Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ratusz chce ściągać inżynierów zamiast zadbać o tych stąd

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Ratusz chce ściągać inżynierów zamiast zadbać o tych stąd

Postprzez tren_d » czwartek, 22 wrz 2016, 14:39

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... inzynierow

Wystarczająco dużo jest inżynierów bez pracy w Bielsku Panie Prezydencie ze względu choćby na nadpodaż inżynierów w mieście w stosunku do stanowisk oferowanych.
Nie trzeba ściągać inżynierów tylko zamiast sklepów budować fabryki Panie Prezydencie dla inżynierów tutejszych bez pracy.
Podam swój przykład - magister inżynier doświadczenie 8 lat w różnych biurach w firmach produkcyjnych, dwa języki obce, znajomość szeregu systemów produkcyjnych (w tym wdrożenie nowego systemu jako jedna z pięciu osób wdrażających w firmie ponad 400 osobowej), certyfikaty auditora różnych systemów jakości, stworzyłem nowy dział w firmie od podstaw. I co? Dziura w CV ponad dwa lata z przerwami na pracę. Co robiłem przez te dwa lata Panie Prezydencie? Szukałem pracy w naszym pięknym mieście. Jak wielu ludzi w tym mieście po studiach pracuje w usługach np. bo nie było innej pracy? Jaki jest poziom nauczania na ATH? Sprowadzając ludzi z innych miast jeszcze bardziej pomniejsza się szanse znalezienia pracy dla tutejszych inżynierów.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Ratusz chce ściągać inżynierów zamiast zadbać o tych stą

Postprzez sweeper » wtorek, 27 wrz 2016, 07:54

czy jeżeli z Katowic wrócę do Bielska-Białej to będę tym ściągniętym czy powracającym (synem marnotrawnym)? :lol:
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Ratusz chce ściągać inżynierów zamiast zadbać o tych stą

Postprzez vilgefortz » niedziela, 2 paź 2016, 00:35

tren_d napisał(a):http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/33044/ratusz-sciaga-inzynierow

Wystarczająco dużo jest inżynierów bez pracy w Bielsku Panie Prezydencie ze względu choćby na nadpodaż inżynierów w mieście w stosunku do stanowisk oferowanych.
Nie trzeba ściągać inżynierów tylko zamiast sklepów budować fabryki Panie Prezydencie dla inżynierów tutejszych bez pracy.
Podam swój przykład - magister inżynier doświadczenie 8 lat w różnych biurach w firmach produkcyjnych, dwa języki obce, znajomość szeregu systemów produkcyjnych (w tym wdrożenie nowego systemu jako jedna z pięciu osób wdrażających w firmie ponad 400 osobowej), certyfikaty auditora różnych systemów jakości, stworzyłem nowy dział w firmie od podstaw. I co? Dziura w CV ponad dwa lata z przerwami na pracę. Co robiłem przez te dwa lata Panie Prezydencie? Szukałem pracy w naszym pięknym mieście. Jak wielu ludzi w tym mieście po studiach pracuje w usługach np. bo nie było innej pracy? Jaki jest poziom nauczania na ATH? Sprowadzając ludzi z innych miast jeszcze bardziej pomniejsza się szanse znalezienia pracy dla tutejszych inżynierów.


Co ty kolego jeszcze robisz w tym kraju? Na co do cholery czekasz? 2 języki obce z takimi skillami to masz robotę w każdym normalnym kraju. Urwał!
Jak piramidion z samtosem jechali do rzeszy wycierać tyłki nazistom to żadnego języka nie znali a popatrz jak teraz się mądrkują na dojczland rentach.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Ratusz chce ściągać inżynierów zamiast zadbać o tych stą

Postprzez Grego » poniedziałek, 3 paź 2016, 08:38

A praca w innym mieście Cie nie interesuje?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Ratusz chce ściągać inżynierów zamiast zadbać o tych stą

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 3 paź 2016, 09:47

do postu przedostatniego /debilo....ego/
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=58640BC0
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości