Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 16:36

Tymaczasem jest to projekt obywatelski, nie rządowy. Prezes Kaczyński jest przeciw zaostrzaniu prawa aborcyjnego. Premier Szydło - przeciw. Oczywiste że nie przejdzie w sejmie. Po co więc to wszystko? Po co to całe nakręcanie atmosfery i napuszczanie na siebie społeczeństwa?
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 3 paź 2016, 17:27

W Warszawie kulminacyjny protest na Placu Zamkowym, jednak wiele kobiet pojawiło się pod siedzibą PiS-u, gdzie utworzyły "ścianę furii", skandując "Chcemy lekarzy, nie misjonarzy" i "Łamie moje prawa ta ustawa". Na transparentach pojawiły się natomiast takie hasła jak "Nie dla władców macic", "Rest in PiS", "Moje ciało moje prawo", "Brak legalnej aborcji zabija", "Jeszcze Pol(s)ka nie zginęła" i "Rząd taki gibki, że wchodzi nam w cipki".
A trend gdzie był ? w białym proteście na Pl Chrobrego w tłumie 20 osób ? czarny liczył "troche" więcej
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 3 paź 2016, 18:38

Kaczynski byl przeciw 9 lat temu - - Demokratyczne, praworządne państwo nowoczesne ma pewne limity i ograniczenia. Nie może np. zmusić zgwałconej kobiety do rodzenia dziecka - mówił w 2007 roku Jarosław Kaczyński, wtedy premier polskiego rządu


9 lat pozniej juz nie - jako katolik podlegam nauce biskupów Dziś Jarosław Kaczyński popiera projekt ustawy, przygotowany przez organizacje pozarządowe, który zakłada wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji. O objęcie całkowitą ochroną prawną życia zaapelowali także biskupi. List w tej sprawie odczytano w niedzielę we wszystkich polskich kościołach. - W tych sprawach jako katolik podlegam nauce, którą głoszą biskupi i co do tego nie ma wątpliwości - powiedział Jarosław Kaczyński. - W mojej partii w takich sprawach nie ma dyscypliny. Jeśli dzisiaj mógłbym w tej sprawie coś przewidywać, to jestem przekonany, że ogromna większość klubu, a może wszyscy, poprą tę propozycję - powiedział prezes PiS w czwartek.

Szydlo zrobi jak chce prezes, Duda zreszta tez. Wiec nikt sie nie powinien dziwic, ze kobiety protestuja.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:29

Kryspin napisał(a):Kaczynski byl przeciw 9 lat temu - - Demokratyczne, praworządne państwo nowoczesne ma pewne limity i ograniczenia. Nie może np. zmusić zgwałconej kobiety do rodzenia dziecka - mówił w 2007 roku Jarosław Kaczyński, wtedy premier polskiego rządu


9 lat pozniej juz nie - jako katolik podlegam nauce biskupów Dziś Jarosław Kaczyński popiera projekt ustawy, przygotowany przez organizacje pozarządowe, który zakłada wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji. O objęcie całkowitą ochroną prawną życia zaapelowali także biskupi. List w tej sprawie odczytano w niedzielę we wszystkich polskich kościołach. - W tych sprawach jako katolik podlegam nauce, którą głoszą biskupi i co do tego nie ma wątpliwości - powiedział Jarosław Kaczyński. - W mojej partii w takich sprawach nie ma dyscypliny. Jeśli dzisiaj mógłbym w tej sprawie coś przewidywać, to jestem przekonany, że ogromna większość klubu, a może wszyscy, poprą tę propozycję - powiedział prezes PiS w czwartek.

Szydlo zrobi jak chce prezes, Duda zreszta tez. Wiec nikt sie nie powinien dziwic, ze kobiety protestuja.


http://natemat.pl/191261,obroncy-zycia- ... -o-aborcji
nie popiera - źle doczytałeś
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:35

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:38



to masz wypowiedź z marca a ja podałem link sprzed paru dni.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:46

http://niezalezna.pl/87001-manifestacja ... jcow-wideo

Oto jak zachowują się Ci którzy chcą pojednania. Kwiat polskiej inteligencji i demokracji.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:48

tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:51

"Nieoficjalnie mówi się, że za takim rozwiązaniem optował sam prezes Jarosław Kaczyński." Z naciskiem na "nieoficjalnie". Wiec prosze nie wmawiaj, ze nie doczytalem.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 19:53

Zapraszamy do wypowiadania się uczestników czarnego marszu. Tylu was było - wyraźcie własne opinie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 3 paź 2016, 20:05

Moze spytaj tych, ktorzy byli na "bialym protescie", bedzie ciekawiej. http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... estem-foto
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 20:09

Kryspin napisał(a):Moze spytaj tych, ktorzy byli na "bialym protescie", bedzie ciekawiej. http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... estem-foto


patrzyłeś na ostatni mój link? Znajdziesz masę informacji w internecie że PIS nie popiera tej ustawy. Po co nadal bijesz pianę?
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00


Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez tren_d » poniedziałek, 3 paź 2016, 20:17

tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Bielszczanie protestują przeciwko zaostrzaniu aborcji

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 3 paź 2016, 20:17

tren_d napisał(a):
Kryspin napisał(a):Moze spytaj tych, ktorzy byli na "bialym protescie", bedzie ciekawiej. http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... estem-foto


patrzyłeś na ostatni mój link? Znajdziesz masę informacji w internecie że PIS nie popiera tej ustawy. Po co nadal bijesz pianę?



Patrzylem, przeczytalem ze zrozumieniem. Prezes jest za zakazem. "Nieoficjalnie" to mozna sobie gdybac i dywagowac. Oficjalne stanowisko prezesa jest na tasmie.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron