Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

ostrzeżenie ludzi

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

ostrzeżenie ludzi

Postprzez wysoki » środa, 28 gru 2016, 20:50

chciałem ostrzec ludzi ponieważ zostałem okradziony tak zresztą jak inni ludzie przez bielskiego oszusta który prowadzi firme w bielsku jako wyłącznie przykrywke xxxxxx xxxxxxxxxxxxxxx pod zmieniona nazwą ten oszust ma długów na miliony złotych handluje kradzionymi samochodami a oferuje ludziom różnego rodzaju biznesy które są tylko oszustem oszustwami gospodarczymi,ma celowo przeprowadzona rozdzielność majatkowa żeby uniknąć egzekucji komorniczych,ostrzegam ludzi.
Ostatnio edytowano środa, 28 gru 2016, 21:28 przez Piotrek, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Regulamin pkt 2.
wysoki
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 10 sty 2011, 11:25

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez padoda » poniedziałek, 2 sty 2017, 00:15

Konkretnie imię, nazwisko, nazwisko rodowe matki, adres zamieszkania, pesel, preferencje seksualne i polityczne.
Zaraz dobierzemy mu się do d.py.
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez Pyramide » czwartek, 5 sty 2017, 17:24

To nie ostrzeżenie ale warte przemyślenia przed skorzystaniem z ich usług
Stoisko z dorabianiem kluczy i innych "cudeniek" w Kaufland w rejonie oś Karpackie
Wymiana baterii w pilocie do samochodu zrobiona u nich ok miesiąc temu a od kilku dni znowu problemy z otwarciem auta.Pan u nich stwierdzili że baterie do wymiany.Nie jest to jakaś kwota ale sam fakt,wiec wymieniam
Na pytanie co jest powodem pan wyjaśnił że albo klucze noszone w kieszeni włączają pilota albo pilot ma zwarcie
Wiec klucze od lat w torebce a elektronik stwierdził że pilot nie ma zwarcia czy innych podobnych ale baterie to "badziewie" po 6zł sztuka szanowny panie na tym stoisku.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez klinek » środa, 11 sty 2017, 17:33

Ciężkie czasy nastały dla drobnych przedsiębiorców jak widzę. w Imię jednej baterii komuś taką reklamę "robić". Ja dla odmiany dorabiałem u nich klucz i... o dziwo nadal działa!!!!
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez Pyramide » środa, 11 sty 2017, 17:55

Nie jednej bo do pilota potrzebne 2.Przy okazji podpowiedz jak /znasz/ takie drobne przypadki rozwiązywać żeby nie robić "reklamy" drobnym ... /nie cwaniarstwem/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez staszeks » środa, 11 sty 2017, 19:03

klinek napisał(a):Ciężkie czasy nastały dla drobnych przedsiębiorców jak widzę. w Imię jednej baterii komuś taką reklamę "robić". Ja dla odmiany dorabiałem u nich klucz i... o dziwo nadal działa!!!!

A ja baterię w pilocie wymieniałem i też nadal działa.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez staszeks » środa, 11 sty 2017, 19:04

Pyramide napisał(a):Nie jednej bo do pilota potrzebne 2.Przy okazji podpowiedz jak /znasz/ takie drobne przypadki rozwiązywać żeby nie robić "reklamy" drobnym ... /nie cwaniarstwem/

Ja miałem pilota do telewizora do którego były potrzebne 4
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez Krzysztof » środa, 18 sty 2017, 15:30

Wszystkie rzeczy robione są tak abyś musiał kupić za chwilę następną. Rada. Na allegro czy innych aukcjach kupić parę szt
i samemu wymienić. Ja pokupowałem po jednym złociszu za szt. Chodzi o małą tabletkę do aparatu do mierzenia cukru. W Gemini chcieli 7 zł plus wymiana. Aparat na poprzedniej działał 1,5 roku. Na tej co wymieniłem idzie odpukać prawie 11 m-cy.
Krzysztof
użytkownik
 
Posty: 863
Na forum od: 16 lut 2007, 06:20

Re: ostrzeżenie ludzi

Postprzez davnbb » środa, 18 sty 2017, 16:23

Po co na allegro? Nie lepiej w Nowym Elektroniku?
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron