Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

remonty i ich jakość

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

remonty i ich jakość

Postprzez Alinoe » sobota, 26 gru 2015, 09:49

nie dawno zakończył się gruntowny remont ulicy Sikorskiego - to ta od sądu w dół pomiędzy katedrą Mikołaja i targowiskiem czy plastykiem jak kto woli ...
ulica była i po remoncie ponownie jest pokryta kostką brukową.

szkoda tylko że demontowali całość, robili nowe podsypki, chodniki, krawężniki itp przy czym zachowali w 80% "fale" jakie były wcześniej, jak by się nie dało wreszcie zrobić jej na tle gładkiej na ile kostka brukowa pozwala :roll:
i tu nie przesadzam, jest jak było, widać gołym okiem nierówności a jak jedziesz autem to spokojnie bo miską po kamieniach poleci :mrgreen:

zastanawia mnie (pracuje w branży budowlanej i troszkę mam o tym pojęcie) kto robi odbiory końcowe i czym się kieruje dopuszczając takie buble ?? dlaczego to musi wyglądać jak zawsze ?
czy my jako mieszkańcy nie mamy wpływu na to co i jak robią za nasze pieniądze ??
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: remonty i ich jakość

Postprzez davnbb » sobota, 26 gru 2015, 11:27

Alinoe napisał(a): przy czym zachowali w 80% "fale" jakie były wcześniej, jak by się nie dało wreszcie zrobić jej na tle gładkiej na ile kostka brukowa pozwala :


Też mi się to od razu rzuciło w oczy (i zawieszenie). Robota jest spieprzona i nie powinna być odebrana - może jakiś radny zainteresuje się co za ślepak odpowiada za odbiór tej drogi w takim stanie (no chyba, że odbiór odbywa się na zasadzie - "przydałoby mi się wybrukować podjazd pod domem" ;-) ) i dlaczego mieszkańcy mają płacić za fuszerkę.
Znajomy stwierdził, że to ze względów bezpieczeństwa zamiast progu zwalniającego.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: remonty i ich jakość

Postprzez ZIZ » sobota, 26 gru 2015, 12:02

davnbb napisał(a):Też mi się to od razu rzuciło w oczy (i zawieszenie). Robota jest spieprzona i nie powinna być odebrana - może jakiś radny zainteresuje się co za ślepak odpowiada za odbiór tej drogi..

No to pisz tylko nie tutaj lecz wyślij maila do radnego; proponuję radnego - specjalistę od spraw drogowych:
b.szafarczyk@bielsko-biala.pl
albo do Prezydenta Lubomira Zawieruchy
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: remonty i ich jakość

Postprzez necia55 » sobota, 26 gru 2015, 17:21

Hahahahaha dzieciaki moje słodkie - a z czego by się utrzymała taka firma, jakby zrobiła dobrze? Muszą robić tak, żeby było co poprawiać ! Przykładem niech będzie firma Radex , która - cokolwiek zrobi - za jakiś czas trzeba poprawić. I to jest NORMA.
A ile jest takich "firm" ? Pieprzą robotę, biorą kaskę, znajomki podpisują odbiór - i o co kaman?? Pogonić znajomków - wtedy będzie dobrze!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: remonty i ich jakość

Postprzez Alinoe » środa, 6 sty 2016, 08:51

ZIZ napisał(a):albo do Prezydenta Lubomira Zawieruchy


Mamy nowego Prezydenta ?? :mrgreen:
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: remonty i ich jakość

Postprzez ona500 » wtorek, 19 sty 2016, 17:22

:shock: to jest zastępca prezydenta, ale żeby się czepiać o brak jednego słowa?
http://www.bielsko-biala.pl/strona-89-w ... iasta.html
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

cron