela, 19 cze 2016, 19:21

chyba znowu ujawnił się problem w rozporku
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez tren_d » sobota, 21 sty 2017, 16:04

Jakże często widuję młode piękne, zadbane polki a koło nich niechlujny brzydal, czasami łysiejący, w przydługich dżinsach, często w bluzie z kapturem, okropne buty sportowe nie pasujące nijak do ubioru, często niechlujny zarost, czasami słychać z jego ust co drugie słowo na k. Dziewczyny gdzie wy macie oczy? Czy wybierałyście na zasadzie pierwszy lepszy będzie ok? Najważniejsze żeby był bogatym cwaniakiem "rozpychającym się łokciami", wiadomo. Gdzieś tam poznany pośród znajomych, wiadomo pierwszy lepszy, a niech będzie! W końcu wszyscy naciskają że trzeba wyjść szybko za mąż więc jak trzeba to niech będzie z tym niechlujem! A tymczasem normalni, przystojni mężczyźni siedzą często sami w domu szukając romantyczek które już chyba "wymarły". A wy zadajecie się często z takimi flejtuchami. A brzydkie niechluje bajerują głupie polki swoim niechlujstwem. A później wszyscy się dziwią jak niedawno podawali że co trzecie małżeństwo się rozwodzi....
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez klinek » niedziela, 22 sty 2017, 08:10

Życzę w takim razie koledze powodzenia w szukaniu tej drugiej polówki... Fora internetowe i portale społecznościowe ,to starzał w dychę! Siedząc w zaciszu swoich 4 kątów jest duże prawdopodobieństwo ,że znajdziesz... 14-latkę podającą się za polską Amber Heard, która ma nienaganne maniery, jest zadbana i całymi godzinami interpretuje wiersze Asnyka . Do tego jest właścicielką kliniki dentystycznej i akurat szuka takiego romantyka jak Ty .
Pozdrawiam i może faktycznie kup psa i wyjdź na spacer. Poza monitorem jest życie...DAJĘ SŁOWO
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez Kryspin » niedziela, 22 sty 2017, 19:32

tren_d napisał(a):Bielszczanki na wydaniu i po przejściach - wasze mizdrzenie się do makaroniarzy jest na prawdę żałosne. Stoczyłyście się całkowicie. No ale cóź, dla turbo leminżyc w stringach hajs to ich całe życie.



Mysle, ze "turbo leminzyca" bedzie duzo bezpieczniejsza, szczesliwsza z makaraniorzem niz faciem, ktory ma nierowno pod sufitem.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez Pyramide » niedziela, 22 sty 2017, 20:16

..... i problemy w rozporku
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez vilgefortz » poniedziałek, 23 sty 2017, 08:14

Im nie są potrzebne żale na forum tylko kasa, bo sklecić poprawnie dwa zdania na temat to mózg nie ogarnia. Trzeba zarabiać w euro i być męskim tak jak ja albo Santos to wtedy się wyrywa młode lemingów.:)
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez Santos » poniedziałek, 23 sty 2017, 16:19

vilgefortz
B....e swój swojego rozpozna i wspiera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A gdzie elementy renty czy innych zasiłków niemieckich jako stalych twoich wpisów ?
Ostatnio edytowano wtorek, 24 sty 2017, 11:13 przez Santos, łącznie edytowano 1 raz
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez necia55 » wtorek, 24 sty 2017, 11:07

Tren_d'ziu, grypa mnie dopadła, ledwo żyję i przez prawie 2 tygodnie nie otwierałam "okienka na świat", dzisiaj wstałam już z łożą boleści i postanowiłam pozaglądać, co tam w naszym "grajdołku" słychać . :shock: I na początek - szok!!! Znowu odezwała się jęczydupa!!! Znowu Ci coś nie pasuje, biedaku Ty mój. Kiedy Ci wreszcie będzie dobrze??? Kiedy się pogodzisz z tym , że każda stwora znajdzie swego amatora? Jak jej pasuje Włoch - to ma Włocha, a jak niemyty żul - to też jej sprawa. Przestań wreszcie naprawiać świat i zajmij się naprawą samego siebie. Całego świata nie zbawisz, a tylko wrzodów żołądka się nabawisz. Tren_d --- zacznij żyć, poszukaj sobie jakiejś fajnej, normalnej baby, nie musi być od razu jakaś misska, ale takiej zwyczajnej, co by Cię przytuliła, pogłaskała i ogólnie zadowoliła. ŻYJ chłopie, żyj :!: :!: :!: !!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez tren_d » piątek, 3 lut 2017, 17:07

tak jak moja koleżanka piękna brunetka, wykształcona spod Bielska związała się z brzydalem, dresiarzem. I kompletnie do siebie nie pasują.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez YoShi » sobota, 4 lut 2017, 02:03

A dlaczego twoja osoba się tym martwi?
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez necia55 » sobota, 4 lut 2017, 10:59

tren_d napisał(a):tak jak moja koleżanka piękna brunetka, wykształcona spod Bielska związała się z brzydalem, dresiarzem. I kompletnie do siebie nie pasują.

A dlaczego nie chciała Ciebie???
Boś rozmamłany, zakompleksiony i ogólnie ....... jeczydupa :mrgreen:
Zacznij być FACETEM to i dostaniesz to , co inni faceci - nawet dresy i żule maja większe powodzenie od Ciebie :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bielszczanki obudźcie się.Czemu nie udzielacie się na fo

Postprzez farmer » poniedziałek, 6 lut 2017, 20:27

I tu pojawia się pytanie co takiego mają rycerze ortalionu czy hiphopolowcy czego nie ma ułożony chłopak? odwagi. Ułożony chłopak zacznie albo analizować albo bać się, a drugi podejdzie i zagada. Problem z ułożonym jest taki, iż nie może zrozumieć, że kobieta to też człowiek, a jak spławi to są następne, co doskonale rozumie ten drugi i stosuje. Faktem jest też, że kobieta potrzebuje lub nie, aby ją poprowadzić, potrzebuje faceta, który potrafi prosto uciąć deskę, naprawić kran czy wybierze miejsce gdzie coś zjedzą lub pójdą, który ma własne zdanie i sam nie wierzę, że to piszę; bywa pozytywny. Załóżmy, że przychodzi po dniu pracy zmęczona i słyszy od faceta, że lipa ogólnie, że nie ma gdzie parkować, że pogoda do kitu, że w polityce coś tam się dzieje, że w pracy masakra, albo facet siedzi przed tv lub kompem, mnie by trafiło.
A dlaczego nie udzielają się na forum? Przecież jest tu Necia czy /Pyramide? choć nie jestem pewien, -wybacz nie chcący, jak coś/ z drugiej strony wystarczy popatrzeć na tematy forum maglowane od n miesięcy, nic ciekawego. Niektóre artykuły na głównej mają i po tysiąc odsłon czyli ludzie wchodzą patrzą i idą.
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości

cron