Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wypadek komendanta

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Wypadek komendanta

Postprzez ZIZ » piątek, 15 kwi 2016, 13:54

>@tepodong/ Zaznaczyłem, że decyzję powinni podejmować leśnicy z odpowiednim wykształceniem więc dodam jeszcze, że z praktyką w walce ze szkodnikami. A nie urzędasy nastawiane na kasiurę.

Co do Twoich insynuacji na temat moich kontaktów ze SM jest dokładnie odwrotnie niż sugerujesz, he, he.

Co do osoby Komendanta mam, podobnie jak do wielu nominowanych przez Kasztelana współwładców ludu tubylczego (a więc mniej wartościowego) własne zdanie...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wypadek komendanta

Postprzez Pyramide » piątek, 15 kwi 2016, 14:46

Co do Twoich insynuacji na temat moich kontaktów ze SM jest dokładnie odwrotnie niż sugerujesz, he, he.

ZIZ nie he he tylko napisz prawdę
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wypadek komendanta

Postprzez tepodong » piątek, 15 kwi 2016, 20:30

No nie lubią się, co tu dużo gadać, a zatem może to oznaczać jedno, pierwszy post mógł nie być tak do końca obiektywny.
A tak apropos może Ziz nam się pochwali jak to niby walczy ze spalaniem śmieci przez zakały społeczne, to i ja może podłapie.
tepodong
użytkownik
 
Posty: 167
Na forum od: 13 paź 2009, 20:03

Re: Wypadek komendanta

Postprzez ZIZ » niedziela, 24 kwi 2016, 20:48

Pyramide napisał(a):
Co do Twoich insynuacji na temat moich kontaktów ze SM jest dokładnie odwrotnie niż sugerujesz, he, he.

ZIZ nie he he tylko napisz prawdę

Przyjmują wszelkie uwagi ze strony Rady Osiedla i systematycznie realizują. Również te, które dotyczą palących kopciuchów w piecach na wszystko co popadnie, wywalających popiół i trudno degradowalne pozostałości tego czym palili gdzie się da (najlepiej na przystanek MZK!)
Na skutek interwencji Rady Osiedla skontrolowano 12 posesji położonych bezpośrednio wzdłuż cieków wodnych (strumyków) - wraz z innymi służbami podlegającymi miastu i województwu. Efekt: 7 mandatów i jedno upomnienie. Widać skalę zjawiska - kiedy ktoś nie jest podłączony do kanalizacji miejskiej. Na przykładzie tego "nalotu" należałoby wnioskować, że dwie trzecie delikwentów spuszcza szambo do strumyków!
Kolejne "donosy" na "Bogu ducha winnych" smrodziarzo-kopciarzy szykuje właśnie Przewodniczący Rady Osiedla...
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wypadek komendanta

Postprzez gaweł » poniedziałek, 25 kwi 2016, 07:44

Na mieście mówi się, że prokurator, który prowadził śledztwo związane z wypadkiem komendanta będzie nowym szefem jednej z bielskich Prokurator Rejonowych... :!:
gaweł
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 28 mar 2016, 11:06

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości