Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez slawtaz » piątek, 26 cze 2015, 23:14

slawtaz
użytkownik
 
Posty: 100
Na forum od: 29 lip 2009, 22:26

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez staszeks » sobota, 27 cze 2015, 13:45

Swiatogor napisał(a):
man napisał(a):Nie jest rolą miasta zapewnienie kilku krzykaczom z centrum, miejsc na parkowanie własnego wraka, tylko dlatego, że się Wam tak uroiło. Wbij sobie do tej główki, że miejsce parkingowe na drodze publicznej, to własność wspólna !!!

P.S. a najlepiej postawcie sobie coś takiego jak w Mikołowie i po problemie. Tylko ilu z tych krzykaczy się złoży na koszty 250 000 zł ? wyszłoby po jakieś 20 000 zł na wraka, tylko pewnie w większości przypadków cena wraka jest sporo niższa :)


Stuknij się w łepek (jeśli uda ci się go zlokalizować), zaczekaj, aż echo ustanie, a następnie podaj mi jeden argument, dla którego to ja, i mi podobni, mieszkający w tym mieście, robiący tu codzienne zakupy, płacący podatki, mamy płacić za to, żeby zrobić miejsca parkingowe dla różnych SBI, KWA, SZY itp.

A może to oni powinni płacić za takie parkingi, kingi, ingi, ingi, gi, gi, i, i .... ? (to gdyby echo za bardzo niosło; możesz zakończyć po drugim "i" i włącz sobie radio albo coś )

Ze znajdowaniem to masz raczej problemy ty i znajdujesz to czego niema.
Gdzie ja napisałem, że mamy płacić? To po pierwsze, choć parę argumentów zapewne by się znalazło.
Jeżeli nie zobaczyłeś domyślnego: "Jeżeli już ..." to zapewne nie tylko ja , ale nikt tu nie poradzi.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez staszeks » sobota, 27 cze 2015, 13:46

Swiatogor napisał(a):
man napisał(a):Nie jest rolą miasta zapewnienie kilku krzykaczom z centrum, miejsc na parkowanie własnego wraka, tylko dlatego, że się Wam tak uroiło. Wbij sobie do tej główki, że miejsce parkingowe na drodze publicznej, to własność wspólna !!!

P.S. a najlepiej postawcie sobie coś takiego jak w Mikołowie i po problemie. Tylko ilu z tych krzykaczy się złoży na koszty 250 000 zł ? wyszłoby po jakieś 20 000 zł na wraka, tylko pewnie w większości przypadków cena wraka jest sporo niższa :)


Stuknij się w łepek (jeśli uda ci się go zlokalizować), zaczekaj, aż echo ustanie, a następnie podaj mi jeden argument, dla którego to ja, i mi podobni, mieszkający w tym mieście, robiący tu codzienne zakupy, płacący podatki, mamy płacić za to, żeby zrobić miejsca parkingowe dla różnych SBI, KWA, SZY itp.

A może to oni powinni płacić za takie parkingi, kingi, ingi, ingi, gi, gi, i, i .... ? (to gdyby echo za bardzo niosło; możesz zakończyć po drugim "i" i włącz sobie radio albo coś )

Ze znajdowaniem to masz raczej problemy ty i znajdujesz to czego niema.
Gdzie ja napisałem, że mamy płacić? To po pierwsze, choć parę argumentów zapewne by się znalazło.
Jeżeli nie zobaczyłeś domyślnego: "Jeżeli już ..." to zapewne nie tylko ja , ale nikt tu nie poradzi.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez Swiatogor » sobota, 27 cze 2015, 15:21

staszeks napisał(a):Ze znajdowaniem to masz raczej problemy ty i znajdujesz to czego niema.
Gdzie ja napisałem, że mamy płacić? To po pierwsze, choć parę argumentów zapewne by się znalazło.
Jeżeli nie zobaczyłeś domyślnego: "Jeżeli już ..." to zapewne nie tylko ja , ale nikt tu nie poradzi.



@staszeks

A Ty co się wcinasz między wódkę a zakąskę? :D Ja nie do Ciebie piłem i nie Ciebie cytowałem... Chyba, że jesteście kolejnym "zdublowanym" bytem na tym forum :D :D :D
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez staszeks » sobota, 27 cze 2015, 16:44

Ocgh.. faktycznie.
Biję się w piersi.
Słyszysz jak dudni??
(chyba się powtarzam, ale nie szkodzi.)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez Piotrek » sobota, 27 cze 2015, 17:21

Swiatogor napisał(a):między wódkę a zakąskę?


Rozumiem, że Ty to raczej jesteś zakąską, Kolego? :lol:

pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez Swiatogor » sobota, 27 cze 2015, 17:40

Piotrek napisał(a):Rozumiem, że Ty to raczej jesteś zakąską, Kolego? :lol:


Pewnie czasami bywam... :D Jak każdy. Życie.... :D

Pozdro
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez GrzegorzD » sobota, 11 lip 2015, 21:12

Ja tam po tym krótkim czasie widzę plusy - 1zł za pol h i możliwość wielotrotnego parkowania na tym samym bilecie
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez agnessc » wtorek, 14 lip 2015, 16:38

GrzegorzD napisał(a):Ja tam po tym krótkim czasie widzę plusy - 1zł za pol h i możliwość wielotrotnego parkowania na tym samym bilecie


To niewątpliwe udogodnienie dla kierowców. Ale parking przy 1 Maja nadal świeci pustkami. Samochody postawiane są wszędzie, gdzie tylko jest kawałek wolnego miejsca, nawet na zakazach, byle tej złotówki nie zapłacić. Ciekawe z jakim rachunkiem wyjdzie na koniec miesiąca????
agnessc
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 20 cze 2010, 20:47

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez GrzegorzD » wtorek, 14 lip 2015, 19:32

prawda jest taka że wystarzyłby 1-2 patrole SM i ten problem by się skończył.
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez Przemek73 » środa, 15 lip 2015, 07:18

agnessc napisał(a):To niewątpliwe udogodnienie dla kierowców. Ale parking przy 1 Maja nadal świeci pustkami. Samochody postawiane są wszędzie, gdzie tylko jest kawałek wolnego miejsca, nawet na zakazach, byle tej złotówki nie zapłacić. Ciekawe z jakim rachunkiem wyjdzie na koniec miesiąca????

No jasne. Akurat na 1 Maja pracuję. Mam płacić 16 zł. na dzień, no sorry, aż tak dobrze to nie zarabiam.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez janeczek » czwartek, 16 lip 2015, 12:08

Generalnie to pracodawca powinien Ci zapewnić parking, a jeśli tego nie robi to Twój problem i dojeżdżaj autobusem. Dlaczego ktoś (w tym przypadku miasto) ma Ci udostępniać swój teren do parkowania za darmo?

Oczywiście to tak co do zasady. Jeśli jest możliwość parkowania na ulicy to nie widzę problemu, ale stawanie na zakazie i tłumaczenie "bo przecież pracuję" to słabe tłumaczenie.
janeczek
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 5 sty 2012, 02:37

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez Przemek73 » czwartek, 16 lip 2015, 12:47

janeczek napisał(a):Oczywiście to tak co do zasady. Jeśli jest możliwość parkowania na ulicy to nie widzę problemu, ale stawanie na zakazie i tłumaczenie "bo przecież pracuję" to słabe tłumaczenie.

A przepraszam, w jaki sposób przeszkadzają Ci auta stojące wzdłuż 1 Maja? Jest tu co prawda zakaz, ale dlaczego, tego to nikt nie wie.
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez GrzegorzD » czwartek, 16 lip 2015, 18:19

Kiedyś SM zrobi tam pogrom jak 2 lata temu
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: strefy parkingowe w Bielsku-Białej

Postprzez janeczek » czwartek, 16 lip 2015, 21:36

Przemek73 napisał(a):
janeczek napisał(a):Oczywiście to tak co do zasady. Jeśli jest możliwość parkowania na ulicy to nie widzę problemu, ale stawanie na zakazie i tłumaczenie "bo przecież pracuję" to słabe tłumaczenie.

A przepraszam, w jaki sposób przeszkadzają Ci auta stojące wzdłuż 1 Maja? Jest tu co prawda zakaz, ale dlaczego, tego to nikt nie wie.


Wcale mi nie przeszkadzają, bo tam nie bywam. Chodzi tylko o zasadę. Jak jadę do sklepu to oczekuję, że mają parking dla klienta. To samo jak jadę do lekarza. Jak jedziesz do pracy to parking powinien zapewnić pracodawca, jeśli nie to jest to sprawa między Tobą a nim, nie miej pretensji do współmieszkańców/miasta, że nie zapewniają Ci miejsc parkingowych.
janeczek
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 5 sty 2012, 02:37

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości