Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Pierwszy śnieg i ....

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Pierwszy śnieg i ....

Postprzez Pyramide » środa, 12 gru 2018, 17:28

Może dotrze to do odpowiedzialnych za odśnieżanie w mieście.
Ponieważ ul. Krakowska jak wiadomo jest w remoncie dużo zmotoryzowanych jeździ przez Przegibek co jest zrozumiałe ale czy dla decydentów od odśnieżania też ? mam wątpliwości
Otóż dzisiaj po godz 8mej droga na Przegibek z Międzybrodzia B była w miarę dobrze odśnieżona i nie wykluczone że posypana solą lub podobnym
A droga z Bielska na Przegibek ? Do pętli MZK dobrze a dalej gruba warstwa śniegu,ślisko. Ok 8.30 pług jechał do góry i tak odsnieżał że nawet po południu na asfalcie były miejscamigrube warstwy śniegu.
Coś mi się wydaje że głównym powodem wyjazdu na górę jest odśnieżenie parkingu u "Malinki" Myślę że "robią to kierowcy zgodnie z grafikiem i za free"
Wartałoby przypatrzeć się jak drogi i ulice w Bielsku są odśnieżane i za co się płaci zwł w rejonie Straconka
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości