Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Referendum w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Referendum w Bielsku

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 7 wrz 2015, 06:58

Proponuje w ramach rozrywki obstawiać wyniki.Na jakieś zmiany nikt chyba nie liczył i nie liczy.
Wg. mnie 8,47%
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Referendum w Bielsku

Postprzez Grego » poniedziałek, 7 wrz 2015, 08:04

To referendum jest tak sensowne jak jego twórca. Powinien za nie zapłacić z własnej szkatuły moim zdaniem. No niestety nie ma za bardzo na to widoków.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Referendum w Bielsku

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 7 wrz 2015, 08:33

Grego a co być mówił/pisał gdyby PBK nie zarządził tego referendum.Pewnie byś piał i wtórował jak cała opozycja.
Więcej obiektywizmu i wyczucia politycznego polecam.
Zobacz u siebie czy czasem jakieś awanse nie masz podpisane przez tego PBK.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Referendum w Bielsku

Postprzez Grego » poniedziałek, 7 wrz 2015, 08:38

Pyramide napisał(a):Grego a co być mówił/pisał gdyby PBK nie zarządził tego referendum.
Mówiłbym o stanie do jakiego doprowadził armię i o łażeniu w butach po siedzeniu w japońskim parlamencie.
Więcej obiektywizmu i wyczucia politycznego polecam.
Wyczucie polityczne? Dzięki Bogu nie posiadam go wcale.
Zobacz u siebie czy czasem jakieś awanse nie masz podpisane przez tego PBK.
Już Ci to tłumaczyłem. Może i są, mam to gdzieś. Awansu cofnąć się nie da, poza tym nie jestem wielbicielem teatralnych gestów.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Referendum w Bielsku

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 7 wrz 2015, 14:25

Grego wyglądasz na kumatego.Może poszperasz poczytasz nim zaczniesz znowu powielać bzdury o deptaniu siedzenia przez PBK.
Zaznaczam że nie moja broszka jest jakieś wybielanie tego gościa. Ale dla przyzwoitości przytaczam jeden z linków wyjaśniających dla "baranów". W dyplomacji mało się dzieje bez dokładnego protokołu. Ew. zagubienie na dywanie czasem się zdarza.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 21234.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Referendum w Bielsku

Postprzez Grego » poniedziałek, 7 wrz 2015, 15:58

Pyramide: Znajdz sobie na Youtube całe zajście, zamiast wierzyć na słowo propagandzie. Wlazł w butach na siedzenie spikera i japoński urzędnik go przegonił jak kota. Komorowski zwiał! Żadne tefauenowskie wyjaśnienia tego nie zmienią.
Ew. zagubienie na dywanie czasem się zdarza.
Idiotkom owszem. Człowiek średnio rozgarnięty potrafi się zachować na oficjalnych uroczystościach. Jeśli ma wątpliwości pyta ekspertów od protokołu. Takie wizyty odbywają się wg pewnego schematu i żadnych to labiryntów ani pułapek nie ma. Tak że daruj sobie swoje tłumaczenia. Fakty mówią same za siebie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron