Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielsko robi się sławne

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Bielsko robi się sławne

Postprzez staszeks » piątek, 11 wrz 2015, 09:41

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielsko robi się sławne

Postprzez Pyramide » piątek, 11 wrz 2015, 09:50

Stary kotlet a jeden z wpisów po art.mówi prawdę

Egeszegeburoki Wrzesień 11, 2015 o 8:44 am

Ale o tym pisali już we wszystkich gazetach, więc co to za sensacja?? Pukocz nie był jego kolegą bo Trąbkowski nie miał kolegów.
Dodam że /Tronkowski/ nie miał w policji i nie ma nadal wg. mnie
Inny fakt że z wielu dziwnych postępowań zawsze się wykręcił. Może faktycznie zawsze był niewinny???????
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielsko robi się sławne

Postprzez Luk83bb » piątek, 11 wrz 2015, 10:16

na pewno....:)
informacja o Pukoczu jest nieprawdziwa - pod koniec tamtego roku zmarł...ale reszta...
Pyramide nie wszyscy akurat wiedzą, że niektóre tematy były poruszane lata temu - tu jest to zebrane w jedno i myślę, że i tak nie wszystko:(...pozdrawiam
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko robi się sławne

Postprzez temida » sobota, 26 wrz 2015, 09:35

Gazety ostatnio lubią Bielsko ;) http://www.nie.com.pl/19-2014/wiezienie-za-milosc
zastanawiam się czy ktoś wreszcie zrobi porządek z bandytami z sądu i prokuratury w Bielsku?
polecam nowe fotokopie i materiały na blogu www.faceboook.com/wiezieniezamilosc
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko robi się sławne

Postprzez Pyramide » sobota, 26 wrz 2015, 10:02

Ostatnio tzn 09.2014 ? Piszesz ślinisz się,wklejasz jakieś bzdury i co dalej?
Jedynie doczekasz się że ktoś wreszcie dobierze ci się do dup...ka, za te np "....bandytami ...."
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielsko robi się sławne

Postprzez temida » sobota, 26 wrz 2015, 10:51

Masz rację - zle to ująłem , nie ostatnio ale ogólnie coś często się pisze i to od dawna o tym że Bielsko staje się małą autonomią którą rządzi grupka ludzi i mają w du..ie kodeks karny , i konstytucje. Akurat niedawno zawineli mnie na komende w BB , straszyli bym zaprzestał się ta sprawą interesować. Oczywiście ta sprawę prowadzi znów ta sama prokurtura i prokuratorka ;) heh Pytania jakie mi zadawano przypominały dawne czasy... np." nazwiska redaktorów którym udzielałem wywiad" " jakie materiały im przekazałem... o kim o tej sprawie rozmawiałem. I ponoć mam mieć sprawe w sądzie o ... udzielanie wywiadów prasie i prowadzenie bloga... Tak sie w Bielsku rozprawiono z tematem demokracji :) oczywiście czekam na ta rozprawę z niecierpliwością bo będzie okazja bardziej to nagłośnić . A w odpowiedzi na przesłuchanie dodałem nowe konkretne fotokopie materiałów dowodowych które wiele demaskują . Zapraszam www.facebook.com/wiezieniezamilosc
temida
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 18 lut 2014, 11:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron