Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

NASTAŁA JESIEŃ

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

NASTAŁA JESIEŃ

Postprzez ZiziTop » sobota, 15 paź 2016, 17:28

Dawno tu nie pisałem, ale już nie mogę wytrzymać jak nadchodzą kolejne dni spalania liści. Mieszkam w czteropiętrowym bloku otoczonym prywatnymi domami z ładnymi ogrodami, ale na jesień zaczyna się walka z ... osobami które myślą, że tu jest wieś. Miejsce niedaleko byłego kina Złote Łany to wieś !. Można im robić wszystko, tylko jest mały problem , bo jak otworzę okna i wracam po południu, to w całym mieszkaniu jest zapach spalanych liści i jeszcze nie wiadomo czego. Ciekawostką jest, że większość tych sporych ognisk jest wypalana wieczorami, a wtedy nasza czujna straż miejska ma "sporo pracy". Dzisiaj znowu dzwoniłem do naszych służb bo niedaleko nowego Lidla ktoś tak dymił, że połowa miasta jest w dymie, a wiatru jak na lekarstwo by ten syf przegonił. Czy w innych okolicach Bielska jest podobnie, że Ci "nowobogaccy" oszczędzają na workach oddawanych do rekultywacji ?, a może Tacy ludzie nie dorośli jeszcze by mieszkać a mieście a czuć się jak na wsi. Skąd oni pochodzą....,.?
ZiziTop
nowicjusz
 
Posty: 18
Na forum od: 14 cze 2013, 07:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: NASTAŁA JESIEŃ

Postprzez staszeks » niedziela, 23 paź 2016, 19:30

Też b. ładna pora roku
Załączniki
jaszczurkaI.JPG
jaszczurkaI.JPG (123.71 KiB) Przeglądane 2750 razy
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron