Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

policyjne statystyki ?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

policyjne statystyki ?

Postprzez Alinoe » sobota, 18 kwi 2015, 08:17

czy policja nastawia się tylko na zarobek na mandatach za prędkość i chwalenie się zatrzymaniami "narkomanów" z kawałkiem skręta z marichuaną ?

kolejny raz widzę z okna jak koło izby wytrzeźwień omijając remont jadą auta pod prąd ulica jednokierunkową, średnia to jedno auto raz na 5 minut a w tygodniu dużo częściej.

i kolejny raz policja jedzie z naprzeciwka i nie reaguje ... czekają na wypadek ?? mają w d... ?? dlaczego nie chce im się zareagować ?? dlaczego policja ignoruje tak wyraźne łamanie przepisów i spore zagrożenie dla innych uczestników ??
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez darek-bb » sobota, 18 kwi 2015, 08:49

Wola obserwować pieszych z busa z kamerami na najniebezpieczniejszym przejsciu dla pieszych na łączniku partyzantów z pck gdzie auta nadjezdzaja ze srednia prędkością 10 na godzine, sredno jedno na pare minut a światła nie sa w ogóle potrzebne. Ale mandatów można nawalic bo kazdy kto ma rozum i widzi z daleka ze nic nie jedzie to przechodzi
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez GP » sobota, 18 kwi 2015, 15:24

darek-bb napisał(a):Wola obserwować pieszych z busa z kamerami na najniebezpieczniejszym przejsciu dla pieszych na łączniku partyzantów z pck gdzie auta nadjezdzaja ze srednia prędkością 10 na godzine, sredno jedno na pare minut a światła nie sa w ogóle potrzebne. Ale mandatów można nawalic bo kazdy kto ma rozum i widzi z daleka ze nic nie jedzie to przechodzi

Ja tam zawsze stoję i czuję się jak czubek, bo wszyscy koło mnie przechodzą na czerwonym, zaś same światła trzymają tam pieszego chyba z 10 minut, podczas gdy uliczką tą przejeżdżają może ze 2-3 samochody w tym czasie :roll:
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez darek-bb » sobota, 18 kwi 2015, 18:19

GP napisał(a):
darek-bb napisał(a):Wola obserwować pieszych z busa z kamerami na najniebezpieczniejszym przejsciu dla pieszych na łączniku partyzantów z pck gdzie auta nadjezdzaja ze srednia prędkością 10 na godzine, sredno jedno na pare minut a światła nie sa w ogóle potrzebne. Ale mandatów można nawalic bo kazdy kto ma rozum i widzi z daleka ze nic nie jedzie to przechodzi

Ja tam zawsze stoję i czuję się jak czubek, bo wszyscy koło mnie przechodzą na czerwonym, zaś same światła trzymają tam pieszego chyba z 10 minut, podczas gdy uliczką tą przejeżdżają może ze 2-3 samochody w tym czasie :roll:

Nie mam nerwów żeby tam czekać, po prostu jak musze tam przechodzic to rozgladam sie na wszystkie strony czy policji nie ma i ide, tylko wtedy przechodzę 2-3 metry od pasów bo wtedy ewentualny mandat jest mniejszy. Dlatego robią tam takie akcje bo to łatwa kasa. Tylko niech nie zasłaniają sie bezpieczeństwem bo to kpina i robienie z ludzi kretynów którzy bez ustawionych idiotyczie świateł by pogineli.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez Przemek73 » niedziela, 19 kwi 2015, 20:11

Alinoe napisał(a):czy policja nastawia się tylko na zarobek na mandatach za prędkość i chwalenie się zatrzymaniami "narkomanów" z kawałkiem skręta z marichuaną ?

Tak.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez Del_Rey » niedziela, 19 kwi 2015, 20:26

GP napisał(a):Ja tam zawsze stoję i czuję się jak czubek, bo wszyscy koło mnie przechodzą na czerwonym, zaś same światła trzymają tam pieszego chyba z 10 minut, podczas gdy uliczką tą przejeżdżają może ze 2-3 samochody w tym czasie :roll:

A! To ty :) Ostatnio sobie ide radośnie na czerwonym i patrze, a tam czubek po przeciwnej stronie i.... stoi ;) Nie wiedziałem co myśleć, czy może go przeprowadzać, bo niewidomy i boi się przechodzić, czy co, choć laski białej nie miał ;D
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez Colin » poniedziałek, 20 kwi 2015, 07:11

Niestety taką mamy policję. Mieliśmy ostatnio przypadek niedziałającego oświetlenia na Piastowskiej. Teraz nie ma oświetlenia na 3 Maja obok prezydenta. W normalnym kraju pierwszy przejeżdżający radiowóz wieczorną porą zgłasza ten fakt, a drugiego dnia jest już ekipa od naprawy oświetlenia. I to właśnie policja powinna lobbować za dodatkowym, mocniejszym doświetlaniem przejść dla pieszych tak jak jest to na zachodzie. Ale lepiej łatać dziurę budżetową przy pomocy suszarki.
Avatar użytkownika
Colin
użytkownik
 
Posty: 31
Na forum od: 6 sty 2010, 19:33
Lokalizacja: B-B

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez GP » poniedziałek, 20 kwi 2015, 13:42

Del_Rey napisał(a):
GP napisał(a):Ja tam zawsze stoję i czuję się jak czubek, bo wszyscy koło mnie przechodzą na czerwonym, zaś same światła trzymają tam pieszego chyba z 10 minut, podczas gdy uliczką tą przejeżdżają może ze 2-3 samochody w tym czasie :roll:

A! To ty :) Ostatnio sobie ide radośnie na czerwonym i patrze, a tam czubek po przeciwnej stronie i.... stoi ;) Nie wiedziałem co myśleć, czy może go przeprowadzać, bo niewidomy i boi się przechodzić, czy co, choć laski białej nie miał ;D

No tak, ja raczej bez laski chodzę :lol:
Ale to akurat nie mogłem być ja, bo ostatni raz tamtędy przechodziłem z rok temu, jak leciałem z tonerem do uzupełnienia :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez staszeks » poniedziałek, 20 kwi 2015, 14:46

GP napisał(a):........................................................, bo ostatni raz tamtędy przechodziłem z rok temu, jak leciałem z tonerem do uzupełnienia :D

Zdecyduj się, przechodziłeś, czy leciałeś. :wink:
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez GP » poniedziałek, 20 kwi 2015, 20:56

staszeks napisał(a):
GP napisał(a):........................................................, bo ostatni raz tamtędy przechodziłem z rok temu, jak leciałem z tonerem do uzupełnienia :D

Zdecyduj się, przechodziłeś, czy leciałeś. :wink:

Ups, zaczynam się gubić w zeznaniach ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: policyjne statystyki ?

Postprzez Alinoe » wtorek, 28 kwi 2015, 18:45

trzeba znaleźć sposób i tępić głupotę i ignorancję niektórych pracowników policji :roll:
chyba z założenia mają dawać przykład a jest całkiem na odwrót ...

przykładów tysiące, choćby z przed chwili - ulica jednokierunkowa niedaleko izby wytrzeźwień, a tu radiowóz z pijaczyną staje na końcu, duma i po chwili koguty i jazda pod prąd ... przejechali te 100 metrów i wyłączyli ... nr rej: HPP B072
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości