Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Grego » sobota, 17 paź 2015, 11:57

"Postępowcy" już doszli do takiego zdziczenia, że premierzyca decyduje za dzieci co mogą a co nie mogą sobie w sklepiku szkolnym na śniadanie kupić. To już się dalej posunęło niż za Stalina.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Nebelwerfer » sobota, 17 paź 2015, 12:13

man napisał(a):to w ogóle nie powinno być regulowane przez państwo tylko przez rodziców - tak samo czy szkoła z religią, czy bez religii, wuefem, angielskim, itd. - rodzice powinni decydować

No i to ma miejsce w szkołach prywatnych, one mają określoną ofertę, możesz ją akceptować, a możesz odrzucić, jako sponsor możesz też lobbować za jakimiś zmianami, np. w programie nauczania czy systemie wystawiania ocen. Jeżeli natomiast upieramy się przy PiSowskiej wizji świata, gdzie wszystko ma być znacjonalizowane, powszechne, centralnie planowane i najlepiej "darmowe", to niestety rodzice nie mogą mieć pełni władzy, bo rozsadziliby system swoimi sprzecznymi żądaniami. Szkoła typu Summerhill - wielce ok, ale nie do realizacji z PiSem u sterów.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 17 paź 2015, 15:25

man napisał(a):to w ogóle nie powinno być regulowane przez państwo tylko przez rodziców - tak samo czy szkoła z religią, czy bez religii, wuefem, angielskim, itd. - rodzice powinni decydować


Rodzice mogą decydować się nawet na takie coś: http://www.edukacjadomowa.pl/faq2.html

Tyle że naprawdę niewielu o tym wie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez csr » poniedziałek, 19 paź 2015, 15:59

tren_d napisał(a):Warto być żeby zobaczyć jak będą wyglądały już prawie na pewno przyszłe rządy, duża szansa że samodzielne rządy.
Tylko czekać na pełne jadu posty lemingów.

a kiedy jest(było)? i dlaczego ja o tym nic nie wiem?
Ok wiem dlaczego, bo bielsko.biala.pl to portal POpaprańców.


Aha, dokładnie w tym momencie się rozpoczęło, szkoda że nic nie wiedziałem o tym, chętnie bym poszedł i posłuchał.

Nebelwerfer napisał(a):Pochoruje się od tego?

Czy Ty w ogóle normalny jesteś człowieku?

Nebelwerfer napisał(a):Kumam, są źli na PO, więc zagłosują na gorszych, byle nie na PO. No a PiS jest spoko, bo nie wpuści imigrantów, reszta jest nieważna. To ma sens.

Gorszych?
Co CI ten PiS zrobił? Ale rzeczowo proszę z argumentami, bo rzygać mi się chce jak widzę argumenty typu państwo kościelne itd - takim czyś udowadniacie tylko, że poziom waszej inteligencji jest równy poziomowi małpy.
Gorsi od PO? Naprawdę trzeba mieć we łbie przewrócone, żeby takie rzeczy pisać.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 19 paź 2015, 16:09

csr napisał(a):Czy Ty w ogóle normalny jesteś człowieku?

Nie mi oceniać. Jeśli możemy wrócić do tematu: naprawdę uważasz, że polskiemu dziecku stanie się krzywda, jeśli pójdzie do szkoły w wieku lat 6, jak to się dzieje z innymi dzieciakami w Europie i na świecie?

Gorszych?
Co CI ten PiS zrobił? Ale rzeczowo proszę z argumentami, bo rzygać mi się chce jak widzę argumenty typu państwo kościelne itd - takim czyś udowadniacie tylko, że poziom waszej inteligencji jest równy poziomowi małpy.

Dobrze, że chociaż Ty zadajesz szyku sięgającą wyżyn inteligencją i niespotykaną kulturą wypowiedzi.
Co zrobił PiS? No, możnaby długo. Pojadę największymi hiciorami, z pamięci:
- kompletnie nieodpowiedzialnie zniszczył służby specjalne (WSI) i zdemaskował ich pracowników, narażając ich na niebezpieczeństwo;
- stworzył agencję (CBA), która mimo wielkich uprawnień i ogromnych wydatków na koszule, wakacje, solaria, fryzjerów, samochody, mieszkania i inne takie ("budowanie legendy agenta") nie były w stanie nakryć nikogo na korupcji. Ot, agent Tomek się pobawił i poszedł na zasłużona emeryturę w wieku 35 lat. Misiek Kamiński dostał zakaz pełnienia funkcji publicznych na 10 lat.
- wymiar sprawiedliwości stał się swoją własną karykaturą, ferowanie wyroków przed rozprawą, naciski polityczne, ujawnianie ściśle tajnych danych kochance z telewizji przez ministra sprawiedliwości;
- wprowadzono idiotyczne becikowe;
- wyniesiono Giertycha i Leppera na ołtarze (chociaż, typowo po PiSowsku, zaraz zaczęto knuć i szukać na nich haków);
- z kraju już wtedy wyjechało ok. miliona ludzi;
- absolutnie idiotyczna polityka zagraniczna z wymachiwaniem szabelką i obrażaniem się na wszystkich dookoła;
- próby prowadzenia niekonstytucyjnego duopolu na politykę zagraniczną, dublowania Tuska na wyjazdach zagranicznych z tragicznym finałem w Smoleńsku.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Pyramide » wtorek, 20 paź 2015, 06:05

W Bielsku postawili sie prezesowi? No nie.
Uważam że to "wina" tren_da ,który nawoływał do wysłuchania wystąpienia.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/incydent ... ale/msyey9
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Lapa_Christi » wtorek, 20 paź 2015, 06:49

a miała płaski tyłek i stringi?
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 20 paź 2015, 08:14

Przyjechała SUV-em? Odwdzięczała się Włochom? Lansowała się w Sferze?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Grego » wtorek, 20 paź 2015, 08:28

Nie żebym był sympatykiem PiSu, ale ograniczanie wolności zarzucać OPOZYCJI to dość idiotyczne. Kobieta nawiasem mówiąc monstrualnie szpetna. Powinna się Platforma wystarać o coś w lepszym gatunku. Strzelili sobie w stopę moim zdaniem. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Pyramide » wtorek, 20 paź 2015, 08:45

Skoro ty nie widzisz że ta twoja opozycja nie chce ograniczać nam wolności to pozostaje tylko przyznać ci rację.
Zerknij /znajdziesz w necie/ ten ukryty projekt konstytucji PiSu. Może to cię oświeci, w co już nie wierzę.
Aha, piękna monstrualnie jest p. Wróbel,Pawłowska i pewnie ty.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 20 paź 2015, 08:51

Nie spinaj się tak, Pyramide.
Przyjdzie PiS, zrealizuje swój projekt z 2006 r., będzie Urząd Kontroli Mediów i Internetu, zawstydzimy Koreę Północną. PiS to znani obrońcy wolności obywatelskich przecież :)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Pyramide » wtorek, 20 paź 2015, 09:02

Nebel... nie wolno się wychylać,lepiej przyznawać rację G, bo nie wykluczone że robi już listę lemingów i inaczej myślących jak on, do spacyfikowania coś na wzór Zelnika.
Widzisz jak ma wyprany już mózg.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Grego » wtorek, 20 paź 2015, 09:13

Pyramide napisał(a):Zerknij /znajdziesz w necie/ ten ukryty projekt konstytucji PiSu.
Zalinkuj jeśli łaska. :) Musi być nielicho "ukryty" skoro jest dostępny w necie. :lol: Sprany mózg... dobre określenie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Pyramide » wtorek, 20 paź 2015, 10:27

Zalinkowanie uważasz że coś zmieni w twoim myśleniu? ja nie,szkoda czasu.
Niech żyje wolność, swoboda,"prawo i sprawiedliwość" wg. Pis i ciebie.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Kto idzie na wystąpienie Premiera Kaczyńskiego w Bielsku

Postprzez Grego » wtorek, 20 paź 2015, 10:50

Nic nie zmieni bo to co mogłabyś zalinkować to pewnie jakas radosna twórczość Lisa i spółki. Tylko byś sie ośmieszyła, tak ze słuszna decyzja. Wolność ograniczać może tylko ten, kto ma władzę. PiS władzy nie ma, zatem ograniczenia wolności są dziełem koalicji rządzącej przez ostatnie 8 lat. Żadne lisowe matactwa tego nie zmienią.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron