Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Znowu "krywultyzacja"

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Poetka z Kóz » piątek, 2 wrz 2016, 07:32

Ameeeen :)

PS. To nie jest dobre miejsce do lania frustracji po ludziach. Psycholog byłby wskazany a nie inżynierowie.
Poetka z Kóz
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 7 sie 2016, 20:40

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Grego » piątek, 2 wrz 2016, 07:53

Inżynierów firmy same sobie szukają, nie latają z tym problemem do ratusza, bo z inżynierami "załatwionymi" przez urząd nie zarobiłyby na bułkę z dżemem.
Wiadomo że nie chodzi o inżynierów, tylko o te reklamy, a ścisłej o pieniądze na nie. https://www.youtube.com/watch?v=uPZj1p_smCA
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 2 wrz 2016, 08:17

Najwięcej inżynierów w mieście wg. mnie zatrudnia ISS i nie szuka ich w pośredniakach ani nie liczy na UM
Podobno kiepsko płaci ale chętnych nie brakuje
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Poetka z Kóz » piątek, 2 wrz 2016, 08:22

Panowie mam podobne zdanie jak Wy tzn. firmy same sobie szukają pracowników a jakieś akcje organizowane przez miasto polegające na ściąganiu pracowników wydają mi się śmiechu warte. Inna sprawa że np w Krakowie inżynier zarobi więcej niż w BB ale z drugiej strony utrzymanie może być droższe. Tak czy siak dziwna akcja i Grego może mieć rację co do tego o co chodzi.
Poetka z Kóz
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 7 sie 2016, 20:40

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez necia55 » piątek, 2 wrz 2016, 15:44

Pyramide napisał(a):zmień swój nick na "szmaciana intelektualistka i poetka z kozów"
są już ogłoszenia w Kozach o miejscach i terminach szczepień ?


Poetko z Kóz - już Cię lubię , zadziorna jesteś - tak trzymać :P musiałaś dobrze Pyrci na odcisk nadepnąć, bo jest wściekła :mrgreen:
I tak dla kontrastu napisałam "na kolanie" wierszyk ( nie pierwszy zresztą na tym forum :P ) tym razem o Pyrci

Lubiłam Pyrcię, lecz się zbiesiła,
na mlecznych cycach się zawiesiła,
jeszcze niedawno była milunia,
a teraz warczy jak wściekła sunia.
Szczeknie, zawarczy, zęby pokaże
myśląc, że wpływ ma na bieg wydarzeń :mrgreen:
Pyrciu kochana - dajże se siana .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 2 wrz 2016, 16:08

neciuniu gdzie to wyczytalaś ?
wspieraj i zdobywaj zauszników bo w wielu sprawach jesteś odmieńcem
nie odbieraj chleba koziance pisząc wiersze
ale miło że wspominasz o pyrci
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez necia55 » piątek, 2 wrz 2016, 17:25

Pyramide napisał(a):neciuniu gdzie to wyczytalaś ?

Na forum - między wierszami Pyrciu droga.
wspieraj i zdobywaj zauszników bo w wielu sprawach jesteś odmieńcem

Odmieńcem ????? Bo myślę trzeźwo i rozsądnie??? Zauszników nie muszę zdobywać - sama sobie jestem sterem , żeglarzem i okrętem. Ale miło spotkać osobę z podobnymi poglądami , która nie boi się wyrazić swojego zdania. To, że nie zgadzam się z Tobą, nie znaczy, ze nie zgadzam się z innymi na tym forum.
nie odbieraj chleba koziance pisząc wiersze
ale miło że wspominasz o pyrci

Nikomu chleba nie odbieram - kozianka może pisać swoje wiersze i "upubliczniać" je na forum. Ja piszę swoje od dawna i jeszcze nikomu "chlebka nie odebrałam" - choć recenzje dobre zbierałam :oops: a i może jakiś tomik w końcu "uskutecznię" :wink:
A o Pyrci wspomniałam, bo taka "indywidualność" aż prosi się o "uwiecznienie" choćby tylko na tak lokalnym forum :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 2 wrz 2016, 18:08

wiesz co necia ,popieram cie bo jesteś wielka i też PiSarka
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez necia55 » piątek, 2 wrz 2016, 20:19

Pyramide napisał(a):wiesz co necia ,popieram cie bo jesteś wielka i też PiSarka

Poetką, Pyrciu, poetką - piszę wierszem a nie prozą :P
I nie jestem wielka, ale zupełnie mała, Pyrciu. Taka tyci-tyci poetka, czasem kogoś pogłaszczę, czasem komu dosunę - ale tylko wierszem, nie prozą :D
Gdybym nie wiedziała, że jesteś wrogiem PIS-u , to określiłabym Cię jako "bajkoPISarka" , ale może zostaniesz wielką POetką - kto to wie, co jest Ci pisane?
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez vilgefortz » piątek, 2 wrz 2016, 21:53

Jak ktoś pół życia wycierał dupy starym hitlerowcom to raczej jest nie do odratowania.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » sobota, 3 wrz 2016, 06:19

podobnie jak ktoś z genami idioty od urodzenia
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Poetka z Kóz » wtorek, 6 wrz 2016, 09:07

Z debaty Krywult-Okrzesik:

Wanda Then: W niektóre części miasta autobusy dojeżdżają raz na godzinę, w weekendy jeszcze rzadziej. Wybierając się do centrum w późnych godzinach wieczornych wrócić można tylko taksówką, bo obecna lista kursów nocnych to za mało. Osobom spoza Bielska trudno zorientować się gdzie jadą, bo autobusy są źle oznakowane. Niedogodności jest znacznie więcej i trudno nawet je wymienić. Co zrobić by komunikacja miejska lepiej służyła mieszkańcom?

Jacek Krywult:- Oczywiście absolutnie się nie zgadzam. Mamy bardzo dobry system komunikacji i bardzo dobre MZK, co nie znaczy, że nie można naprawiać.....

Tymczasem: http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... -pasazerow

Co sądzą mieszkańcy i odwiedzający nasze miasto? Wydaje mi się że liczby mówią same za siebie ... niestety pan Krywult znowu nie ma racji.
Poetka z Kóz
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 7 sie 2016, 20:40

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez staszeks » wtorek, 6 wrz 2016, 11:53

Poetka z Kóz napisał(a):.......................................
Jacek Krywult:- Oczywiście absolutnie się nie zgadzam. Mamy bardzo dobry system komunikacji i bardzo dobre MZK, co nie znaczy, że nie można naprawiać.....
............................

codziennie do pracy dojeżdża autobusem (podobnie jak cała dyrekcja MZK) więc jest dobrze zorientowany
i wie co mówi. :mrgreen:
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Poetka z Kóz » środa, 7 wrz 2016, 10:34

Komentarze pod artykułem są miażdżące dla MZK. A szkoda bo podobno jest tak dobrze.
Poetka z Kóz
użytkownik
 
Posty: 29
Na forum od: 7 sie 2016, 20:40

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez vilgefortz » środa, 7 wrz 2016, 17:31

Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron