Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nieaktywni użytkownicy

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez staszeks » czwartek, 24 wrz 2009, 16:30

Chłopaki, nie afiszujcie się tak.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez GeN » czwartek, 24 wrz 2009, 18:43

staszeks, no co Ty? Chłopaki wychodzą z cienia, a od razu takie kłody pod nogi rzucasz :D
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez dupcia » sobota, 21 lis 2009, 18:21

Ponieważ większość rejestrujących się każdego dnia użytkowników to zombi , dla sprawdzenia zrejestrowałem nowego użytkownika j.w..Niestety procedura rejestracji jest żenująco niezabezpieczona. Podałem fałszywy adres mail i inne pierdoły i już jestem. Dzięki takiej nieprofesjonalnej obsłudze jesteśmy także oprócz użytkowników szpiegów narażeni na kryptoreklamę i inny spam. Apeluję do zarządzających Forum o wprowadzenia choćby elementarnych zabezpieczeń . Po pierwsze aktywacja konta przez prawdziwy email , a przy rejestracji kopiowanie napisu z obrazka. Takie zasady stosują nawet dzieciaki , które zakładają swoje fora. Czy to takie trudne . Proszę o trochę szacunku dla nas .pozdrawiam
dupcia
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 21 lis 2009, 18:10

Postprzez emigrantka » środa, 25 lis 2009, 14:27

Co powiecie na to: Pan Kazimierz oraz Pan StaszekS pracujá dla Portalu i dostajá pieniadze za to, ze udzielajá sie na forum - zeby bylo widac, ze takie Forum zyje. Jaki w tym cel? To przyciaga nowych uzytkowników, a tym samym zysk z reklam i takie tam podobne profity. Podejrzewam, ze malo kto bedzie odwiedzal forum/ serwis, który ma malo uzytkowników i piéc postów na krzyz.
(PS. brak polskich znaków na klawiaturze)
emigrantka
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 6 sie 2009, 16:06

Postprzez Prima50 » środa, 25 lis 2009, 15:11

Tak toby każdy chciał tu pisać za pieniądze ;P
Prima50
użytkownik
 
Posty: 315
Na forum od: 8 wrz 2007, 20:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » piątek, 27 lis 2009, 00:03

emigrantka napisał(a):Co powiecie na to: Pan Kazimierz oraz Pan StaszekS pracujá dla Portalu i dostajá pieniadze za to, ze udzielajá sie na forum - zeby bylo widac, ze takie Forum zyje. Jaki w tym cel? To przyciaga nowych uzytkowników, a tym samym zysk z reklam i takie tam podobne profity. Podejrzewam, ze malo kto bedzie odwiedzal forum/ serwis, który ma malo uzytkowników i piéc postów na krzyz.
(PS. brak polskich znaków na klawiaturze)

Kochana, po prostu mam ostatnio trochę więcej czasu i czsami staram się go zagospodarowac w ten sposób.
Podejrzewam, że nawet moderatorzy moga pełnić swoją fuchę w czynie społecznym.
Jedyny kontakt jaki ostatnio miałem z redakcja portalu to taki, ze zapytano
mnie przez PW o zgodę na wykorzystanie mojego zdjęcia w artykule na temat błędów.
Muszę przyznać, że gdyby ktos zaproponował za taka prace jakieś pieniądze to zapewne bym nie pogardził.
Podejrzewam, ze wkrótce mi się forum znudzi i choć może będę zaglądał
to jednak moje wrodzone lenistwo nie pozwoli mi pisac. Nie jest to pierwsze forum
na którym się produkuję i mówię (piszę) to mając już pewne doświadczenie w tej materii.
P.S. pisałem za siebie i nie mogę wypowiadać się za innych.
Ostatnio edytowano piątek, 27 lis 2009, 00:04 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 27 lis 2009, 09:35

emigrantka napisał(a):Co powiecie na to: Pan Kazimierz oraz Pan StaszekS pracujá dla Portalu i dostajá pieniadze za to, ze udzielajá sie na forum - zeby bylo widac, ze takie Forum zyje. Jaki w tym cel? To przyciaga nowych uzytkowników, a tym samym zysk z reklam i takie tam podobne profity. Podejrzewam, ze malo kto bedzie odwiedzal forum/ serwis, który ma malo uzytkowników i piéc postów na krzyz.
(PS. brak polskich znaków na klawiaturze)

hmmm to fakt bez Staszka i mnie cienko by tu było :)
A tak troszkę emocji, humoru i jakoś leci :)
pozdrawiam
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez magdzia » poniedziałek, 13 gru 2010, 12:55

Podbijam temat bo mnie to intryguje :P Na niektórych forach stosuje się coś takiego jak czystki itp., że usuwa się użytkowników, którzy nie napisali ani jednego postu lub nieaktywnych od roku np., po uprzednim zawiadomieniu ich żeby się zgłosili jeśli chcą pozostać na forum.
Czy naprawdę nie ma u nas takiej możliwości?
Bo ilość użytkowników (na ten moment 28874) jest jest absolutnie niemiarodajna. No chyba, że jest to potrzebne do poprawy statystyk :P
Ostatnio edytowano poniedziałek, 13 gru 2010, 12:58 przez magdzia, łącznie edytowano 1 raz
magdzia
użytkownik
 
Posty: 53
Na forum od: 10 mar 2007, 20:26
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez basianek » poniedziałek, 13 gru 2010, 16:35

Zapewne są w tych tysiącach użytkowników osoby, które mają po kilka kont i po prostu zapomnieli hasła, i im się nic nie chciało z tym zrobić to sobie nowe konto założą... ;)
Ale popieram! Można by takich pousuwać :) Ale z tego co dobrze kojarzę to GP nie ma za bardzo na to wpływu... Nieprawdaż??
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez GP » poniedziałek, 13 gru 2010, 16:48

Prawdaż :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ppiotr » poniedziałek, 13 gru 2010, 18:40

Hmm a nie wpłynie to przypadkiem na integralność bazy danych ? Nawet jeśli user niema postów jego pozycja to rekord w bazie w tebeli user a jak przypuszczam w bazie jest auto inkrementacja więc po usunięciu rekordu jest dziura ? Ale jak pokombinować to dało by się to zrobić.
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Postprzez GP » poniedziałek, 13 gru 2010, 20:46

ppiotr - z technicznego punktu widzenia nie ma żadnych przeszkód, nawet kiedyś zrobiłem drobny porządek, ale na takie usuwanie musiałbym mieć zgodę "góry", anielską cierpliwość oraz miesiąc wolnego czasu ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ppiotr » poniedziałek, 13 gru 2010, 22:07

Pomijam kwestie odgórnej zgody. Co do sprzątania bazy sadz że można to zautomatyzować poco się męczyć zapytanie do bazy z odpowiednio napisanymi klauzulami i czysto. Ale nie o to mi chodziło tylko o spójność bazy jak się ma większe czyszczenie do tego ;)
ppiotr
użytkownik
 
Posty: 553
Na forum od: 10 kwi 2007, 22:22

Poprzednia strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości