Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez ona500 » niedziela, 17 sty 2016, 23:51

ZiziTop napisał(a):No może nie na temat, ale jechałem od szpitala wojewódzkiego w dół i bardzo się zdziwiłem gdy w tym samym kierunku i po jezdni jechał rowerzysta, gdy się zrównałem z nim to delikatnie przez okno powiedziałem że po prawej jest ścieżka rowerowa !, zostałem zbluzgany z błotem. Następnym razem będę miał ochotę trochę bliżej się dosunąć...

Zgadzam się, też miałam kilkakrotnie taką sytuację tylko bez bluzgów i dyskusji. A potem ci sami rowerzyści krzyczą że ścieżek rowerowych w mieście nie ma. To w końcu jak? :shock:

co do tematu to chciałam poruszyć kwestię komórek i kierowców autobusów/busów/pksów. to jest nagminne; raz tylko odważyłam się zwrócić uwagę to mnie pan kierowca zbeształ, że on służbowo rozmawia.........
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » piątek, 28 paź 2016, 18:04

i znowu widzę w centrum miasta co rusz paniusie używające telefonu za kierownicą rozmawiające z psiapsiółką o nowym kasiastym gachu poznanym na imprezie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Pyramide » piątek, 28 paź 2016, 18:27

i znowu napięcie ......, a może znowu sam się rozprężysz
powinno ci pomóc
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez krzysiek zz » piątek, 28 paź 2016, 22:12

To forum kiedyś żyło i było miejscem wymiany poglądów o mieście i nie tylko. Teraz stało się areną małych wojenek kilku stałych użytkowników.
Piramide - nie szkoda Ci czasu i umysłu na codzienne złośliwości? Wiem, że sił na to za dużo nie tracisz, bo potencjał masz ale tak na dłuższą metę to męczące - czytać a pewnie i pisać.
krzysiek zz
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 18 lip 2007, 17:51

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Pyramide » sobota, 29 paź 2016, 15:25

to dobra rada a nie złośliwość krzysiek zz /zabawa też/
Pisz śmiało o mieście i nie tylko bo faktycznie brakuje tego
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Piotrek » wtorek, 1 lis 2016, 19:19

http://londynek.net/wiadomosci/Polak+kt ... s_id=40252
zabił czworo ludzi, w tym trójkę dzieci bo był zajęty komórką, a nie prowadzeniem samochodu.
Powinno się na miejscu odbierać komórkę debilom i rozbijać młotkiem na jezdni, plus mandat jak za jazdę pod wpływem.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » środa, 15 mar 2017, 23:41

gdziekolwiek idę, gdziekolwiek się nie rozejrzę, co chwilę komórka przy uchu albo sms, więcej dziewczyny. Często chodzę koło 21 na mieście - 80% kobiet komórka przy uchu. Młodzi zatracili poczucie rzeczywistości, zidiocieli do cna. To już choroba, obłęd - leczcie się, są terapie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez LeniwyKrolik » piątek, 17 mar 2017, 00:52

Man, mimo woli dzięki za komplement, bo do młodych się już nie zaliczam, a z pewnością mogę się zaliczać do grona obserwowanych przez Ciebie osób, bo wracając koło 21 z pracy często dzwonię do mojego mężczyzny, który mimo pory siedzi jeszcze nad jakimś projektem i planujemy wspólną kolację plus (dot dot dot-coś czego Man w życiu nie zazna z takim nastawieniem do kobiet). Życzę Ci z całego serca, żeby Ci się w życiu odmieniło. Bo jeśli jesteś tylko trollem to wiedz, że to co piszesz już dawno nudne jest. P.S. Jeśli jesteś tym ,kim mam wrażenie, że jesteś to tym bardziej, ogarnij się człowieku, życie jest piękne! Pozdrawia była barmanka z wiadomego miejsca. P.s zmiana pracy na taką, którą kończy się wieczorem a nie rano jest bardzo pozytywna :D
LeniwyKrolik
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 15 lut 2017, 23:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez error_terror » piątek, 17 mar 2017, 06:34

tren_d zmieniłeś nicka na Man?
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » piątek, 17 mar 2017, 11:52

LeniwyKrolik napisał(a):Man, mimo woli dzięki za komplement, bo do młodych się już nie zaliczam, a z pewnością mogę się zaliczać do grona obserwowanych przez Ciebie osób, bo wracając koło 21 z pracy często dzwonię do mojego mężczyzny, który mimo pory siedzi jeszcze nad jakimś projektem i planujemy wspólną kolację plus (dot dot dot-coś czego Man w życiu nie zazna z takim nastawieniem do kobiet). Życzę Ci z całego serca, żeby Ci się w życiu odmieniło. Bo jeśli jesteś tylko trollem to wiedz, że to co piszesz już dawno nudne jest. P.S. Jeśli jesteś tym ,kim mam wrażenie, że jesteś to tym bardziej, ogarnij się człowieku, życie jest piękne! Pozdrawia była barmanka z wiadomego miejsca. P.s zmiana pracy na taką, którą kończy się wieczorem a nie rano jest bardzo pozytywna :D


do wiadomego miejsca chodzi masa ludzi, co tydzień inni i ty akurat wiesz kto z nich to ja, dobre....
.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » piątek, 17 mar 2017, 11:58

error_terror napisał(a):tren_d zmieniłeś nicka na Man?


Nie
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Kryspin » piątek, 17 mar 2017, 15:50

Czy to mial byc temat o pladze kierowcow z komorka przy uchu, czy raczej o fobiach niejakiego trenda... :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 kwi 2017, 17:01

hołota jeżdżąca po Bielsku z komórką przy uchu jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Plaga kierowców w Bielsku z komórką przy uchu

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 3 kwi 2017, 17:42

To hołota po wyjściu z klubu dla ....... oraz te panie w stringach,które polują na wirtualną kasę trendzia są winne
A "znawco" wiesz że taka moda z komórą była wcześniej w Italii już przynajmniej 3 lata temu.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości