Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

harmider spod Dębowca

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: harmider spod Dębowca

Postprzez tren_d » piątek, 24 lip 2015, 15:15

proponuję tym którzy chcą zrobić protest niech zamieszkają miesiąc na ulicy Żywieckiej, i stwierdzą czy mniej czy więcej przeszkadza im bliskość ulicy czy kilkugodzinny hałas dochodzący do waszych willi raz w roku. Na prawdę ludzie jesteście małostkowi i nadgorliwi - inaczej tego nie można nazwać
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: harmider spod Dębowca

Postprzez tren_d » piątek, 24 lip 2015, 15:25

Never napisał(a):Ja myślę, że trzeba pójść dalej... Kategorycznie zlikwidować jakąkolwiek rozrywkę, ponieważ dobra zabawa obraża uczucia osób chorych i cierpiących i pamięć zmarłych. Przecież nic nigdzie dziać się nie musi.
Ja pierdziu. Co to jest za miasto?! Co za ludzie?! Ostatnio ktoś napisał, że tego miasta nie da się uratować... Przy takich "mieszczanach" na pewno.


Najlepiej niech wszyscy siedzą w domu i oglądają obiektywną TVN24.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: harmider spod Dębowca

Postprzez staszeks » piątek, 24 lip 2015, 17:33

tren_d napisał(a):
Never napisał(a):Ja myślę, że trzeba pójść dalej... Kategorycznie zlikwidować jakąkolwiek rozrywkę, ponieważ dobra zabawa obraża uczucia osób chorych i cierpiących i pamięć zmarłych. Przecież nic nigdzie dziać się nie musi.
Ja pierdziu. Co to jest za miasto?! Co za ludzie?! Ostatnio ktoś napisał, że tego miasta nie da się uratować... Przy takich "mieszczanach" na pewno.


Najlepiej niech wszyscy siedzą w domu i oglądają obiektywną TVN24.

Dlaczego TVN24.
Ja tam wolę coś z tego:
pro-tv.net
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości