Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez necia55 » czwartek, 27 kwi 2017, 10:12

Jak patrzę na te konsekrowane dziewice z pierwszego linka, to nawet się nie dziwie, że Tren_d'ziu nie uczęszcza :P . Jakieś te dziewice mało zachęcające, lekko "przechodzone", a On jest "wielbicielem piękna, uśmiechu i szczebiotania" :mrgreen: .Natomiast w drugim linku, jakoś nie mogłam się dopatrzyć tych stringów (ostatnio mają inną nazwę : czyścirowy ) .:mrgreen: Panie apetyczne, nie powiem, ale gdzie te stringi? Przy tych wywijańcach i przytupach, powinny być widoczne :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Kryspin » piątek, 28 kwi 2017, 17:51

A, moze konsekrowana leminzyca w stringach, na Szyndzielni, tanczaca salse bylaby dobra? Nie widzialem, zadnych Wlochow z tlustymi wlosami :roll: Czyscirowy tez sa :-)

Wystarczy zaczac pupa w rytm ruszac i nucic: bang, bang he shot me down, bang bang I hit the ground.


https://www.youtube.com/watch?v=xaCq0_SnQAQ
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Kryspin » piątek, 28 kwi 2017, 17:56

Zapomnialem dodac, ze od 58 sekundy, ten Franek Kimono tanczacy solo, wyglada jak nasz znajomy.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 1 maja 2017, 16:13

Portal randkowy dla lowcow dziewic konsekrowanych.

http://natemat.pl/206647,wysyp-portali- ... s-narodzin
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez necia55 » wtorek, 2 maja 2017, 12:44

Kryspin napisał(a):Portal randkowy dla łowców dziewic konsekrowanych.

http://natemat.pl/206647,wysyp-portali- ... s-narodzin

Dziewice konsekrowane, są "nie ruszane", więc dla Tren_d'zia do niczego nie przydatne !!!
Tren_d'ziu chce "ruszać" ale darmowo. I żeby się jeszcze : uśmiechały, świergotały, były chętne i bezproblemowe.
Leminżyce są dostępne - zwłaszcza dla forsiastych Włochów i typowych dresów.
Z tego wynika, że Tren_d'ziu forsiasty nie jest, dlatego nieatrakcyjny dla leminżyc wszelkiej maści :mrgreen: .
Pozostaje mu tylko cała reszta skwaszonych, ponurych i niechętnych dziewic (?) raczej niekonsekrowanych.
A tych Tren_d'ziu wolałby nie ruszać , choćby nawet były bez stringów :D .
Taki jest skomplikowany ten "nasz" Tren_d'ziu i co z Nim począć?
No, chyba żadna dziewica lub nie-dziewica nic z Nim nie "pocznie"- niestety. I tak to się nam rodzime talenty marnują - przez szalone wymagania :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Kryspin » wtorek, 2 maja 2017, 16:09

No, przeciez niejeden leszcz, bez kasy, ma bajer. A bajer to podstawa, by wyrwac leminzyce, przynajmniej na jedna randke, lub dwie, w zaleznosci od bajeru. :twisted: Wyglada, na to, ze nasz Roch Kowalski, ma dowcip ciezki. Temat konsekrowanych draze, bo mysle, ze tam jego najlepsza szansa by jakas panne poderwac. Tylko, znowu sie sprawa robija o bajer, bo przeciez taka konsekrowana, nie porzuci poswiecenia dla apsztyfikatna z ciezkim dowcipem. :roll:
Ostatnio edytowano wtorek, 2 maja 2017, 16:28 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Pyramide » wtorek, 2 maja 2017, 16:21

Bajer może i ważny ale raczej w tym przypadku to problem w /sorry/ rozporku
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Kryspin » wtorek, 2 maja 2017, 16:27

Ale, przeciez rozporek jest czescia tego bajeru. Czyli pukawka, ze slepakami?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez necia55 » czwartek, 4 maja 2017, 08:17

Coś mi się przypomniało..... Tren_d coś kiedyś gęgał o żonie. Że ma.... Hmmmm.... Jak ma, to po co zwraca uwagę na leminżyce w stringach ???? Wspominał też, że miał problemy z forsiastymi Włochami.... czyżby owa żona ... ten tego ... wolała z Włochem ? Hmmmmm , zagadkowe to jakoś....
A może Tren_d'ziowi wali po prostu na dekiel? I jeszcze ta zimna wiosna, te okutane w płaszcze i szale dziewoje, brak słoneczka....Och, kurde, ciężko z tym "naszym" Tren_d'ziem, oj ciężko.... :roll:
Ale my przynajmniej mamy temat do pogaduszek :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Pyramide » czwartek, 4 maja 2017, 09:24

Może w celach edukacyjnych zaproponuj trendziowi tete-a-tete /tetatet/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Kryspin » czwartek, 4 maja 2017, 16:25

W ramach testu niech sie przejdzie do Alibi.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Pyramide » czwartek, 4 maja 2017, 16:38

Nie strasz go ,ale może tam zrobią wreszcie z niego chłopa z ....
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Kryspin » czwartek, 4 maja 2017, 16:39

Tam przeciez tyle leminzyc, wiec pomyslalem, ze bedzie mogl przyjsc z woda swiecona.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez necia55 » czwartek, 4 maja 2017, 19:05

Pyramide napisał(a):Może w celach edukacyjnych zaproponuj trendziowi tete-a-tete /tetatet/

Pyrciu- JA ???? Toż ja przed emeryturą jestem :lol: a to jeszcze gorzej, niż dziewica konsekrowana :D :D :D , gorzej niż ... leminżyca w stringach :D :D :D . Chcesz, żeby biedaczyna do reszty stracił apetyt na kobitki? :mrgreen:
No, faktem jest, żem niewiasta doświadczona :P , z małżem się co nieco poeksperymentowało, ale już nie te lata, dziecinko, nie ten wigor, nie ta kondycja :P :P :P . No i ciągle zęby suszyć, świergotać, szczebiotać - zbyt skomplikowane jak dla mnie. :mrgreen: I zbyt wyczerpujące :D .
Ale może TY się poświęcisz ??? I dasz Tren_d'ziowi lekcję poglądowa i pokażesz jak smakuje prawdziwe życie?
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Gdzie można poznać leminżycę w stringach?

Postprzez Pyramide » piątek, 5 maja 2017, 12:37

necia ja :oops: leminżyca nie mogę równać się z Tobą w naukach,doświadczeniu,pouczaniu trendzia w duchu kk :roll:
Więc trendziu jest Twój,nie zostawiaj go z problemem tylko na forum,ochroń go :mrgreen:

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości