Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

jarmarki/kiermasze rękodzieła

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez tuCudaNaKiju » poniedziałek, 25 sty 2016, 20:41

Witajcie! :)
Poszukuję informacji odnośnie jarmarków/kiermaszy rękodzieła w Bielsku i okolicach. Chodzi głównie o imprezy cykliczne powtarzające się co roku. Czy wiecie gdzie się odbywają, kto jest organizatorem, gdzie ich szukać, z kim się kontaktować?
A może znacie kogoś kto wystawia się często na różnych jarmarkach i mógłby udzielić mi cennych informacji?:)
Dziękuję za wszelkie wskazówki :)
Aga
Avatar użytkownika
tuCudaNaKiju
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 14 sty 2016, 21:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez darek-bb » wtorek, 26 sty 2016, 15:42

Na poczatku grudnia jest jarmark na nikiszu (Nikiszowiec, Katowice), byłem, polecam, bardzo ciekawe rzeczy
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez ona500 » wtorek, 26 sty 2016, 20:35

- w grudniu na Rynku i w Sferze
- co jakiś czas takie kiermasze organizuje kawiarnia Aquarium (tam gdzie BWA)
- na Złotych Łanach w Beście kiermasz jest przed świętami w grudniu oraz przed Wielkanocą
- patrz też po domach kultury typu Włókniarz, Kamienica, Wapienica, organizują co jakiś czas
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez tuCudaNaKiju » środa, 27 sty 2016, 21:17

Dzięki za informacje :).
W BWA byłam, wystawiałam tam swoje produkty, jestem zadowolona i też polecam :).
Na Rynku nie byłam, bo w tym terminie wystawiałam się w Chorzowie i to był duży błąd z mojej strony, bardzo żałuję, że byłam tam a nie u siebie w B-B :(.
Złote Łany muszę sprawdzić, dzięki to cenna informacja.
A z domami kultury mam złe doświadczenia, bardzo nikła reklama a co za tym idzie niemal zerowy odzew ludzi i mało kto tam przychodzi, oczywiście nie mówię, że wszędzie.
A na Nikiszowcu, to dużo ludzi przychodziło? Te dalsze wyjazdowe jarmarki, zawsze wiążą się ze sporym ryzykiem, że nie wróci się, bo jeszcze dojazd trzeba wliczyć.
Avatar użytkownika
tuCudaNaKiju
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 14 sty 2016, 21:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez darek-bb » środa, 27 sty 2016, 22:11

tuCudaNaKiju napisał(a):Dzięki za informacje :).
W BWA byłam, wystawiałam tam swoje produkty, jestem zadowolona i też polecam :).
Na Rynku nie byłam, bo w tym terminie wystawiałam się w Chorzowie i to był duży błąd z mojej strony, bardzo żałuję, że byłam tam a nie u siebie w B-B :(.
Złote Łany muszę sprawdzić, dzięki to cenna informacja.
A z domami kultury mam złe doświadczenia, bardzo nikła reklama a co za tym idzie niemal zerowy odzew ludzi i mało kto tam przychodzi, oczywiście nie mówię, że wszędzie.
A na Nikiszowcu, to dużo ludzi przychodziło? Te dalsze wyjazdowe jarmarki, zawsze wiążą się ze sporym ryzykiem, że nie wróci się, bo jeszcze dojazd trzeba wliczyć.

A nikiszu bardzo dużo ludzi, ale i wystawców... Ale klimat mega
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez Prima50 » czwartek, 28 sty 2016, 16:23

W M1 w Krakowie co jakiś czas organizują coś podobnego.
Prima50
użytkownik
 
Posty: 315
Na forum od: 8 wrz 2007, 20:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez tuCudaNaKiju » środa, 3 lut 2016, 11:56

5,6 marca będzie Targowisko (p)różności w BWA. To tak piszę co byście się może wybrali :). A jak ktoś słyszał o wielkanocnym jarmarku gdzieś tu u nas po okolicy to niech napisze:).
W BWA będziecie mogli mnie pewnie spotkać i pooglądać co takiego produkuję :D
Avatar użytkownika
tuCudaNaKiju
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 14 sty 2016, 21:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez necia55 » środa, 3 lut 2016, 19:25

Podobno na ryneczku Biała - Lipnik podczas targowiska można wystawiać i sprzedawać swoje rzeczy w budynku obok. Nie byłam, ale słyszałam od znajomych, którzy na ryneczku zaopatrują się w towar.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: jarmarki/kiermasze rękodzieła

Postprzez tuCudaNaKiju » poniedziałek, 29 lut 2016, 21:45

Zapraszam jeszcze raz. Targowisko (P)Różności 5-6marca Galeria BWA. Wielu, wielu różnych rękodzielników wystawia swoje produkty. Naprawdę warto!
Avatar użytkownika
tuCudaNaKiju
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 14 sty 2016, 21:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości