Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Znowu "krywultyzacja"

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 8 paź 2015, 22:29

Pyramide napisał(a): /dwie lampy się nie świecą na ścieżce k/lotniska/


Znowu kłamiesz dzisiaj tam byłem. Nie świeci JEDNA - czwarta od strony Strusi :)
Możesz sprawdzić jak nie boisz się ciemności.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 9 paź 2015, 06:33

Ach och Panie K, nie kłamie.Po interwencji naprawili ale czwarta się zepsuła akurat jak byłeś na wizytacji.Co za niedoróbki kasztelana.
Ktoś jednak czyta to forum z UM.
Czaj dalej.To dobry kierunek na społecznika lidera.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Przemek73 » piątek, 9 paź 2015, 07:18

Pyramide napisał(a):Ach och Panie K, nie kłamie.Po interwencji naprawili ale czwarta się zepsuła akurat jak byłeś na wizytacji.Co za niedoróbki kasztelana.

Te lampki w obecnej postaci mogłyby w ogóle nie świecić, różnicy nie będzie. I tak jest tam tak ciemno, że jadąc po zmroku rowerem muszę czołówkę zapalać. A w zeszłym roku było ok, wot, racjonalizacja psia jego mać :?
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 9 paź 2015, 07:30

Przemek73 napisał(a):Te lampki w obecnej postaci mogłyby w ogóle nie świecić, różnicy nie będzie. I tak jest tam tak ciemno, że jadąc po zmroku rowerem muszę czołówkę zapalać. A w zeszłym roku było ok, wot, racjonalizacja psia jego mać :?


Dokładnie tak. Lampy są tak ustawione że więcej światła pada do rowu niż na asfalt. Ewidentnie "ktoś" wymienił żarówki na słabsze. Być może po narzekaniach kierowców że ich te lampy oślepiają. Moim zdaniem lampy powinny być niżej i świecić tylko w kierunku ścieżki. Ewentualnie teraz można je przenieść na pas oddzielający ścieżkę rowerową od ścieżki szumnie nazwanej najdłuższą w Polsce rolkostradą.

Grunt że Pyrci się podoba :) Nie musi działać wystarczy że jest.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 9 paź 2015, 07:32

Pyramide napisał(a):Ktoś jednak czyta to forum z UM.


Pewnie ty :)

Widzisz my obserwujemy miasto z pozycji chodnika, ulicy itd a ty z pozycji tarasu i dzioba wsadzonego w fusy.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 9 paź 2015, 08:33

Pan Kazimierz napisał(a):
Pyramide napisał(a):Ktoś jednak czyta to forum z UM.


Pewnie ty :)

Widzisz my obserwujemy miasto z pozycji chodnika, ulicy itd a ty z pozycji tarasu i dzioba wsadzonego w fusy.


My to znaczy kto? tego nie wiedziałam że UM to pewnie ja.
Nie ... w fusy a w popiół Adaś.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 9 paź 2015, 09:15

Pyramide napisał(a):My to znaczy kto?


Ci którzy mają inne zdanie niż ty :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 30 paź 2015, 18:58

Panie K.Larum.
Bielsko nie jest na liście miast w ruinie.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... Czolka3Img
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 30 paź 2015, 19:03

Tylko w galoty nie narób z tego szczęścia.
Też jestem dumny że BB nie ma na tej liście. Pękam z dumy razem z tobą. I zachęcam innych do pękania.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 13 lis 2015, 07:49

Znowu wina Kasztelana
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... xLokBieImg
Tylko burak cukrowy,ekspert od bzdetów pt. Adaś może to "fachowo" ocenić.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lis 2015, 08:39

Pyramide napisał(a):Znowu wina Kasztelana
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... xLokBieImg
Tylko burak cukrowy,ekspert od bzdetów pt. Adaś może to "fachowo" ocenić.


Wstaje taka baba, piękne słoneczko za oknem, piękny dzień się zapowiada, piąteczek a ona od rana ma tylko jeden cel - dopi.... komuś na forum. I wyzwiska lecą niczym te rzucane przez narodowców ale ona uważa się przecież za lepszą bo krytykuje ich jak może.
Cóż nuda robi z człowieka straszną, zawistną kreaturę.
Miłego dnia życzę wszystkim, pozdrawiając z gór :)

A co do wpisu: jest sukces udało się zbudować przejście dla pieszych w mieście w którym mieszka 160 000 ludzi. Mamy XXI wiek, centrum Europy.
Teraz wstajemy, klaszczemy razem i krzyczymy zgodnie: BRAWO BRAWO BRAWO !!!
Pewnie jest to najdłuższe i najwyżej położone przejście dla pieszych w galaktyce :)
Kolejny hit południa ;)
Ostatnio edytowano piątek, 13 lis 2015, 09:22 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lis 2015, 09:21

I po raz kolejny wstajemy i klaszczemy !!!
UDAŁO SIĘ !!!! UDAŁO SIĘ !!! Rozstrzygnąć przetarg !!! Z kilku miesięcznym opóźnieniem ale się udało.
Opóźnienie zapewne wynika ze skupienia się urzędników na budowie przejścia dla pieszych na DK1 :)

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... e-bulwarow
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pyramide » piątek, 13 lis 2015, 09:36

Panie Kaźmierz jakie wyzwiska? burak to wyzwisko ? taki jesteś i nic tego nie zmieni. A czy to nieprawda /nie prawda/ że jesteś spec od bzdetów?
Nie dopie... komuś tylko ew tobie.Ja i kilka osób siedzących kolo mnie uważa że większego kreatury na forum nie ma jak jesteś ty. Nic tego nie zmieni.
A ty i góry pasuje jak kasztelan do buraka.A już mieć internet z sobą w górach to nie dla ciebie. Góry to są koło mnie.
Węszysz już czy Anke to nie Santos,Adam czy ja ?
Siedź spokojnie czaj,kopiuj co się da sprawdzaj ortografię,pisownie a nie zabieraj głosu o Polakach dla Polski bo nie wiesz co to znaczy.
Spokojnie się zachowuj ,nie "klaskaj" i nie bij brawo i odp.... się od Pyramide bo i tak nie wygrasz.
Ew. mogę udzielić ci porady prawnej. Szkoda że nie innej np. lekarskiej
Ostatnio edytowano piątek, 13 lis 2015, 09:38 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 13 lis 2015, 09:38

Wcześniej UM obiecywał, że roboty ruszą we wrześniu, ale wykonawcę wyłonili w listopadzie. Dobrze, że nie powiedzieli o wrześniu którego roku myśleli. Tak więc weselmy się, bo kiedyś w końcu nadejdzie ten wrześniowy dzień, kiedy zastygną strugi betonu w Straconce!
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Znowu "krywultyzacja"

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 13 lis 2015, 09:50

Pyramide napisał(a):Panie Kaźmierz jakie wyzwiska? burak to wyzwisko ? taki jesteś i nic tego nie zmieni.


To że u siebie w domu zwracacie się do siebie: "ty buraku" to nie oznacza że inni też tak mają. Ale to oczywiście sprawa kultury i wychowania. Ale jak wiemy tutaj wszyscy masz w tym braki.

Pyramide napisał(a):Nie dopie... komuś tylko ew tobie.Ja i kilka osób siedzących kolo mnie uważa że większego kreatury na forum nie ma jak jesteś ty. Nic tego nie zmieni.


Cieszę się że masz cel w życiu i pracujesz nad nim od samego rana. Fajne teksty piszecie w te kilka osób :)
Popracujcie nad ortografią i składnią zdania bo razicie po oczach nawet osoby z wykształceniem technicznym. Jak pisałem wcześniej: polonista płakał jak widział. I ty mnie pouczasz o Polsce i Polakach? hahahahahaha z takim poziomem jeżyka ojczystego? Miej litość do przodków.
Piszemy "większej kreatury" a nie "większego kreatury". Ale masz znajomych - chyba jakieś stowarzyszenie naukowe :)

Pyramide napisał(a):A ty i góry pasuje jak kasztelan do buraka.A już mieć internet z sobą w górach to nie dla ciebie. Góry to są koło mnie.


Miałaś na myśli: "nie pasują jak kwiatek do kożucha"? Bo nie znam powiedzenia o kasztelanie i buraku :D
Mierzysz jak widać wszystkich swoją miarą i to błąd.
Koło ciebie to są góry racja. Tyle że są to Himalaje głupoty.

Pyramide napisał(a):Węszysz już czy Anke to nie Santos,Adam czy ja ?


Tak węszę i znowu śmierdzi tobie z gara cebulą.

Pyramide napisał(a):Spokojnie się zachowuj ,nie "klaskaj" i nie bij brawo i odp.... się od Pyramide bo i tak nie wygrasz.


Czyli jednak chodzi tobie babulko o zwycięstwo? hahahah jakiś pojedynek toczysz tutaj z urojonym rywalem?
ehhhh biedna ta twoja głowa, biedna. A może ty tam siedzisz sama ale dyskutujesz z towarzyszami których nie ma?
Ostatnio edytowano piątek, 13 lis 2015, 10:33 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości