Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Salony ślubne - dziewczyny, uważajcie

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Salony ślubne - dziewczyny, uważajcie

Postprzez Nebelwerfer » środa, 24 cze 2015, 19:08

Hej,
Chciałem ostrzec wszystkie panie, które planują kupić suknię ślubną w Bielsku-Białej. Nie mam w tym żadnego interesu, poruszyła mnie po prostu historia znajomej oraz innych kobiet, które miały równie nieciekawe przejścia w tym miejscu.

Nasza znajoma miała wybitnie nieciekawą historię transakcji - dziurawa suknia w złym rozmiarze na kilka dni przed ślubem, później dopraszanie się obiecanego w umowie gratisu, następnie jakieś schizofreniczne akcje właścicielki firmy i żądania zwrotu tego upominku, nagabywanie w pracy, wyzywanie od złodziejek, nasyłanie swojego konkubenta z groźbami, itd. Jeśli to wydaje Wam się bajką z krainy mchu i paproci, to dodam, że ta dziewczyna nie była pierwszą z ofiar. Pani ma podobno w repertuarze również np. zamykanie klientek u siebie w sklepie, jeśli nie chcą zapłacić większej niż umówiona kwoty, wzywanie policji do sklepu, niewydawanie umów i paragonów, odmowy przyjęcia reklamacji, itd. Te informacje mamy od innych pań, które miały nieprzyjemność zaufać tej firmie. Niedawno się skrzyknęły i wymieniają informacjami. Jedna z lokalnych gazet podjęła temat i chce niedługo opublikować zebrane z różnych źródeł historie.

Jeśli któraś z czytających te słowa sama została pokrzywdzona, sugeruję kontakt z lokalnymi gazetami i/lub poszukanie na Fb wątku, gdzie dziewczyny wymieniają się historiami z tamtego salonu.

Lepiej przed zakupem czytajcie recenzje danych miejsc albo po prostu zaufajcie poleceniom przyjaciółek.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron