Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Obowiązkowe logowanie

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez paweL » poniedziałek, 4 wrz 2006, 11:30

Co myślicie o tym że wszelka aktywność w portalu wymaga logowania ? Czy to poprawi merytoryczną jakość listy dyskusyjnej ?
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez diabolik » poniedziałek, 4 wrz 2006, 12:26

myśle ze to dobre rozwiązanie
diabolik
użytkownik
 
Posty: 216
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez mf » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:11

z jednej strony tak, ale nowe forum mi sie w ogole nie podoba, ani graficznie- jest bardzo nieczytelne, szata graficzna rowniez nie bardzo mi sie podoba. jestem niemile zaskoczona zmianami...
mf
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 4 wrz 2006, 14:09

Postprzez GP » poniedziałek, 4 wrz 2006, 14:15

O tak, to bardzo dobre rozwiązanie! Nie wiem, czy jest, ale powinien być też wymóg potwierdzenia rejestracji (tzn. ktoś się rejestruje, podaje maila i na tego maila dostaje wiadomość z linkiem - po kliknięciu tego linka konto staje się aktywne).
A czy poprawi wartość merytoryczną - to się okaże :).
Pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez miro » poniedziałek, 4 wrz 2006, 16:38

Zgadzam sie z GP
Honest differences of views and honest debate are not disunity. They are the vital process of policy-making among free men.
miro
użytkownik
 
Posty: 3057
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Ja » poniedziałek, 4 wrz 2006, 16:51

mf napisał(a):z jednej strony tak, ale nowe forum mi sie w ogole nie podoba, ani graficznie- jest bardzo nieczytelne, szata graficzna rowniez nie bardzo mi sie podoba. jestem niemile zaskoczona zmianami...

A banowanie niekonstruktywnych troli jest? ;) Mysle, ze ta funkcja jest bardziej przydatna od szaty graficznej ;)
Najwidoczniej autor forum zamiast przyłożyć się do wytrysków estetycznych przyłożył się do funkcjonalności i dzięki temu forum jest bardzo dobre, tj bez stosu latających buziek, wirujących flashów, skaczących popuów i pełzających gooogle linków.
No i subskrybcja jest OK :)
Ktoś chce upiększyć forum to niech wklei coś ładnego ;))) np.:
Obrazek
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez Ja » poniedziałek, 4 wrz 2006, 17:02

diabolik napisał(a):myśle ze to dobre rozwiązanie

No pewnie, dodatkowo przy rejestracji 5 zdań czemu kocham Bielsko. A pierwsze 10 postów moderowanych przez moderatora by uniknąć wpadek i nadać ton wypowiedzi. Po szkółce takiej akceptacja nowego użytkownika przez administratora :)

Dobre forum od złych różni się tym, że na złych często lata błoto a na dobrych trzeba się liczyć z tym co się pisze :) W razie wpadki email użytkownika dodawać do list spamerskich co by było nauczką ;)
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez Piotrek » poniedziałek, 4 wrz 2006, 17:50

Jestem jak najbardziej za Kolego paweL , ograniczy to może pojawiające się na tym forum chamstwo a jednocześnie okaże się iż wiele osób było tą samą osobą tylko w wielu wcieleniach, co może dodawało trochę urozmaicenia w dyskusji , jednak więcej warte będzie wyeliminowanie tego co nam przynosiło tutaj wstyd . I jeśli jeszcze Kolega Administrator wprowadzi tutaj trochę dyscypliny to będzie ok, pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Ja » poniedziałek, 4 wrz 2006, 18:46

Piotrek napisał(a):Jestem jak najbardziej za Kolego paweL , ograniczy to może pojawiające się na tym forum chamstwo a jednocześnie okaże się iż wiele osób było tą samą osobą tylko w wielu wcieleniach, co może dodawało trochę urozmaicenia w dyskusji , jednak więcej warte będzie wyeliminowanie tego co nam przynosiło tutaj wstyd . I jeśli jeszcze Kolega Administrator wprowadzi tutaj trochę dyscypliny to będzie ok, pozdrawiam

No i 5 zdan czemu kocham bielsko lub czemu zdecydowalem sie tu zamieszkac tez OK, forum z egzaminem pisemnym bedzie mialo wyzszy poziom.

A 10 pierwszych postow moderowanych pokaze co wolno a co nie i dlaczego i bedzie good :)
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez GeN » wtorek, 5 wrz 2006, 08:45

I jeszcze żeby każdy nowy obowiązkowo wystawiał przecudnej urody laurki zasiedziałym bywalcom :P
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Dżół Duł » wtorek, 5 wrz 2006, 09:46

ja proponuje jednak brak logowania albo zostawic jeden dział niezabezpieczony haslem tak zeby ktos kto wpada na bielskie forum raz na 100 lat mogl zadac pytanko :D

a tak na marginesie , nareszcie !!!!! gratulejszyn za nowy dizajn i nowy portalik
When I die, bury me upside down, so the World can kiss my ass!
Dżół Duł
użytkownik
 
Posty: 49
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wlodwoz » wtorek, 5 wrz 2006, 10:11

Ja napisał(a):
Piotrek napisał(a):Jestem jak najbardziej za Kolego paweL , ograniczy to może pojawiające się na tym forum chamstwo a jednocześnie okaże się iż wiele osób było tą samą osobą tylko w wielu wcieleniach, co może dodawało trochę urozmaicenia w dyskusji , jednak więcej warte będzie wyeliminowanie tego co nam przynosiło tutaj wstyd . I jeśli jeszcze Kolega Administrator wprowadzi tutaj trochę dyscypliny to będzie ok, pozdrawiam

No i 5 zdan czemu kocham bielsko lub czemu zdecydowalem sie tu zamieszkac tez OK, forum z egzaminem pisemnym bedzie mialo wyzszy poziom.

A 10 pierwszych postow moderowanych pokaze co wolno a co nie i dlaczego i bedzie good :)

Wolno wszystko. Jest tylko jedno ograniczenie. Nazywa się toto: kultura osobista.
wlodwoz
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 5 wrz 2006, 09:59

Postprzez kaja » wtorek, 5 wrz 2006, 10:13

dzol ales sie wyrwal...to nie w tym poscie sie gratuluje <wstyd>
:P
kaja
użytkownik
 
Posty: 923
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Smok Wawelski » wtorek, 5 wrz 2006, 10:56

Bardzo dobry pomysł z tym logowaniem. Może choć troche zniechęci to tych, co dawali tu głupawe wpisy. Pozdrawiam wszystkie Smoki, jak na razie wszystko jest po staremu
Smok Wawelski
użytkownik
 
Posty: 621
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wuzel » wtorek, 5 wrz 2006, 11:58

Jestem ZA !!! Mam dość agresywnych i czasami debilnych anonimów !!!
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron