Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-fiction.

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez Nebelwerfer » środa, 27 sty 2016, 10:31

Wszystko się zgadza, tylko...jaki interes miałby Kasztelan w tym, żeby autobusy źle jeździły?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez ZIZ » środa, 27 sty 2016, 11:39

Oj tam, oj tam; ja już wyciągam rower z garażu, od Sylwestra nie jeździłem :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez Nebelwerfer » środa, 27 sty 2016, 11:47

Ty cyklistą?!?! Co za strata dla Sprawy...:)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez ZIZ » środa, 27 sty 2016, 15:56

Nebelwerfer napisał(a):Ty cyklistą?!?! Co za strata dla Sprawy...:)

Zagorzałym; jeżdżę 10 miesięcy w roku i to z pedałami! :mrgreen:
Samochodu używam jak koniecznie muszę; nakręciłem już w życiu jakiś milionik kilometrów za kółkiem kilkunastoma toczydłami i grubo ponad milion autokarami turystycznymi... ...jak pilot wycieczek no i pielgrzymek przede wszystkim. Ale mi się troszkę przejadło :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez Nebelwerfer » środa, 27 sty 2016, 16:20

Czyli masz dyspensę od "zakazu pedałowania"? :)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez darek-bb » środa, 27 sty 2016, 22:03

Nebelwerfer napisał(a):Wszystko się zgadza, tylko...jaki interes miałby Kasztelan w tym, żeby autobusy źle jeździły?

Kursy nocna są jakie są, ale w sumie nie dziwie się bo cześć pijaństwa weekendowego traktuje linie nocna jak darmowa taryfę
Żeby lepiej jeździły trzeba by było nakładów. Lepszy stadionik, hala stoki . Aha no zapomniałem że super przystanki które przewyższyły wartośc scanii które nawiasem mówiąc troche rozklekotane i rozszabrowane (np elementy klimatyzacji)
Uwierz mi znam mzk od środka i jest dużo gorzej niż się wydaje... brak przystanków na żadanie (marnowanie paliwa), chore czasy przejazdu itp... Temat rzeka
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez ona500 » czwartek, 28 sty 2016, 21:23

darek-bb napisał(a):(...)Aha no zapomniałem że super przystanki które przewyższyły wartośc scanii które nawiasem mówiąc troche rozklekotane i rozszabrowane (np elementy klimatyzacji) (...)

Te Scanie są straszne! I w środku przypominają mi wnętrze bezpłatnych, niemieckich autobusów do wiadomo którego centrum handlowego. Nie mogę zrozumieć czemu wymienili długie Ikarusy na krótkie nowoczesne Scanie. Nie lepiej było zamienić np. na kolejne długie Mercki?
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez darek-bb » piątek, 29 sty 2016, 00:44

ona500 napisał(a):Te Scanie są straszne! I w środku przypominają mi wnętrze bezpłatnych, niemieckich autobusów do wiadomo którego centrum handlowego. Nie mogę zrozumieć czemu wymienili długie Ikarusy na krótkie nowoczesne Scanie. Nie lepiej było zamienić np. na kolejne długie Mercki?


Skoro kupuje sie wiaty za 2 miliony, a w planach sa kolejne za rownie absurdalne pieniądze to chyba nie oczekujesz jakiejkolwiek sensownosci z zakupach autobusów. Krywult uważa ze przeguby sa niepotrzebne i za skasowane ikarusy kupuje sie krótsze. Bo taniej. Ludzie moga sie gniesc. Szyby na kabinie tez nie sa potrzebne, ani porecze przy przedniej szybie. Mozna dostać po mordzie , a przy hamowaniu nagłym ktos rozbije kiedyś głowę o szybe...
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez ona500 » poniedziałek, 1 lut 2016, 22:23

Pan Prezydent pewno jeździ tylko autem :wink: Sam fakt, że rozwija flotę jest na plus, ale tamte inwestycje w długie Mercki były o niebo lepsze.
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez darek-bb » poniedziałek, 1 lut 2016, 23:22

ona500 napisał(a):Pan Prezydent pewno jeździ tylko autem :wink: Sam fakt, że rozwija flotę jest na plus, ale tamte inwestycje w długie Mercki były o niebo lepsze.

Zastępowanie całkowicie zużytych autobusów (Ikarusy 280 i 415) trochę mniej zużytymi, i mniej pojemnymi, nazywasz rozwijaniem floty? :roll: przegubowe citaro nie sa bez wad - wysokie spalanie średnio ~55l/100, sypią się skrzynie biegów - wytrzymują ~ 300 000 km, drogie częsci itp itd
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez ona500 » sobota, 6 lut 2016, 19:53

to co proponujesz? Metro? :roll:
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez darek-bb » niedziela, 7 lut 2016, 18:29

Póki nie nastąpią pewne przetasowania w ratuszu, wszelkie zmiany to marzenia ściętej głowy
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez necia55 » niedziela, 7 lut 2016, 18:36

A ja od dawna namawiam do szynobusów. Tory sa niewykorzystane - potencjał jest - brak dobrej woli i porozumienia. Bo każdy sobie rzepkę skrobie.A można by bło zrobić dobry interes i wygodę mieszkańcom. Z Czechowic do Żywca, B-B Główna - do Jasienicy, albo w drugą stronę - Kęty itp. . Trochę pomyślunku, kalkulacji i dobrych chęci. Ot i wszystko.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: W Olsztynie się dało, dla nas w Bielsku to science-ficti

Postprzez darek-bb » niedziela, 7 lut 2016, 23:13

necia55 napisał(a):A ja od dawna namawiam do szynobusów. Tory sa niewykorzystane - potencjał jest - brak dobrej woli i porozumienia. Bo każdy sobie rzepkę skrobie.A można by bło zrobić dobry interes i wygodę mieszkańcom. Z Czechowic do Żywca, B-B Główna - do Jasienicy, albo w drugą stronę - Kęty itp. .

To prawda
necia55 napisał(a):Trochę pomyślunku,

Z tym może byc problem u niektórych
necia55 napisał(a): kalkulacji i dobrych chęci. Ot i wszystko.

"Nie da się " nie ma chęci wśród osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie komunikacji. Nie wspominając o PKP, z którymi trzeba byłoby sie dogadać, a to jest beton ciężkiego kalibru
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron