Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

W Bielsku też ?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: W Bielsku też ?

Postprzez ZIZ » piątek, 18 gru 2015, 10:29

Przede wszystkim skasować dotacje budżetowe np. obciąć kasiurę z NFOŚiGW !
Stowarzyszenia niech poszukają sobie prywatnych donatorów; pewnie właściciele wyciągów narciarskich byliby chętni :lol: :lol: :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: W Bielsku też ?

Postprzez ski » piątek, 18 gru 2015, 10:31

Szyszko będzie się mścił za Rospudę :D
Tak mamy tego samego ministra, co chciał drobę przez Rospudę budować  :mrgreen:

Tylko teraz już nie ma respektowania prawa a z UE i tak wychodzimy się problemu nie ma.
Zdelegalizować ! :mrgreen:

Absurdalna, nielegalna obwodnica

Rządowi PiS w końcu nie udało się wybudować tego molocha, na przeszkodzie stanęły potężne protesty społeczne łączące różne środowiska, opinie naukowców i sprzeciw Komisji Europejskiej. Na koniec, po wyrokach sądów administracyjnych obu instancji okazało się, że decyzje ministra Jana Szyszki zostały wydane niezgodnie z prawem - nie tylko unijnym, ale również krajowym. W tej sytuacji nowy rząd nie miał innego wyjścia, jak wytyczyć, po konsultacjach społecznych, drogę nową trasą.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: W Bielsku też ?

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 21 gru 2015, 14:34

Nie znam szczegółowych materiałów i opinii kto chciał a kto był przeciw tej inwestycji ale dla czystości dyskusji muszę dodać.
Leśnicy min w Bielsku maja inne zdanie niż wyżej opisane i są zdecydowanie za Szyszką.
Ciekawe.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: W Bielsku też ?

Postprzez ona500 » niedziela, 17 sty 2016, 23:28

co przejeżdżam koło Wzgórza to protestują na Pigalu.
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości