Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Super WC

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Super WC

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 14 sie 2015, 23:20

Sprawa taka : hucznie oddawano do użytku jakoś kilka dni temu kibelek obok sądu. Tak ten za 350 000 zł.
Dziś wieczorową porą chciałem z niego skorzystać ... już jest nieczynny. Ktoś wie dlaczego?
Czyżby kolejny BUBEL w naszym pięknym mieście? Niemożliwe a jednak ... zamknięte na 4 spusty ... ale ja się nie znam tylko siku chciałem zrobić :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Super WC

Postprzez Grego » sobota, 15 sie 2015, 06:04

Chciałeś olać kibelek za 350 tysięcy?! Apage Statanas!!!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Super WC

Postprzez Pyramide » sobota, 15 sie 2015, 08:01

To nie jest samoczyszczący się kibelek jak w centrum Paryża i nie dla "obszczymurków" wieczorowa porą
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Super WC

Postprzez padoda » sobota, 15 sie 2015, 08:51

Pyramide ale poszłaś po Panu Kazimierzu :shock:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: Super WC

Postprzez banan.eu » sobota, 15 sie 2015, 08:56

ogólnie mieszkam bardzo blisko tego tworu i nie ukrywam ze dopiero po zdj na portalu zwróciłem uwagę na to dzieło sztuki :mrgreen: każdy kto bywa często w okolicy sądu/cieszyńska/Sobieskiego wie ze ktoś na głowę upadł lokując w tym miejscu taki wynalazek :lol:

nowy obiekt do pilnowania przez straż miejska,myślę ze nawet bedą mogli stawać na parkingu i obserwować otoczenie :mrgreen:

ps nie neguje samego postawienia wc ale na parkingu sądu !!
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Super WC

Postprzez farmer » sobota, 15 sie 2015, 09:15

Kibel jest nieczynny bo nie ma jeszcze uchwały co do wielkości opłat, która zostanie ustalona przez radę za 10dni, kiedy skończy się urlop, ale jak coś to zawsze można iść za i chyba to 'za' będzie miało więcej zwolenników niż 'w'
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Re: Super WC

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 15 sie 2015, 09:35

Pyramide napisał(a):To nie jest samoczyszczący się kibelek jak w centrum Paryża i nie dla "obszczymurków" wieczorowa porą


Toteż właśnie - chciałem awansować z obszczymurka na sikacza komfortowego, miałem nawet 2zł i co ... i nico wciąż pod murem :)
"Paryżanie" to akurat na naszych drogach sieją popłoch :) a ten nasz wychodek też ma się podobno sam czyścić.

Faktycznie popełniłem falstart :) http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... -za-szalet

banan.eu napisał(a):ps nie neguje samego postawienia wc ale na parkingu sądu !!


Zaraz się dowiesz że się nie znasz :)
Lokalizacja nie jest zła ale pytanie czy ktoś kto jedzie do BB wie że tam jest parking ? Bo jak dla mnie tylko z racji parkingu jest tam jakiś przepływ ludzi.
Pytanie inne: czy takie coś dałoby się "wkomponować" gdzieś bliżej rynku? Np tu w rogu https://www.google.pl/maps/place/Nad+Ni ... 439665ea04

Zawsze jednak większy przepływ ludzi z racji lokali itd

farmer napisał(a):Kibel jest nieczynny bo nie ma jeszcze uchwały co do wielkości opłat, która zostanie ustalona przez radę za 10dni, kiedy skończy się urlop, ale jak coś to zawsze można iść za i chyba to 'za' będzie miało więcej zwolenników niż 'w'


Nie można tego uchwalić wcześniej? Przed wybudowaniem? Są wakacje, ciepło, pełny rynek ludzie a kibel nieczynny. Mógłby już zarabiać na siebie. Tak wiem nie znam się :)
Ostatnio edytowano sobota, 15 sie 2015, 09:45 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 2 razy
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Super WC

Postprzez Pyramide » sobota, 15 sie 2015, 09:49

Pan Kazimierz napisał(a):.

Czy ta kropka oznacza już koniec tematu?
No nie przesadzaj bo temat dopiero się rozwija.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Super WC

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 15 sie 2015, 09:57

Pyramide napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):.

Czy ta kropka oznacza już koniec tematu?
No nie przesadzaj bo temat dopiero się rozwija.


Skocz do kibelka z rana. Poluzuje się tobie w mózgu i będziesz miała swobodny przepływ myśli.
Ty tylko korekta/grupowanie moich wypowiedzi

Pokój z tobą :)
Ostatnio edytowano sobota, 15 sie 2015, 10:09 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Super WC

Postprzez Piotrek » sobota, 15 sie 2015, 10:09

Drogi Kazimierzu, Ty wymagający jesteś. A ściana obok to myślisz do czego ma służyć? To jest awaryjny mur do sikania, a swoje już pewnie przeżył w tej dziedzinie więc jedno więcej siknięcie mu nie zaszkodzi.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Super WC

Postprzez farmer » sobota, 15 sie 2015, 10:24

@PanKazimierz -Oczywiście tam gdzie mają mózgi zamiast styropianu, oczywiście tak działa ;-) pomijam fakt, że kibel kosztował tyle co domy, ale mieszkańcom to nie przeszkadza, Z resztą jest przykład jak to działa. Kiedy Ziad otworzył wieżę cena była ustalona i już wszystko działa. Kiedy miasto wybudowało kibel do dziś stoi zamknięty i będzie stał przez 10-13dni aż nabędzie to mocy rozruchowej.
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Re: Super WC

Postprzez Pyramide » sobota, 15 sie 2015, 11:00

Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):.

Czy ta kropka oznacza już koniec tematu?
No nie przesadzaj bo temat dopiero się rozwija.


Skocz do kibelka z rana. Poluzuje się tobie w mózgu i będziesz miała swobodny przepływ myśli.
Ty tylko korekta/grupowanie moich wypowiedzi

Pokój z tobą :)


Nie wiem czy jarasz ale zamiast używać w tym kibelku środków dezynfekujących maja stosować wskazany przez ciebie popiół z dzikich wysypisk ew zadymiać jak ty będziesz użytkownikiem kibelka.
Pokój z tobą :)
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Super WC

Postprzez staszeks » sobota, 15 sie 2015, 11:14

A moja mama mówiła:
"Dobry gospodarz przynosi do domu"
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Super WC

Postprzez banan.eu » sobota, 15 sie 2015, 13:26

Pan Kazimierz napisał(a):
banan.eu napisał(a):ps nie neguje samego postawienia wc ale na parkingu sądu !!


Zaraz się dowiesz że się nie znasz :)
Lokalizacja nie jest zła ale pytanie czy ktoś kto jedzie do BB wie że tam jest parking ? Bo jak dla mnie tylko z racji parkingu jest tam jakiś przepływ ludzi.
Pytanie inne: czy takie coś dałoby się "wkomponować" gdzieś bliżej rynku? Np tu w rogu https://www.google.pl/maps/place/Nad+Ni ... 439665ea04

Zawsze jednak większy przepływ ludzi z racji lokali itd



mieszkam 10 lat w tej okolicy :mrgreen: cieszyńska od okolic kina Studio a nawet ciut wcześniej do wysokości byłej siedziby TP(orange) to miejski skwer meneli i bezdomnych

WC na parkingu sądu..hmm pomijam odległość od rynku i schowanie go za budynkiem,ktoś kto nie wie gdzie jest na pewno przypadkiem go nie zobaczy :lol: .teraz "za" WC to dalsza cześć parkingu a tuz za nim nieużytki(ruiny budynków) gdzie menele robią sobie imprezy i tu nasuwa sie kolejne pytanie :mrgreen: : KTO BĘDZIE PILNOWAŁ wc? dodatkowa kamera monitoringu? będą odmalowywać elewacje WC co miesiąc jak nie częściej..no chyba ze wraz z farba ze spray nie zejdzie fabryczna warstwa(może beda używać rozpuszczalnika..)
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Super WC

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 15 sie 2015, 13:29

Pyramide napisał(a):Nie wiem czy jarasz ale zamiast używać w tym kibelku środków dezynfekujących maja stosować wskazany przez ciebie popiół z dzikich wysypisk ew zadymiać jak ty będziesz użytkownikiem kibelka.


Coś jeszcze ciekawego masz do dodania? :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości