Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Znowu "krywultyzacja"

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 paź 2015, 12:28

Pyramide napisał(a):Kasztelana odwołać i problemy znikną.
Ale jak skoro znowu coś zamierza robić/sierd....
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... xLokBieImg


Sam początek linkowanego przez ciebie artykułu:
"Projekt zagospodarowania dawnego kamieniołomu w Straconce na "Przystanek dla turysty" został zgłoszony przez mieszkańców miasta w ramach budżetu obywatelskiego i znalazł się na liście przedsięwzięć wybranych do realizacji"

Chcesz bronić bosa a strzelasz sobie w kolano raz za razem.
Ale oczywiście ty klaskać i piać z zachwytu możesz.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » środa, 7 paź 2015, 12:46

No tak bezstronna komisja wybrała projekt bez zgody i wiedzy kasztelana.
Taki projekt "zalegał" w głowach urzędników i obywateli od wielu wielu lat.Popytaj leśniczego w Straconce i RO.
To też jego wina i zasługa.
Konstrukcja Wiezy Eiffla jest ruchoma. Pod wpływem temperatury jej wysokość się zmienia, a pod wpływem wiatru konstrukcja kołysze się i odchyla nawet do 7 cm
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 paź 2015, 13:00

Pyramide napisał(a):No tak bezstronna komisja wybrała projekt bez zgody i wiedzy kasztelana.
Taki projekt "zalegał" w głowach urzędników i obywateli od wielu wielu lat.Popytaj leśniczego w Straconce i RO.
To też jego wina i zasługa.


To kasztelan jest leśniczym w Straconce? My o bosie a ty o leśniczym.
WIęc nie pisz łaskawie że to Kasztelan chce budować - trzymaj się faktów LUDZIE CHCĄ TAKIEGO CZEGOŚ. I wierzę że będzie to super podobnie jak ścieżki na Koziej. A wiesz dlaczego będzie to dobre - BO LUDZIE TEGO CHCĄ a nie jakaś banda starszych panów którym się wydaje że mają genialne pomysły.

Pyramide napisał(a):Konstrukcja Wiezy Eiffla jest ruchoma. Pod wpływem temperatury jej wysokość się zmienia, a pod wpływem wiatru konstrukcja kołysze się i odchyla nawet do 7 cm


Naturalnie że wieża się buja - to wynika z jej konstrukcji.
Wobec tego jak się chcesz pobujać wiesz gdzie iść :) Miłego bujania.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Nebelwerfer » środa, 7 paź 2015, 14:00

Pan Kazimierz napisał(a):To kasztelan jest leśniczym w Straconce?

Nie mów, że byłbyś zdziwiony.
Kaszti jest kasztelanem, water closet managerem, specjalistą od identyfikacji wizualnej, trenerem piłkarskim, trenerem siatkarskim i pewnie jeszcze z 30 funkcji by się znalazło. Czemu leśniczym nie mógłby być?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » środa, 7 paź 2015, 15:16

Pan K zabłysnął
i napisał:
"To kasztelan jest leśniczym w Straconce?"
To nie wiesz tego? jeszcze jest mistrzem od problemów z popiołem i budowy wieży do bujania takich jak ty.
Ty jesteś tak daleko od faktów zw z kasztelanem i urzędem że szkoda dyskutować.Zadymienie jednak robi swoje.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 paź 2015, 16:17

Pyramide napisał(a):Ty jesteś tak daleko od faktów zw z kasztelanem i urzędem że szkoda dyskutować.


Jak nie masz nic do powiedzenia to milcz i zajmij się dybaniem z fusów dalej.
W międzyczasie możesz walić pokłony swojemu bożkowi.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » środa, 7 paź 2015, 16:29

Najpierw myśl później pisz i nie zmieniaj tego co napisałeś.
Lepiej "walić" .... i pokłony niż androny Adaś
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 paź 2015, 16:31

I tak sobie myślę jak to możliwe że ktoś dostaje serię dowodów że coś jest spieprzone a pomimo to dalej twierdzi że wszystko jest ok. Jak to określić? Fanatyzm? Uwielbienie? Głupota? Ślepota? Utrata kontaktu z rzeczywistością?
Ostatnio edytowano środa, 7 paź 2015, 16:33 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 paź 2015, 16:32

Pyramide napisał(a):Najpierw myśl później pisz i nie zmieniaj tego co napisałeś.


Tak się składa lala że mogę robić z tym co napisałem co chcę :D
Nie ty tu decydujesz o zasadach. Zmykaj na taras do fusów.

PS. Nie martw się też się kiedyś nauczysz cytować i edytować posty na forum. To nie jest trudne.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » środa, 7 paź 2015, 16:46

Seria dowodów dobra jest w sądzie. Na forum to są dywagacje bez cech przekroczenia uprawnień czy przestępstwa, specjalnie podgrzewane dla takich min jak ty dla zabawy.
Stadion w Poznaniu miał być na Euro a do dziś nie ma ostatecznego odbioru. Czy ktoś siedzi za to?
A nasz Dębowiec opisywany był przez ciebie przez wszystkie przypadki i co? i .....
Masz dowody ew. uzasadnione przypuszczenia o korupcji,przestępstwie czy innych nieprawidłowościach miej odwagę zgłoś z wnioskiem o ściganie..Wiesz już gdzie bo pisałam. Nawet na forum. Zobaczysz że reakcja będzie.
A ty będziesz "wielki" jak chłop z widłami ale nie Posejdon.
Popraw jeszcze lala na ja burak
A buraków nie cytuję
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Nebelwerfer » środa, 7 paź 2015, 17:05

Pyramide napisał(a):Stadion w Poznaniu miał być na Euro a do dziś nie ma ostatecznego odbioru. Czy ktoś siedzi za to?

Miał być i był, była nawet autoironiczna (niechcący) kampania reklamowa. Czy ktos siedzi - może nie, ale ostatnio temat wyszedł i niewykluczone, że ktoś beknie.
A nasz Dębowiec opisywany był przez ciebie przez wszystkie przypadki i co? i .....

Czyli: jeśli nikogo nie zamknęli, to znaczy, że wszystko jest cacy.
Masz dowody ew. uzasadnione przypuszczenia o korupcji,przestępstwie czy innych nieprawidłowościach miej odwagę zgłoś z wnioskiem o ściganie..Wiesz już gdzie bo pisałam. Nawet na forum. Zobaczysz że reakcja będzie.

Ale jak można zgłosić podejrzenie w stosunku do realizacji umowy, której treści się nie zna? Można złożyć wniosek o upublicznienie i złożenie wyjaśnień?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez man » środa, 7 paź 2015, 17:08

Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):Konstrukcja Wiezy Eiffla jest ruchoma. Pod wpływem temperatury jej wysokość się zmienia, a pod wpływem wiatru konstrukcja kołysze się i odchyla nawet do 7 cm


Naturalnie że wieża się buja - to wynika z jej konstrukcji.
Wobec tego jak się chcesz pobujać wiesz gdzie iść :) Miłego bujania.


A jakby tak połączyć dybanko z bujankiem ?
Jakieś fusy się chyba znajdą w schronisku. Szkoda tylko, że gebels nic z tego nie będzie miał bo na wieżę raczej nie wejdzie. Chyba żeby go tam wnieść i tak rozbujać wieżę żeby spadł. I wytoczyć proces o odszkodowanie od ZIAD
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » środa, 7 paź 2015, 17:15

[quote="Nebelwerfer"
Ale jak można zgłosić podejrzenie w stosunku do realizacji umowy, której treści się nie zna? Można złożyć wniosek o upublicznienie i złożenie wyjaśnień? quote]
Najpierw trzeba znać umowę i wiedzieć jak strony się umówiły.A niby kto miałby złożyć wyjaśnienia i komu ,na jakiej podstawie?
Od takich spraw sa odpowiednie organy ścigania.Masz podejrzenie to masz prawo to zgłosić.
Uważasz że kasztelan ma odpowiadać na forum na w większości fanaberie?
Są radni maja prawo pytać, pisać i oczekiwać na pisemne wyjaśnienie.Napisz do jakiegoś radnego i też oczekuj odpowiedzi
Jak myślisz nie robią tego bo ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » środa, 7 paź 2015, 17:19

man napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):Konstrukcja Wiezy Eiffla jest ruchoma. Pod wpływem temperatury jej wysokość się zmienia, a pod wpływem wiatru konstrukcja kołysze się i odchyla nawet do 7 cm


Naturalnie że wieża się buja - to wynika z jej konstrukcji.
Wobec tego jak się chcesz pobujać wiesz gdzie iść :) Miłego bujania.


A jakby tak połączyć dybanko z bujankiem ?
Jakieś fusy się chyba znajdą w schronisku. Szkoda tylko, że gebels nic z tego nie będzie miał bo na wieżę raczej nie wejdzie. Chyba żeby go tam wnieść i tak rozbujać wieżę żeby spadł. I wytoczyć proces o odszkodowanie od ZIAD


Musisz dodać; całość wywodów zagryzać burakiem pastewnym i popiołem sąsiada oraz zmienić nick na Adaś od kasztelana.
Gebels nie musi spadać.Wystarczy że ty już spadłeś na móżdżek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 paź 2015, 22:28

Pyramide napisał(a):Popraw jeszcze lala na ja burak
A buraków nie cytuję


No wiesz burak nie pasuje do kobiety którą podobno jesteś. Sama chcesz aby ciebie burakiem nazywać? Miej szacunek do siebie proszę.

PS Widzę że jednak podjęłaś próbę cytowania - póki co wyszło średnio ale pamiętaj trening i dybanie czyni mistrza.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron