Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dlaczego zniknął Twój post?

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 18 sty 2016, 12:05

Usunięto wątek użytkownika Vadus1, regulamin pkt5.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 1 lut 2016, 14:46

Admin strony głównej portalu zablokował mi na stałe komentarze. Twierdzi, że naruszam regulamin portalu.
Pan sTRYKOWSKI I PANI rEDAKTOR NIE RACZYLI NA MOJE MAILE ODPISAĆ.
W związku z powyższym żegnam z przykrością to forum i jego uczestników :cry:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 1 lut 2016, 15:05

ZIZ napisał(a):Admin strony głównej portalu zablokował mi na stałe komentarze. Twierdzi, że naruszam regulamin portalu.
Pan sTRYKOWSKI I PANI rEDAKTOR NIE RACZYLI NA MOJE MAILE ODPISAĆ.
W związku z powyższym żegnam z przykrością to forum i jego uczestników :cry:


Przeczytaj sobie ten wątek viewtopic.php?f=3&t=89470 , algorytm na portalu jest zbyt czuły, czasami blokuje wypowiedź, która za moment jest już odblokowana. Widzę Twoją wypowiedź w temacie stadionu i nie jest zablokowana. Ale jesteś raptus :lol: :lol:
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » wtorek, 2 lut 2016, 14:23

Piotrze - chodzi o zbanowanie wszystkich moich wypowiedzi pod kolejnymi artykułami po zablokowaniu i ukryciu mojej obszernej wypowiedzi nt. ostatniej demonstracji kod w sobotę. Jeżeli widzisz ten pierwszy wpis to wytłumacz mi, gdzie naruszyłem regulamin portalu. Osoby wypowiadające się po mnie ewidentnie nakłamały koloryzując i przekręcając przebieg wydarzeń na pl. Chrobrego a kolejne moje wpisy automatycznie usunięto.
Jak pan MCI taki cwany - tu na forum domagał się ode mnie personalów - to niech stanie na ubitej ziemi :mrgreen: albo chociaż w sądzie jak zwykły cykor :evil:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez aniol » wtorek, 2 lut 2016, 21:34

ZIZ zawsze mądrze rzeczesz,lubiłem czytać Twoje komentarze,szkoda.Naprawdę za chwilę nie będzie warto tu zaglądać.
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » środa, 3 lut 2016, 10:38

Come back wkrótce nastąpi :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » środa, 3 lut 2016, 10:57

ZIZ napisał(a):Piotrze - chodzi o zbanowanie wszystkich moich wypowiedzi pod kolejnymi artykułami po zablokowaniu i ukryciu mojej obszernej wypowiedzi nt. ostatniej demonstracji kod w sobotę. Jeżeli widzisz ten pierwszy wpis to wytłumacz mi, gdzie naruszyłem regulamin portalu. Osoby wypowiadające się po mnie ewidentnie nakłamały koloryzując i przekręcając przebieg wydarzeń na pl. Chrobrego a kolejne moje wpisy automatycznie usunięto.
Jak pan MCI taki cwany - tu na forum domagał się ode mnie personalów - to niech stanie na ubitej ziemi :mrgreen: albo chociaż w sądzie jak zwykły cykor :evil:


Na Forum nie mamy wpływu na tgo co się dzieje na Portalu. Sam też byłem tam czasowo zbanowany i nie za bardzo wiem dlaczego. Portal jest stroną główną i wizytówką, więc muszą się pilnować żeby nikt nie miał pretensji o obraźliwe wpisy. Czy nie robią tego zbyt gorliwie? nic na to nie poradzę. A Forum jest naszym miejscem i jaka atmosfera tutaj panuje zależy tylko od nas. Ludzie przychodzą, odchodzą, każdy jest mile widziany.
pozdrawiam serdecznie
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » środa, 3 lut 2016, 13:25

Pozdrawiam wzajemnie;
Dzisiaj zamieściłem dwa komentarze, jeden zwyczajny bez podtekstów:

Ukryty 2016-02-03 13:09
Komentarz został ukryty, ponieważ naruszał regulamin portalu.

Drugi,wcześniejszy i można by rzec obraźliwy:

ZIZ 2016-02-03 10:37
wons przycięty

i dalej nie wiem o co im biegusia :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez necia55 » środa, 3 lut 2016, 19:57

Pewnie Twój "radykalizm i rozsądne myślenie" nie wszystkim pasuje :P .
Ale, że mnie jeszcze nie...... też się dziwię :mrgreen: bo przecież też jestem dość ...... napastliwa :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » czwartek, 4 lut 2016, 08:07

Nie przejmuj się @necia :D
Mam jeszcze kilka innych podłączeń do netu i inne ip tak, że dzisiaj komentarze wchodzą mimo iż z dwóch połączeń mam zablokowane!

Ale nicku nie zmienię, niech wiedzą, że nie jestem do zbanowania! :mrgreen:

niezarejestrowany - ZIZ 2016-02-04 07:59
110 tyś miesięcznie ubytku w przychodach to żaden koszt w odniesieniu do zdrowia mieszkańców dzielnicy i pacjentów oddychających czystszym teraz powietrzem!
To pod artykułem o szpitalu i spalarni

Redachtory są za cienkie na mnie, jak dupa węża, za krtótkie, jak ogonek beżowego.
Niech lepiej zasięgną języka w Ratuszu: tam od ćwierć wieku niektórzy już wiedzą, że jak mnie wyproszą drzwiami to zaraz oknem wracam :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » czwartek, 4 lut 2016, 09:00

Bartłomiej Kawalec napisał(a):Od kilku dni na portalu funkcjonuje skrypt, który blokuje z automatu komentarze zawierające wulgaryzmy oraz linki. Jeżeli ktoś z użytkowników został zablokowany, to oznacza to, że dopuścił się złamania regulaminu. Równocześnie (czasowo) zablokowany zostaje adres IP. Zmiana została wprowadzona w związku z olbrzymią falą tzw. hejtu, jaka w ostatnim czasie pojawia się w komentarzach. Konkretnych artykułów nie trzeba nikomu wskazywać.Dziękuję za uwagę.

Bartłomiej Kawalec napisał(a):Blokowane są informacje zawierające wulgaryzmy, linki lub w sposób rażący naruszający dobra osobiste . (działa automat, nikt z redakcji nie robi tego ręcznie)


Może to tak działa, bo czasami reakcje na Portalu są irracjonalne i niezrozumiałe z logicznego punktu widzenia. Być może ten algorytm jest zbyt prymitywny żeby zawsze prawidłowo reagować.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » czwartek, 4 lut 2016, 23:48

:D :lol: :mrgreen:
"Być Może" (nazwa własna) to były modne perfumy za ustroju słusznie minionego.
Ćwierć wieku temu jak czasami wstępowałem do Ratusza to się alarm włączał a niektórzy urzędnicy zamykali drzwi na klucz. Teraz jestem starszy i trochę powolniejszy niż za czasów panów Leraczyka czy Traczyka ale jak mnie wypraszają drzwiami to oknem wracam.
A na portalu prywatnym skoro rządzi skrypt i wycina post nieobraźliwy a zostawia "wons" fo znaczy:

"wons" nie jest obraźliwy i nie narusza niczyich dóbr osobistych;
skrypt jest jak znak drogowy ograniczający prędkość pojazdów do 2,5 km/h;

Na forum pisać (w najbliższej przyszłości) nie będę ale na stronie głównej jak najbardziej za to ile wlezie i zgodnie z regulaminem! :mrgreen:
Pozdrowienia dla pana Bartłomieja Kawalca i proszę przekazać serdeczności dla MCI ( i moje dane osobowe też pan może, jak najbardziej, bo to było jego najskrytsze pragnienie :lol: )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez ZIZ » piątek, 5 lut 2016, 16:22

Dzisiaj komentarze na stronie głównej wchodziły aż do momentu, kiedy wysłałem ten cytat:
"...Miejski Urząd Policyjny (Städtisches Polizeiamt Bielitz), który funk-
cjonował w ramach bielskiego urzędu burmistrzowskiego, był zdominowany przez
Niemców. Ajenci policyjni, którymi kierował dr L. Trentler podlegali niemieckiemu
burmistrzowi – E. Eichlerowi
. Bielska policja była w swoich działaniach wyjątkowo
stronnicza (proniemiecka) i antypolsko nastawiona. Urząd bielskiej policji utrzymał
swą samodzielność do 1922 roku, a jego struktura organizacyjna została zaadoptowa-
na później do bielskiej Dyrekcji Policji..." źródło :Jacek Dworzecki, cyfrowaetnografia;

W porównaniu z E.E to Kuno buł dużo lepszym burmistrzem <

I kogo znowu obraziłem :?: :lol:

Niemcy mnie biją :mrgreen: ratunku, Niemcy mnie biją :evil: :twisted: (cytując klasyka :lol: )
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez necia55 » niedziela, 7 lut 2016, 18:16

Rokiś, nie szalej, to nie samolot :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Dlaczego zniknął Twój post?

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 8 lut 2016, 15:50

Usunięto post Polskie Centrum Odszkodowań, zgodnie z pkt5 Regulaminu.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron