Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Beskidzki Dom

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Beskidzki Dom

Postprzez Pyramide » piątek, 12 cze 2015, 19:12

Co to za twór jakoś mało znany w Bielsku.Może ZIZ coś wyjaśni bliżej.Czyżby powrót województwa bielskiego był utopią?
http://wiadomosci.onet.pl/slask/beskidz ... ego/mky80j
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Beskidzki Dom

Postprzez man » piątek, 12 cze 2015, 22:25

Pyramide napisał(a):Co to za twór jakoś mało znany w Bielsku.Może ZIZ coś wyjaśni bliżej.Czyżby powrót województwa bielskiego był utopią?
http://wiadomosci.onet.pl/slask/beskidz ... ego/mky80j


Piramidko to, że nie za bardzo wiesz w jakim mieście żyjesz, kto tu działa społecznie, politycznie itd. i kompletnie nie interesujesz się niczym poza papką, którą serwuje Ci TVN, Onet i Wyborcza, nie oznacza, że ktoś-coś jest mało znane. To Ty po prostu jesteś ograniczona.

Beskidzki Dom to Wnętrzak , Rajmund i te klimaty (jeśli Ci to cokolwiek mówi). Walczą z RAS-iem i chcą powrotu Bielskiego więc akurat Twój wpis o utopii, to typowy strzał w stopę.
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Pyramide » sobota, 13 cze 2015, 06:57

man może to ty swoimi wpisami udowadniasz że jesteś ograniczony.Język masz typowego ......
Zapomniałeś dodać że to przecież "znani politycy" podobnie jak bardzo "aktywne" stowarzyszenie.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Grego » niedziela, 14 cze 2015, 17:27

Wnętrzak nie jest politykiem, jest za to historykiem i kopalnią wiedzy o regionie. Faktycznie trochę obciach że nie wiesz kto to. Nie odzywałem się w nadziei że nikt nie zauważy, wątek sam odejdzie w niepamięć i oszczędzisz sobie "gańby" :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Pyramide » niedziela, 14 cze 2015, 19:03

Grego tak tylko dla ciebie.Doskonale wiem kto to ci panowie.Zdania nie zmieniam.Jakoś nie pamiętam ich jak likwidowali nasze województwo.Politycy jak widzisz są w " ". Pamiętam min. jak Wojtek D wojował i po imieniu nazywał Stycznia za to że przyczynił sie do likwidacji województwa.Nic nie musi iść z mojego wpisu w niepamięć.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Stwowarzyszenie Beskidzki Dom » poniedziałek, 15 cze 2015, 09:42

Szanowni Państwo,
jesteśmy stowarzyszeniem a nasi członkowie reprezentują różne poglądy polityczne, kultury i religie. W naszym gronie nie ma wspomnianego przez Państwa R.Pollaka ani 'tych klimatów'
Avatar użytkownika
Stwowarzyszenie Beskidzki Dom
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 15 cze 2015, 09:39
Lokalizacja: www.beskidzkidom.org

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 15 cze 2015, 19:59

Grego napisał(a):Wnętrzak nie jest politykiem, jest za to historykiem i kopalnią wiedzy o regionie. Faktycznie trochę obciach że nie wiesz kto to. Nie odzywałem się w nadziei że nikt nie zauważy, wątek sam odejdzie w niepamięć i oszczędzisz sobie "gańby" :|

Grego czytałeś SBD ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Grego » poniedziałek, 15 cze 2015, 20:10

No czytałem. Nie jest to dla mnie zaskoczeniem że pan Rajmund do SBD nie należy. Ale się nie wypowiadałem, bo nie utrzymuję ze Stowarzyszeniem żadnego kontaktu, więc wielu członków nie znam. Zgadzam się z nimi w ogólnych zarysach, jednak poróżniła nas ocena właściwych metod postępowania z RAŚ. Niemniej żywię sympatię i szacunek do tego zacnego grona. Znacznie zacniejszego ode mnie i to nas poróżniło. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Beskidzki Dom

Postprzez man » poniedziałek, 15 cze 2015, 22:08

SBD napisał(a):W naszym gronie nie ma wspomnianego przez Państwa R. ... ani 'tych klimatów'


Jeśli nie ma Rajmunda, a ostatnia aktywność, to nie jest preludium do politycznej jesieni, to bardzo liczy się Wam na plus. Kibicuję !!!
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Never » poniedziałek, 15 cze 2015, 22:24

Grego napisał(a):No czytałem. Nie jest to dla mnie zaskoczeniem że pan Rajmund do SBD nie należy. Ale się nie wypowiadałem, bo nie utrzymuję ze Stowarzyszeniem żadnego kontaktu, więc wielu członków nie znam. Zgadzam się z nimi w ogólnych zarysach, jednak poróżniła nas ocena właściwych metod postępowania z RAŚ. Niemniej żywię sympatię i szacunek do tego zacnego grona. Znacznie zacniejszego ode mnie i to nas poróżniło. :mrgreen:


A jakie są Twoim zdaniem "właściwe metody postepowania z RAŚ"?
Bo mi się wydaje, ze metoda postępowania z nimi i ich bezczelnością może być tylko jedna.

Fajnie, że po tylu latach powstało coś, co chociaż trochę zadba o odpór. Za dużo tam tej Małopolski versus Śląsk, a trochę za mało Podbeskidzia, ale i tak dobrze.
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Grego » wtorek, 16 cze 2015, 04:27

Never napisał(a):A jakie są Twoim zdaniem "właściwe metody postepowania z RAŚ"?
Oczywiście to nie jest temat na publiczne rozważania. W największym uproszczeniu i z poetycka emfazą: Ja byłem za tym, żeby ślązakowców edukować dobrym słowem i metalowym prętem, a Stowarzyszenie za samym tylko dobrym słowem. Ale nie ma to już większego znaczenia. Historia rozstrzygnęła tę kwestię na korzyść Stowarzyszenia. Dziś już RAŚ nie stanowi bezpośredniego zagrożenia. Dobre słowo zwyciężyło. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Beskidzki Dom

Postprzez Stwowarzyszenie Beskidzki Dom » wtorek, 16 cze 2015, 05:15

man napisał(a):
SBD napisał(a):W naszym gronie nie ma wspomnianego przez Państwa R. ... ani 'tych klimatów'


Jeśli nie ma Rajmunda, a ostatnia aktywność, to nie jest preludium do politycznej jesieni, to bardzo liczy się Wam na plus. Kibicuję !!!


Dziękujemy za sympatię i zapewniamy, że to nie preludium do jesieni. Stowarzyszenie łączy ludzi o różnych poglądach politycznych i jako takie nie popiera żadnej partii.

Pozdrawiamy
Avatar użytkownika
Stwowarzyszenie Beskidzki Dom
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 15 cze 2015, 09:39
Lokalizacja: www.beskidzkidom.org


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości