Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 28 gru 2015, 21:15

żadnego z nich nie znam,z BB to głownie CeHa to wykonawca którego gdzieś tam kiedyś poznałem(via youtube) ale ten teledysk zasługuje na wyróżnienie https://www.youtube.com/watch?v=pDpGP7KFnIA

szkoda że UM nie pomaga przy takich projektach..
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 28 gru 2015, 22:53

banan.eu napisał(a):szkoda że UM nie pomaga przy takich projektach..

Tak sobie myślę, ze może i dobrze, ze nie pomaga. Jakoś mam wrazenie, ze taki teledysk bylby wykorzystany do promowania roznej maści polityków, zamiast miasta.
Fajnie jest oglądać swoje ulice w teledysku ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez ZIZ » wtorek, 29 gru 2015, 10:06

Fimik jest super!
W wersji dla UM dołożyłbym animację z sumiastym wąsikiem latającym jak jaskółka po całym ekranie :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 29 gru 2015, 17:37

banan.eu napisał(a):szkoda że UM nie pomaga przy takich projektach..

UM nic by z tego nie miało, więc logiczne, że nie pomaga. Co niby mieliby z takim klipem robić, albo co mieliby dzięki niemu osiągnąć?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez banan.eu » wtorek, 29 gru 2015, 18:22

Nebelwerfer napisał(a):UM nic by z tego nie miało, więc logiczne, że nie pomaga. Co niby mieliby z takim klipem robić, albo co mieliby dzięki niemu osiągnąć?


promocja miasta :mrgreen: ale w sumie macie racje dobrze ze UM nie wsadzał łap do tego projektu ale mogli by wykorzystać go do promocji :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 29 gru 2015, 19:04

No właśnie do promocji miasta się to słabo nadaje raczej.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 31 gru 2015, 21:30

Zgadzam się z przedmówcą. Kto ogląda ten teledysk? no właśnie w większości ludzie z regionu którym naszego miasta nie trzeba przedstawiać, bo je znają. Względnie ludzie z tego nurtu muzycznego. Teledysk jest zrobiony zaskakująco profesjonalnie, choć to żadne arcydzieło. Raczej nie ma dużych szans by miało dużo wyświetleń np. w Toruniu, Białymstoku czy Szczecinie. Widzieliście jakikolwiek teledysk hiphopowy promujący któreś z tych miast? inaczej, interesowałoby was wymienianie co znajduję się w każdej z dzielnic np. Bydgoszczy? Raczej nie :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez man » piątek, 1 sty 2016, 13:34

SAMAEL66 napisał(a):Widzieliście jakikolwiek teledysk hiphopowy promujący któreś z tych miast? inaczej, interesowałoby was wymienianie co znajduję się w każdej z dzielnic np. Bydgoszczy? Raczej nie :)


A to zależy. Jeśli planowałbym np. weekend w Bydgoszczy to jak najbardziej zainteresowałby mnie taki teledysk o Bydgoszczy pokazujący ja od trochę innej strony niż oficjalne przewodniki
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 1 sty 2016, 16:02

I po obejrzeniu tego bielskiego klipu, albo klasyki jak: https://www.youtube.com/watch?v=c4zJQLQ_VTs czułbyś, że po prostu musisz odwiedzić ten sam most, dach, balkon? Albo, że musisz spotkać tych super ludzi, których tak komplementuje Ten Typ Mes z Tede?

Mi się wydaje, że specyfika tej muzyki w polskim wydaniu jest taka, że jak już chłopaki porymują ze 4 minuty takiej typowej banalnej gawędy o niczym (kumple, styl, imprezy, dragi, kasa, etc.), to już zostaje mało czasu, żeby docisnąć jedną zwrotkę o jakimś unikatowym miejscu w mieście, albo o tym, po co warto tam wpaść. Pokazać architektury też za wiele nie można, bo typ z nawijką musi machać rękami i to trzeba pokazać bez dwóch zdań, a za MC z reguły stoją jacyś kumple, którzy go poklepują po plecach, albo pokazują na palcach różne tajemnicze znaki i to też chyba jest kluczowe dla gatunku, więc archi schodzi siłą rzeczą na nomen omen drugi plan.

Obejrzałem dla równowagi klip z Wrocławia, 15 MC w jednym numerze i praktycznie zero promo dla miasta, mimo że taki był chyba cel. https://www.youtube.com/watch?v=aCkirE-UJeg Widocznie się nie da :)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 7 sty 2016, 11:39

Oj tam oj tam. Lepiej, że wykorzystują czas twórczo niz mieliby bazgrać HWDP po wszystkich murach miasta. Choć muzycznie zupełnie do mnie nie trafia, to cieszę się, że młodzi nie są bierni. Co do promocji miasta... cóż, cokolwiek by nie nakręcić, jednym się spodoba, innym nie.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez tren_d » czwartek, 7 sty 2016, 17:59

Pokazać hip hopu nie można nigdzie bo w telewizjach się nie gra rapu. Kiedyś wieki temu Viva Polska i Mtv Polska
miały programy hip hopowe. No ale kiedyś Polsat 2 miał nawet program o techno gdzie były relacje z Techno Planet (Pomarańcza).
Teraz w telewizji leci Adele.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez Lurtz » piątek, 8 sty 2016, 17:21

tren_d napisał(a):Teraz w telewizji leci Adele.

Tylko Adele i nic więcej?
Lurtz
użytkownik
 
Posty: 183
Na forum od: 29 gru 2011, 20:04

Re: Sweet Home Bielsko-Biała (teledysk)

Postprzez ona500 » niedziela, 17 sty 2016, 23:11

moje zdanie: klip fajny, z Bielskiem w tle, ale na promocję miasta się nie nadaje. Nie idzie połowy tekstu zrozumieć.

proszę nie hejtować, że jestem głuchy człowiek, bo doceniam każde przedsięwzięcie, zwłaszcza wspólne, ale hip hop nie jest raczej muzyką, która przekonałaby przedstawicieli wszystkich grup wiekowych
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości