Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

FOTOGALERIA NA PORTALU BIELSKIM

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez gulo76 » piątek, 3 wrz 2010, 10:09

Witam mam wrażenia jakby twórcy galerii na portalu bielskim zapomnieli o jej istnieniu :(
Może się mylę ale wg mnie jeden konkurs na rok to za mało ,wiem że to wymaga czasu i poświęcenia Administratora aby "rozruszać " troszkę galerię .
Może napisać jakiś regulamin który zmotywuje "niektórych" do sprawiedliwego oceniania (były już dyskusje na ten temat pod zdjęciami)
Może więcej konkursów nie chodzi o nagrody tylko satysfakcję .
Szkoda bo w naszym mieście jest na pewno sporo ludzi kochających fotografię którzy chętnie dołączą do grona użytkowników galerii jeżeli coś zacznie się na niej dziać.
A zauważyłem że przez właśnie niesprawiedliwe ocenianie (bezkarne)zrobił się bałagan bo zdjęcia które nie zasługują na wysokie noty takowe właśnie posiadają i odwrotnie .
A spowodowane to jest tym że "narażając się dając niską ocenę pod zdjęciem które nie jest dobre" można liczyć się z "odwetem" jedynkowym" :) Dziecinada ale nie można na to pozwolić tym bardziej że zauważyłem iż dużo ludzi robiących naprawdę dobre zdjęcia przestało się pokazywać na galerii tym samym zaniżając jej poziom.
Pozdrawiam i liczę na jakąś reakcję ze strony Administratorów
Stały bywalec galerii :)
Ostatnio edytowano piątek, 3 wrz 2010, 10:17 przez gulo76, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
gulo76
nowicjusz
 
Posty: 2
Na forum od: 8 lut 2008, 17:51

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości