Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Poszukuję fajnego lokalu na organizację imprezki - doradźcie

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Poszukuję fajnego lokalu na organizację imprezki - doradźcie

Postprzez bagietka » wtorek, 11 sie 2015, 20:50

Witajcie, w tą sobn chcę zrobić spotkanie z moimi znajomymi z okazji moich urodzin - będzike ok 10-12 os. Chcemy posiedzieć, pogadać, wypić piwko, przekąsić coś. Najbardziej marzy mi się coś w ogródku na rynku, ale żaden lokal nei chce zrobić rez. stolika w ogróku :( Może znacie jakieś fajne miejsce? Na razie mam opcję Dogs Bullocks, ale w środku i jedzenie ze Szpilki donoszą (nie wiem zreszta czy mają takie duże stoliki), Piwnica Zamkowa, ale jeszcze nie znam menu, Epoka, ale w środku (jakie tam jest jedzenie - czy dobre?), ostatecznie Margherita, ale na piętrze na tarasie (jakby na dachu).

Jakieś rady? Proszę pomóżcie!
bagietka
użytkownik
 
Posty: 79
Na forum od: 8 paź 2008, 20:34

Re: Poszukuję fajnego lokalu na organizację imprezki - dorad

Postprzez aniol » wtorek, 11 sie 2015, 21:49

Piwnicę zamkową polecam mają jeszcze jeden lokal na podcieniach żarełko bardzo fajne plus mnóstwo przekąsek
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Poszukuję fajnego lokalu na organizację imprezki - dorad

Postprzez Never » sobota, 15 sie 2015, 21:37

Na polu to nie wiem, ale super opcją jest cafe Lunita na pięterku. Tylko to tak raczej bardziej dla 15-20 osób, no i dosyć drogo. Za to żarcie jakie chcesz chyba można, no i normalnie parkiet do tańczenia z muzyczką. Poza tym można jeszcze Opium.

P.S. Imprezka?? Może zaprosisz? he he :D ;) ;P
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości