Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

W Bielsku-Białej potrzebny jest aquapark

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: W Bielsku-Białej potrzebny jest aquapark

Postprzez necia55 » niedziela, 7 lut 2016, 18:22

Tren-d - nie podniecaj się tak. Tychy to miasto na Śląsku, tam jest dużo ludzi z okolicznych miast górniczych, a u nas co? Ilu mamy turystów? Jakoś tłumów nie widać. A jeśli chodzi o centra handlowe - powoli upadają . Po opodatkowaniu powierzchni handlowej wiele zniknie lub zmniejszy rozmiary. Ja sama wolę kupować w centru B-B w Wokulskim, Klimczoku itp. sklepach. Do Tesco czy Auchana jak jadę raz w roku -to tyle.
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: W Bielsku-Białej potrzebny jest aquapark

Postprzez tren_d » poniedziałek, 8 lut 2016, 14:19

necia55 napisał(a):Tren-d - nie podniecaj się tak. Tychy to miasto na Śląsku, tam jest dużo ludzi z okolicznych miast górniczych, a u nas co? Ilu mamy turystów? Jakoś tłumów nie widać. A jeśli chodzi o centra handlowe - powoli upadają . Po opodatkowaniu powierzchni handlowej wiele zniknie lub zmniejszy rozmiary. Ja sama wolę kupować w centru B-B w Wokulskim, Klimczoku itp. sklepach. Do Tesco czy Auchana jak jadę raz w roku -to tyle.


Nie potrafisz uważnie czytać, nie mamy turystów zbyt wielu, chodzi o tych którzy będą jechali do Szczyrku, Wisły i wstąpią przy okazji do Bielska, a teraz myślisz że wstąpią specjalnie do Sfery żeby kupić spodnie w Reserved? Masz rację - moi rodzice którzy mieszkają w Bielsku wyobraź sobie że w Sferze byli na palcach jednej czy dwóch rąk.
Czyli waszym zdaniem niemiłosierny tłok na basenach krytych już od godz. 16 świadczy o tym że nowych basenów nie potrzeba. Na prawdę logika logiki.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: W Bielsku-Białej potrzebny jest aquapark

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 8 lut 2016, 15:23

Niewątpliwie potrzebny jest trzeci duży, kryty basen pływacki; lokalizacja jest już od dawna tylko Kasztelan się zaparł.
Twierdzi - osobiście to od niego słyszałem - że jak wybudują to wszystkie trzy staną się nierentowne! Wot kozacka logika :mrgreen: :!:

Rozumiem przez to (oczywiste domniemanie), że po otwarciu Circus Wonsus boisko na górce, stadion lekkoatletyczny i piłkarskie boisko w Wapienicy oraz stadion Rekordu utracą widzów, kibiców i rentowność 8)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości