Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z ONR

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z ONR

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 7 lis 2016, 16:22

w Bielsku-Białej, gdzie poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z ONR. Na plakatach falandze ONR towarzyszyło logo Sejmu. – Na tradycji „żołnierzy wyklętych” będzie można budować niepodległą Polskę – mówił Pięta podczas konferencji z działaczką ONR.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Grego » poniedziałek, 7 lis 2016, 22:58

I co? Powinniśmy teraz zakrzyknąć z oburzenia?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 7 lis 2016, 23:11

Grego napisał(a):I co? Powinniśmy teraz zakrzyknąć z oburzenia?

NIe, no co ty! Przynajmniej dwa medale wreczyc I dac jakas ciepla posade w Brukseli. A, jeszcze jedno, prawie bym zapomnial - Jeszcze nalezaloby poswiecic. :roll:
Ostatnio edytowano wtorek, 8 lis 2016, 01:42 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Grego » wtorek, 8 lis 2016, 00:25

Poseł Pięta ma prawo do swoich poglądów i swoich sympatii. Nie każdy musi wychwalać gender, multikulti, LGBTQiZ, wspierać kazirodztwo, lansować zoofilię i kanibalizm. Gdyby wszyscy byli lewakami, świat byłby monotonny. Uszanuj odmienność Piety.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Kryspin » wtorek, 8 lis 2016, 00:56

Ano, szanuje, tak samo jak szanuje odmiennosc starszego pana z kotem lub Adolfa, ale wiecej mi sie z tym drugim kojarzy, poniewaz nie ukrywa jaka ma wizje przyszlosci dla gorszego sortu Polakow.


"My chcemy rządzić w imieniu nie byle jakich Polaków"
"Kto nie popiera PiS-u to zdrajca, kretyn"
" Nie będziemy się z nimi pieścić. Albo Bóg Honor Ojczyzna albo wypad z naszej bajki "

Cztery warianty walki z "pedalską tyranią:"
- Myślę, że honorowo i uczciwie będzie jeżeli zostaną uczciwie rozstrzelani.
Ostatnio edytowano wtorek, 8 lis 2016, 16:34 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Grego » wtorek, 8 lis 2016, 09:42

Też się nie ze wszystkimi poglądami Pięty zgadzam. Mimo to potrafię się jakoś z jego odmiennością pogodzić. Kto tego nie umie, niech się nie mieni człowiekiem cywilizowanym. Szczerze radzę: Oducz się tego lewackiego totalniactwa. Za to mógłbyś popracować nad ortografią i zasadami formułowania zdań, bo wystawiasz "młodym, wykształconym z większego miasta" nienajlepsze (aczkolwiek sprawiedliwe) świadectwo.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Kryspin » wtorek, 8 lis 2016, 16:54

Grego napisał(a):Też się nie ze wszystkimi poglądami Pięty zgadzam. Mimo to potrafię się jakoś z jego odmiennością pogodzić. Kto tego nie umie, niech się nie mieni człowiekiem cywilizowanym. Szczerze radzę: Oducz się tego lewackiego totalniactwa. Za to mógłbyś popracować nad ortografią i zasadami formułowania zdań, bo wystawiasz "młodym, wykształconym z większego miasta" nienajlepsze (aczkolwiek sprawiedliwe) świadectwo.


To nie jest zadne - lewackie totalniactwo (sic!), tylko zwykla ludzka empatia, na ktora cie chyba nie stac. Nie wyobrazam sobie, jak mozesz byc poslem w Polsce i miec poglady jak posel Pieta. Wstyd dla ludzi, ktorzy go wybrali. Nie rozumiem, jak mozesz sie pogodzic z "odmiennoscia" tego pana, gdy ten chce honorowo roztrzelac gejow, lesbijki. Co do - nienajlepszego (sic!) swiadectwa to masz racje.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Grego » wtorek, 8 lis 2016, 23:22

Kryspin napisał(a):To nie jest zadne - lewackie totalniactwo (sic!), tylko zwykla ludzka empatia, na ktora cie chyba nie stac.
Jeśli oburzanie się na poglądy inne niż Twoje własne nazywasz empatią, to masz racją. Nie stać mnie na to. :lol:
Nie wyobrazam sobie, jak mozesz byc poslem w Polsce i miec poglady jak posel Pieta.
Einstein uważał że wyobraźnia jest ważniejsza niż wiedza.
Nie rozumiem, jak mozesz sie pogodzic z "odmiennoscia" tego pana, gdy ten chce honorowo roztrzelac gejow, lesbijki.

Skoro nie rozumiesz to trudno. :?
Co do - nienajlepszego (sic!) swiadectwa to masz racje
Czyli najważniejszy element zrozumiałeś. Brawo i życzę powodzenia w pracy nad sobą.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Kryspin » środa, 9 lis 2016, 02:58

Proponuje zaczac od korekty wlasnej ortografii, interpunkcji oraz neologizmow stylistycznych. :roll:


lewackiego totalniactwa (sic!),
nienajlepszego (sic!)
Też się nie ze wszystkimi poglądami Pięty zgadzam. Mimo to potrafię się jakoś z jego odmiennością pogodzić (sic!)
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez necia55 » środa, 9 lis 2016, 08:27

Kryspin napisał(a): Nie rozumiem, jak mozesz sie pogodzic z "odmiennoscia" tego pana, gdy ten chce honorowo roztrzelac gejow, lesbijki.

Kryspin, ja też posła Pięty nie trawię, ale co do poglądów na temat gejów i lesbijek - zdanie mam podobne :) .
To wynaturzenie, dewiacja, która powinna być marginesem społecznym, schowanym gdzieś w "mysiej dziurze", a nie gloryfikowane i eksponowane , jak to się robi obecnie. Pomyśl trzeźwo sam - bez emocji : związek zawiera się po to , aby mieć potomstwo ( tak przynajmniej dzieje się w przyrodzie), natura stworzyła dwie odmienne płcie, i tylko tak można to potomstwo (naturalnym sposobem) powołać na świat. Gdyby było inaczej, to (będę się powtarzać do bólu) rozmnażalibyśmy się na inne różne sposoby :D : pączkowanie, podział, dzieworództwo. Skoro tak nie jest, to znaczy , że wszystko inne od miłości mężczyzny i kobiety jest DEWIACJĄ i niczym innym. Świat oszalał, ludzkość się zdegenerowała, albo ktoś nad tym "pracuje", żeby działo się to , co się dzieje!Innego wytłumaczenia nie ma! Bo te dewiacje urosły już do potężnych rozmiarów i niedługo, to heteroseksualizm będzie "marginesem" dla społeczności. Takie jest moje zdanie i nigdy go nie zmienię, bo jestem istotą myśląca i czującą, na tyle samodzielną, że każda próba manipulacji mną spala na panewce!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Grego » środa, 9 lis 2016, 09:59

Ale Neciu (bez urazy) problem nie w tym co poseł Pięta uważa, tylko w tym czy ma prawo do swoich poglądów. Akurat o rozstrzeliwaniu gejów to wymysł Kryspina. Pogooglowałem za tą wypowiedzią, sprawa nie dotyczyła gejów, tylko radnych miasta bodajże Amsterdam, którzy dążyli do utworzenia getta dla homofobów. Kryspin łże jak każdy lewak. Ale nie w tym rzecz. Nawet gdyby poseł Pięta uważał że faktycznie gejów należy rozstrzeliwać, to nie zmienia faktu że ma on do takich poglądów suwerenne prawo. To się nazywa wolność sumienia. Rzecz niewyobrażalna dla umysłów lewoskrętnych, które chcą każdy pogląd odmienny od swojego piętnować, a jeszcze lepiej prześladować.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Pyramide » środa, 9 lis 2016, 11:10

Co ta dobra zmiana zrobiła z tobą
Za chwile zaczniesz popierać W Putina jak tylko on zaakceptuje i wystraszy się naszego OT z dronami i "andronami"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Grego » środa, 9 lis 2016, 11:11

Putina zawsze ceniłem wysoko, więc strzał przysłowiową kulą w płot.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Pyramide » środa, 9 lis 2016, 11:16

Uważaj kogo cenisz bo poseł czyta a Antoni widzi
Już raz dałeś "plamę" wypowiadając się pozytywnie o Wojciechu J i negatywnie o Ryszardzie K
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: poseł PiS Stanisław Pięta współorganizował marsz m.in. z

Postprzez Grego » środa, 9 lis 2016, 11:25

Żadna plama. W każdej chwili mogę to powtórzyć. Pan poseł nie jest lewakiem, więc raczej nie naśle na mnie antify. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron