Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ktos tu chyba nie mysli !!!

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Ktos tu chyba nie mysli !!!

Postprzez mariobros08 » wtorek, 4 sie 2015, 09:05

Raczej juz mi sie nie wydaje ale w naszym ratuszu to juz chyba nikt nie mysli Otoz Jakies miesiac temu na ul. ALEKSANDROWICKIEJ ponizej Super samu jak juz sie zjezdza do Kochanowskiego panowie drogowcy polozyli nowka sztuka asfalt a tu jakies dwa tygodnie temu panowie drogowcy funfel nowke asfalt pocieli i rozkopali ... no qrwa czy w tym miescie juz nic nie da sie zrobic czegos raz a porzadnie ?? Na jakiego grzyba kladli nowiuski asfalt jak i tak go po dwoch tygodniach zdzieraja ?? Z tym pytaniem zwracam sie do naszego wszech panujacego pana prezdenta i do MZD pana Walusia ... Chcialbym uslyszec racjonalne wytlumaczenieI jestem tez ciekaw czy ktos za to beknie bo to podchodzi pod prokuratora za zdefraudowanie i wyrzucenie publicznych pieniedzy w bloto
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Ktos tu chyba nie mysli !!!

Postprzez Kozo » wtorek, 4 sie 2015, 11:39

mariobros08 napisał(a):Raczej juz mi sie nie wydaje ale w naszym ratuszu to juz chyba nikt nie mysli Otoz Jakies miesiac temu na ul. ALEKSANDROWICKIEJ ponizej Super samu jak juz sie zjezdza do Kochanowskiego panowie drogowcy polozyli nowka sztuka asfalt a tu jakies dwa tygodnie temu panowie drogowcy funfel nowke asfalt pocieli i rozkopali ... no qrwa czy w tym miescie juz nic nie da sie zrobic czegos raz a porzadnie ?? Na jakiego grzyba kladli nowiuski asfalt jak i tak go po dwoch tygodniach zdzieraja ?? Z tym pytaniem zwracam sie do naszego wszech panujacego pana prezdenta i do MZD pana Walusia ... Chcialbym uslyszec racjonalne wytlumaczenieI jestem tez ciekaw czy ktos za to beknie bo to podchodzi pod prokuratora za zdefraudowanie i wyrzucenie publicznych pieniedzy w bloto


To napisz to do niego. Jak ja mam tylko jakiś taki drogowy temat to nie piszę na forum bo to nic nie da tylko leci mejl do MZD i przynajmniej wiedzą, że ktoś się przygląda temu co obiecują i co robią (odpisują zawsze do miesiąca).
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości