Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w B-B?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w B-B?

Postprzez tren_d » poniedziałek, 10 kwi 2017, 18:25

Aż dziwne, bo góry powinny to tonować.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 10 kwi 2017, 20:47

To wszystko wina tych w stringach,czatujących na kasę nowobogackich
Powinny chodzić na pielgrzymki,tam jest droga do nawracania i wyleczenia z nienawiści do ....
trendziu rób coś w tym kierunku
Uczyń z Bielska Rzeszów
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez tren_d » poniedziałek, 10 kwi 2017, 22:26

Chciałabyś żeby było tak jak w Rzeszowie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez YoShi » wtorek, 11 kwi 2017, 00:38

Nienawiść? Raczej nie. Ludzie po prostu boją się świrów i od zawsze takich zamykali w odosobnieniu, a teraz tacy dostali sie do władzy i na domiar złego odłożyli leki, które brali podczas kampanii wyborczej.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez tren_d » wtorek, 11 kwi 2017, 14:40

YoShi napisał(a):Nienawiść? Raczej nie. Ludzie po prostu boją się świrów i od zawsze takich zamykali w odosobnieniu, a teraz tacy dostali sie do władzy i na domiar złego odłożyli leki, które brali podczas kampanii wyborczej.


Lecz się z nienawiści do PIS-u chory z nienawiści człowieku. Nienawiść sieje PO i KOD co widać każdego dnia. Poziom nienawiści było widać np. wczoraj jak wczoraj Obywatele RP wykrzykiwali w stronę Kaczyńskiego gdy ten po prostu chciał uczcić śmierć swojego śp. brata - Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wyobraź sobie że jesteś na grobie swoich krewnych i ktoś megafonem do ciebie krzyczy obraźliwe słowa. Ciekawe jak byś się czuł? PO i KOD napuszcza społeczeństwo wzajemnie na siebie a to wzbudza u wielu nienawiść i pogardę do innych. Gdy PIS chce tworzyć wspólnotę PO i KOD chcą stale dzielić naród. Nie słuchaj propagandy, włącz myślenie i mniej słuchania propagandy podczas spotkania na piwie ze znajomymi.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez davnbb » wtorek, 11 kwi 2017, 16:20

tren_d napisał(a):Lecz się z nienawiści do PIS-u chory z nienawiści człowieku. Nienawiść sieje PO i KOD co widać każdego dnia. Poziom nienawiści było widać np. wczoraj jak wczoraj Obywatele RP wykrzykiwali w stronę Kaczyńskiego gdy ten po prostu chciał uczcić śmierć swojego śp. brata - Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Wyobraź sobie że jesteś na grobie swoich krewnych i ktoś megafonem do ciebie krzyczy obraźliwe słowa. Ciekawe jak byś się czuł? PO i KOD napuszcza społeczeństwo wzajemnie na siebie a to wzbudza u wielu nienawiść i pogardę do innych. Gdy PIS chce tworzyć wspólnotę PO i KOD chcą stale dzielić naród. Nie słuchaj propagandy, włącz myślenie i mniej słuchania propagandy podczas spotkania na piwie ze znajomymi.


Ja bym tego nie nazwał nienawiścią tylko raczej obrzydzeniem. I jednakowe obrzydzenie mnie ogarnia jak słyszę PIS, PO, KOD, PSL czy też SLD. Oni wszyscy są po jednych pieniądzach. Nasza "klasa" polityczna nie dorosła do sprawowania władzy, każdy widzi tylko czubek własnego nosa. Liczy się tu i teraz, szybko póki jesteśmy przy korycie i nas od niego nie odgonią. Akurat w tym momencie PIS jest u władzy i robi z naszego kraju pośmiewisko więc im się najbardziej obrywa (za PO najbardziej dostawało się Tuskowi i spółce). Jeśli chcesz zobaczyć spektakl nienawiści to akurat za przykład może śmiało wziąć starszych, bogobojnych wyznawców ojca Tadeusza ze słynnych spotkań pod pałacem - poszukaj sobie na youtubie - znajdziesz tam sporo materiału.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez Kryspin » wtorek, 11 kwi 2017, 16:32

Jezeli ktos sie musi leczyc, to taki apsztyfikant, ktory szuka "leminzyc w stringach" , w bielskich klubach dla nowobogackich. Co do nienawisci, to takiej by nie bylo, ale naczelnikowskie, wybiorcze dzielenie Polakow doprowadza do tego, ze ludzie maja w dupie te miesiecznice. Staly sie takimi pochodami pierwszomajowymi, dla koniunkturalnego dupoliza. Bo, jak nie miec tych obchodow w dupie, gdy nawet dla tych co zgineli w Tupolewie, nie ma miejsca na tablicach upamientniajacych ten wypadek.

http://natemat.pl/205773,glinski-spial- ... 3-nazwiska
Ostatnio edytowano wtorek, 11 kwi 2017, 20:40 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez davnbb » wtorek, 11 kwi 2017, 19:55

Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez YoShi » środa, 12 kwi 2017, 03:23

tren_d napisał(a):Lecz się z nienawiści do PIS-u chory z nienawiści człowieku.

Pisałeś kiedys, ze znasz jezyki, masz wyższe , itd. czyli jakiś troche mózg u ciebie jest. To odpowiedz uczciwie z ręką na sercu, czy miło ci jest jak na ten przykład Antoni robi z ciebie idiotę, bo nie wierzę, ze tego nie widzisz.
Tylko nie wykręcaj sie znowu nienawiścią, kochaniem PO (na których nigdy nie głosowałem), bo głupi głosowałem właśnie na Jarosława. Jakis taki milszy sie wydawał.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez Nordman » środa, 12 kwi 2017, 14:38

tren_d napisał(a):Lecz się z nienawiści do PIS-u chory z nienawiści człowieku.


łał, jaki życzliwy człowiek się wypowiedział...


YoShi napisał(a):Pisałeś kiedys, ze znasz jezyki, masz wyższe , itd. czyli jakiś troche mózg u ciebie jest.


Kto zabroni bogatemu pisać bzdury? Mózg może jest, ale lepiej się utopić niż mieć takie centrum dowodzenia.
Nordman
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 2 wrz 2013, 10:49
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez tren_d » piątek, 14 kwi 2017, 22:39

YoShi napisał(a):
tren_d napisał(a):Lecz się z nienawiści do PIS-u chory z nienawiści człowieku.

Pisałeś kiedys, ze znasz jezyki, masz wyższe , itd. czyli jakiś troche mózg u ciebie jest. To odpowiedz uczciwie z ręką na sercu, czy miło ci jest jak na ten przykład Antoni robi z ciebie idiotę, bo nie wierzę, ze tego nie widzisz.
Tylko nie wykręcaj sie znowu nienawiścią, kochaniem PO (na których nigdy nie głosowałem), bo głupi głosowałem właśnie na Jarosława. Jakis taki milszy sie wydawał.


podobają Ci się drogi kolego pozamieniane ciała w trumnach? To jest realne a nie wymyślone.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez YoShi » piątek, 14 kwi 2017, 23:05

tren_d napisał(a):
YoShi napisał(a):
tren_d napisał(a):Lecz się z nienawiści do PIS-u chory z nienawiści człowieku.

Pisałeś kiedys, ze znasz jezyki, masz wyższe , itd. czyli jakiś troche mózg u ciebie jest. To odpowiedz uczciwie z ręką na sercu, czy miło ci jest jak na ten przykład Antoni robi z ciebie idiotę, bo nie wierzę, ze tego nie widzisz.
Tylko nie wykręcaj sie znowu nienawiścią, kochaniem PO (na których nigdy nie głosowałem), bo głupi głosowałem właśnie na Jarosława. Jakis taki milszy sie wydawał.


podobają Ci się drogi kolego pozamieniane ciała w trumnach? To jest realne a nie wymyślone.

Ja mowie o tancu na grobach zabitych wbrew wiekszosci rodzin i wymyslanych teoriach, a nie o burdelu organizacyjnym, gdzie winę tez ponosi sam Antoni, bo zamiast pilnowac tego co sie dzieje, to spierniczał do PL jakby miał nasrane w gaciach. Az dziwne, ze taki cykor był kiedys opozycjonistą, ktoremu "udało sie" być internowanym, w przeciwienstwie do Jarosława.
Jak mi zapłacą tyle co jednemu w tej buraczano-parówkowej komisji , to sam przysięgnę, ze widziałem nad lotniskiem we mgle zielone krasnoludki latające na rosyjskich nietoperzach, strzelających szyszkami do samolotu. Oczywiscie szyszki tez były rosyjskie.
YoShi
użytkownik
 
Posty: 278
Na forum od: 3 gru 2009, 19:41

Re: Czemu tak wielu chorych z nienawiści do PIS-u mieszka w

Postprzez Pyramide » sobota, 15 kwi 2017, 06:35

Bielszczanie nie są gorsi
Jeszcze trochę i w religie smoleńską będą wierzyć garstki gejów,bywalców klubów dla nowobogackich,"dupolizy kon..." i resztki w beretach
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzeni ... ybuch.html
Podobnie jak w wielkość i nieomylność PiSu
http://fakty.interia.pl/polska/news-now ... Id,2382643
Jestem przekonana że pomaga w tym m.in AM z Miskiem,WW i "gwiazda z rozpuszczonymi blond włosami" /któraś tam Gosiewska/
http://wiadomosci.wp.pl/politycy-straca ... 913646721a
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/ ... lensk.html
http://natemat.pl/206025,dziennikarka-z ... rwszenstwa

Ktoś kiedyś mądrze powiedział "pycha chodzi przed upadkiem"
/dokładnie to w Piśmie Świętym czytamy o konsekwencjach pychy. Księga Przypowieści Salomona 16.18-19 mówi nam, że „pycha chodzi przed upadkiem/
To tylko namiastka problemu a nie wywody trendzia /może dla niego są problemem bo on raczej wszystkich w koło nienawidzi z wyjątkiem .... ?/
trendziu i Grego też mają szanse na awans bo biorą już fachowców z bbbbposledniego sortu prawdziwych .......
http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017 ... m-sie-bac/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron