Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Komenda Policji

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Komenda Policji

Postprzez Doqueverstebh » czwartek, 4 lut 2016, 18:03

Jak się podoba wam nowa Komenda Miejska Policji?
Avatar użytkownika
Doqueverstebh
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 4 lut 2016, 17:38
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Komenda Policji

Postprzez ona500 » sobota, 6 lut 2016, 20:01

jest już otwarta?
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Komenda Policji

Postprzez Pyramide » sobota, 13 lut 2016, 16:35

Do nowej komendy potrzeba policji z nowym podejściem do bezpieczeństwa obywateli,widocznych patroli.dzielnicowych z komisariatami,którzy mieli być bliżej obywateli,miej statystyki i poleceń bzdurnych,rozpoznania zagrożenia i pod tym kątem planowanie patroli.
Ciągłe zmiany,kosmiczne wizje,zmiany na stanowiskach kierowniczych służą tylko rozgardiaszowi w tej formacji.
Przytaczany link do art pasuje również do Bielska. A spektakl z nowym, odwołanym komendantem tylko służy ośmieszaniu tej formacji a zwł byłego nawiedzonego na tym stanowisku.
Dawno pisałam już że jakieś dofinansowanie policji przez miasto musi być widoczne w patrolach na ulicy.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,titl ... omosc.html
Ciągłe proszenie policji o wskazanie sprawców /jak w linku trend a w temacie clubbing/ świadczy tylko że tam nie ma kpl. rozpoznania ani wizji gdzie i kogo szukać/typować na sprawcę.Gdzie monitoring czy liczne cam w wielu miejscach.
Gdzie ci "operacyjni" wiecznie siedzący np.w Teatralnej,Patria czy spacerujący na byłej ul Dzierżyńskiego ale prawie wszystko wiedzący co się działo w półświatku.
Na samej górze trzeba wreszcie chłopa z .... a,z wizja i chęcią uzdrowienia a nie pana Błas......
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Komenda Policji

Postprzez Pyramide » sobota, 13 lut 2016, 16:36

Kto to i co to ?
Mam poważne obiekcje czy zatrzymać się na sygnał takiego policjanta
https://pbs.twimg.com/media/ChyhDLhVAAAukb-.jpg
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości