Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Nieaktywni użytkownicy

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez kala » czwartek, 6 lis 2008, 21:29

Tak sobie dzisiaj spojrzałam na listę użytkowników i byłam w szoku, że strasznie dużo ich jest :) Nie ma czegoś takiego, że np. konta użytkowników nieaktywnych przykładowo przez rok mogą być usunięte?
A jest możliwość wykrycia czy jedna osoba ma dwa lub więcej kont? :)
Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna
kala
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 13 cze 2008, 11:40

Postprzez GeN » piątek, 7 lis 2008, 00:36

Admin wszystko może, więc GP też :)

Tyle że usuwanie kont z forum jest nieco pozbawione sensu, choćby i z powodu spójności bazy danych -> usuwając konto traci się referencje ze zarchiwizowanych postów (o ile dany user cokolwiek spłodził), więc albo pozostaną wpisy sieroty, albo je też usunie. W pierwszym przypadku grozi to dużą ilością niezwiązanych danych, w drugim formalnie będzie w bazie OK, lecz z kolei merytorycznie się posypie (np. na usunięty post odpowiedział inny użytkownik, jak raz aktywny, i teraz jego wypowiedź odnosi się do... niczego).

Ale multikonta GP mógłby sprawdzić. Po stylistyce i pewnych powtarzalnych błędach można typować kilka przypadków. Z tym że nie wiem czy w regulaminie jest choć słowo zakazu miltikont? Pewnie nie ma, bo i po co - to nie gra sieciowa, choć czasami mam takie wrażenie ;)
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez kala » piątek, 7 lis 2008, 15:12

A nie można tego zapisać w regulaminie o tych multikontach :)
Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna
kala
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 13 cze 2008, 11:40

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 7 lis 2008, 23:14

A jak to sprawdzisz czy jedna osoba ma np cztery konta na forum?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez wuzel » piątek, 7 lis 2008, 23:19

iwett/ a jak chcesz tego dokonać? Nawet numer karty sieciowej nic ci nie da, bo może być rodzeństwo korzystające z tego samego komputera. Co w takim wypadku? Mają mieć jeden profil?
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Anatejms » sobota, 8 lis 2008, 12:25

Nie rozumiem o co cała dyskusja. forum nie jest jakies supertajne ani bardzo obfite w treści wiec nawet jak ktos napisze temat i bedzie z innych kont sam ze soba rozmawiac to co z tego? Nie da sie tego powstrzymac chyba ze chcecie zamkac rejestracje a na to sie napewno nikt nie zgodzi
Anatejms
użytkownik
 
Posty: 66
Na forum od: 4 lis 2008, 19:35

Postprzez lupus » sobota, 8 lis 2008, 18:11

Generalnie przydalaby sie na forum opcja, dzieki ktorej moznaby ignorowac danych userow.

Przydalaby sie tez lista ostrzezen.
Z calym szcunkiem, ale user o nicku Pan Kaziemierz jest drazniacy.
Ja rozumiem, mozna sie posmiac, poczytac jakies ironiczne uwagi, ale jesli trafia sie na tego typu posty wlasciwie w kazdym nowym temacie to juz to jest przegiecie.
Rozumiem, nudzi mu sie, ale sa pewne granice.
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez kala » sobota, 8 lis 2008, 18:24

Nie tylko o niego chodzi.
Punkt 2 regulaminu
"Na forum Portalu bielsko.biala.pl bezwzględnie obowiązuje zasada dobrego zachowania, tj. zabrania się używania wszelkiego rodzaju wulgaryzmów, wyzwisk, gnębienia itp. Forum służy do wymiany zdań między Użytkownikami, a nie do przekrzykiwania się, czy kłótni!"
Tyczy się to tematu "Firma Grammer Automotive - Opinie". Jeden na drugiego najeżdża
Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna
kala
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 13 cze 2008, 11:40

Postprzez GeN » niedziela, 9 lis 2008, 16:35

E tam... Pan Kaziu nasz kochany jest taki, jakim powinien być. Każde forum ma swoją faunę i w tym zakresie mieszczą się zarówno normalni userzy, jak i ciekawostki przyrodnicze. Takie jak np. małe wesołe trole. Ot potrolują sobie, potrolują, zabawią, zirytują i już. IMO gatunek niegorźny. Większym problemem są chamy pospolite na ten przykład.
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez lupus » niedziela, 9 lis 2008, 18:52

Dla mnie akurat Pan Kazimierz to CLOWN.

Tak jak pisalem, sa pewne granice.
A frustratow, a zarazem pracownikow jakiejs tam firmy tez powinno sie nieco uspokoic.

Jakies bany czasowe czy cos :-)
lupus
użytkownik
 
Posty: 399
Na forum od: 12 sie 2008, 09:49

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 10 lis 2008, 21:28

lupus napisał(a):Dla mnie akurat Pan Kazimierz to CLOWN.

No właśnie lupus i o to chodzi :) czasem uda mi się coś śmiesznego napisać a czasem nie. Takie życie :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 10 lis 2008, 23:11

lupus napisał(a):Z calym szcunkiem, ale user o nicku Pan Kaziemierz jest drazniacy.
Ja rozumiem, mozna sie posmiac, poczytac jakies ironiczne uwagi, ale jesli trafia sie na tego typu posty wlasciwie w kazdym nowym temacie to juz to jest przegiecie.

To nie jest przegięcie lupus. To nie moja wina że znam się na wielu sprawach i że wiele tematów mnie porusza. I nie denerwuj się tak bo to nie jest dobre dla twojego zdrowia. Pamiętaj o tym :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez sweeper » wtorek, 11 lis 2008, 22:45

lupus napisał(a):Z calym szcunkiem, ale user o nicku Pan Kaziemierz jest drazniacy.
Ja rozumiem, mozna sie posmiac, poczytac jakies ironiczne uwagi, ale jesli trafia sie na tego typu posty wlasciwie w kazdym nowym temacie to juz to jest przegiecie.
Rozumiem, nudzi mu sie, ale sa pewne granice.

a ja będę go bronił :)
Pan Kazimierz obnaża bezlitośnie ludzką głupotę i bezradność w dobie powszechnego dostępu do informacji
jeżeli kogoś to drażni to nie ma innego wyjścia jak nie czytać takich tematów :)
z pewnego posła reszta "normalnych posłów" śmieje się gdy ten przychodzi do sejmu z pałką i wibratorem ale przez takie właśnie zachowanie i prowokacje osiąga cele
myślę (chociaż nie znam Pana Kazimierza), że jego działania mają podobny cel :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 11 lis 2008, 23:32

sweeper napisał(a):Pan Kazimierz obnaża bezlitośnie ludzką głupotę i bezradność w dobie powszechnego dostępu do informacji

I właśnie taki jest cel :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 11 lis 2008, 23:40

lupus napisał(a):Dla mnie akurat Pan Kazimierz to CLOWN.

A dla mnie Lupus to nudziarz i zrzęda :) i to małymi literami bo umie caps locka'a wyłączyć
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości