Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

Nowy rozkład jazdy
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=90262
Strona 1 z 1
Autor:  necia55 [ niedziela, 9 wrz 2018, 07:44 ]
Tytuł:  Nowy rozkład jazdy

Jestem zła !!! Tak, tak ! Jestem wściekła, bo komu przeszkadzała stara wersja " taran b-b " ? Był przejrzysty, można było wydrukować, łatwo było wyszukać. A dzisiaj co ? Stoi człowiek na przystanku i musi kombinować,żeby skojarzyć co z czym. Nie jestem jakąś melepetą , która nie radzi sobie z nowoczesną technologią, ale w zamyśle - nowe ma ułatwiać, a nie utrudniać ! Rozumiem, że nowa technologia jest potrzebna, też z niej korzystam, ale to co "stare" wcale nie musi być złe. Jeśli coś działa dobrze ( a działało! ) to nie jest głupie i nie ma co tego zmieniać. Może inaczej - można dodać nowe, ale stare też zostawić. Ja byłabym za przywróceniem strony "taran b-b " , albo do nowej strony dodać opcję wydruku . To - przynajmniej mnie, a i innym także - ułatwiło by korzystanie z rozkładu jazdy. W nowym rozkładzie jest za dużo "grzebania" i za długo to trwa. !!! :twisted:
Autor:  majster_jk [ niedziela, 23 wrz 2018, 21:52 ]
Tytuł:  Re: Nowy rozkład jazdy

Ze sklepu Play pobrać aplikację rozkład jazdy Bielsko.... Jest dużo lepiej.
Autor:  woznica67 [ poniedziałek, 3 gru 2018, 21:01 ]
Tytuł:  Re: Nowy rozkład jazdy

Drukować już można.
Autor:  necia55 [ wtorek, 12 lut 2019, 09:47 ]
Tytuł:  Re: Nowy rozkład jazdy

Ja jeszcze raz w sprawie rozkładu jazdy - a w zasadzie o wydruk. Komu przeszkadzała forma w jakiej był na taran b-b ??? Teraz, żeby wydrukować to jest horror !!! Kiedyś miałam wydrukowane rozkłady jazdy w formie małych karteczek, można je było ze sobą spiąć zszywaczem i zbierały niedużo miejsca. Teraz drukuje się całe strony i trzeba wycinać małe karteluszki, druk jest cienki, różne strony na dzień powszedni, na sobotę i na święta. Wielu moich znajomych nie dowidzi, a druk pogrubiony lepiej się czyta! Wiem, że jest w telefonie komórkowym ( ja mam ) , ale wielu starszych ludzi ma stare komórki i nie mają tej aplikacji. Kiedyś robiłam takie wydruki dla kilku moich znajomych, a teraz to jest niemożliwe w takiej formie jak było przedtem!!! Dla mnie to nie stanowi problemu, ale wiele starszych osób jest to utrudnienie!!! OGROMNE. Czy nie można by było przywrócić tamtego układu graficznego??? Z kim można by było o tym porozmawiać? Gdzie pytać?? Powiecie :D necia - marudzisz :D , tylko ,że to nie o mnie chodzi !
Autor:  woznica67 [ niedziela, 17 mar 2019, 14:57 ]
Tytuł:  Re: Nowy rozkład jazdy

Spróbuj edytować lub kopiować i ma Word a
Autor:  B_B [ środa, 10 kwi 2019, 08:51 ]
Tytuł:  Re: Nowy rozkład jazdy

Nie chcę "próbować", "edytować" i "kopiować" - chcę przejrzystej, jasnej i łatwej w obsłudze formy. Całym sercem za @necią55!
Autor:  necia55 [ piątek, 12 kwi 2019, 11:37 ]
Tytuł:  Re: Nowy rozkład jazdy

No własnie - ruszy coś w tym kierunku? Gdzie można monitować ??? Podpowiedzcie, proszę :P
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1