Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dobry kebab/gyros

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Dobry kebab/gyros

Postprzez samotnick » środa, 4 sty 2017, 20:18

Gdzie w BB można zjeść dobry kebab/gyros? Najchętniej na talerzu, choć nie musi być jakoś elegancko. Alanya skreślone, Sabełek też, ogólnie takie przybytki dla nawalonych imprezowiczów mnie nie interesują.

P.S. Nie ma to nic wspólnego z popularnymi w ostatnich dniach akcjami jem/nie jem kebaba ;-)
samotnick
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 8 maja 2009, 09:28

Re: Dobry kebab/gyros

Postprzez error_terror » czwartek, 5 sty 2017, 10:10

Niestety ale czuję w tym prowokację. To tak jakby w '39 ktoś zapytał w Niemczech, gdzie można zjeść smaczną macę ?
Dotyczy to oczywiście kebaba a nie gyros.
Avatar użytkownika
error_terror
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 30 maja 2012, 10:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała forever

Re: Dobry kebab/gyros

Postprzez samotnick » czwartek, 5 sty 2017, 16:10

No dobra, to może tak - gdzie można kupić dobry kebab/gyros niemuzułmański? :)
samotnick
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 8 maja 2009, 09:28

Re: Dobry kebab/gyros

Postprzez davnbb » czwartek, 5 sty 2017, 19:01

Sabełek był ok. Raz, że robili smaczne jedzenie (szczególnie ostry sos szefa lokalu - naprawdę z gatunku tych co pieką dwa razy) a dwa, że jedząc tam wspierałeś polski biznes (wbrew powiedzeniu "Jedząc kebaba osiedlasz....." tam mogłeś jeść bez obaw) :lol:
Z mojej strony polecam (chociaż już tam dawno nie byłem) Piramidę na placu Smolki i ich Shaorme wieprzową. Podane na talerzu danie kosztuje coś ok 27 zł (jako duży zestaw) lub 20 zł (mały zestaw).

http://www.piramida-steakhouse.pl/menu.php

Podane wygląda tak:
Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron