Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

CENZURA

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez Antonio » sobota, 11 gru 2010, 11:34

Witam, nie przypuszczałem że na tym forum jest cenzura ... wczoraj opisałem sytuacje jaka mnie spotkała w przechodni VITA na oś. Beskidzkim (odradzam pediatrie w tej przechodni) jak widać nie spodobała się ona administratorom tego forum skoro usunęli wątek... tylko pogratulować normalnie jak za PRL-u... przynajmniej moderator mógł się wysilić i napisać kilka słów na mój e-maila z jakiego powodu usuwa wątek.
Antonio
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 5 kwi 2007, 18:00

Postprzez paputek25 » sobota, 11 gru 2010, 12:05

witaj Antonio
podobne wątki jak Twój, są już na tym forum , i to najprawdopodobniej było przyczyną usunięcia wątku, gdyż trzeba było wykorzystać już istniejący wątek a nie zakładać nowy.
Ale poczekajmy aż wypowie się GP
paputek25
użytkownik
 
Posty: 758
Na forum od: 19 sty 2009, 19:56

Postprzez GP » sobota, 11 gru 2010, 12:12

Powodem usunięcia wątku było złamanie 8 punktu regulaminu!
Pozdrawiam.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Antonio » sobota, 11 gru 2010, 12:15

fakt że są wątki podobne ale nie ma jednego który by zamykał całą problematykę ... poza tym chciałem naświetlić problem jednej konkretnej przychodni.... no i na koniec administrator jest po to ( przynajmniej mi się tak wydaje) aby pomagał w takich sytuacjach, mógł do mnie napisać albo po prostu przenieść wątek... a tu jak widać interwencja administratora ogranicza się do usuwania wątków.
Antonio
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 5 kwi 2007, 18:00

Postprzez GP » sobota, 11 gru 2010, 12:28

Antonio napisał(a):(...) no i na koniec administrator jest po to ( przynajmniej mi się tak wydaje) aby pomagał w takich sytuacjach, mógł do mnie napisać albo po prostu przenieść wątek... a tu jak widać interwencja administratora ogranicza się do usuwania wątków.

Cóż, ja tutaj akurat jestem wyłącznie od porządku na forum. Jeśli szukasz pomocy lub chcesz wywołać burzę medialną, to napisz do biura Portalu - może "dział dziennikarski" się tym zajmie.

Jeśli natomiast chcesz anonimowo kogoś o coś posądzać, oczerniać, to niestety musisz się liczyć z usunięciem Twojego wątku. Jest to złamanie regulaminu forum!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Antonio » sobota, 11 gru 2010, 12:28

pkt. 8 Regulaminu: "Wszelkie anonimowe wpisy oczerniające osoby prywatne, firmy oraz instytucje będą usuwane przez Administratora!"
chciałbym zauważyć, że nie jestem anonimem a użytkownikiem forum..
poza tym nikogo nie oczerniałem, a jedynie opisałem sytuację, która mnie spotkała..
mam na to świadków..
i od kiedy pisanie PRAWDY jest oczernianiem kogokolwiek??
sytuacje, które opisałem są prawdziwe, byłem ich uczestnikiem..
wydawało mi się, że to forum jest po to, by ludzie mogli wyrazić swoje opinie w różnych tematach..
ponadto zgodnie z pkt. 2 Regulaminu forum "Forum służy do wymiany zdań między Użytkownikami"
a ja przedstawiłem swoje zdanie na temat opieki lekarskiej w przychodni VITA i chciałem aby ktoś polecił mi dobrą przychodnię, w której moje dzieci będą leczone a nie wysyłane na pogotowie, bo lekarzowi nie chce się ich przyjąć..
według mnie GP sam złamał Regulamin forum odbierając mi prawo swobodnej wypowiedzi
złamał postanowienia pkt. 2 Regulaminu
gdzie tutaj wolność słowa??
Antonio
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 5 kwi 2007, 18:00

Postprzez paweL » sobota, 11 gru 2010, 15:18

Witam

prosze ponownie zamieścić tekst, ale podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Paweł Strykowski
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez paputek25 » sobota, 11 gru 2010, 15:24

hmn, same imie i nazwisko ? i już po sprawie ? ....... , a ja myślałem że temat trzeba będzie zacząć :
Ja Jan Kowalski urodzony ...... zamieszkały w ...... legitymujący się dowodem osobistym ........ syn Marii i Józefa Kowalskiego :)
paputek25
użytkownik
 
Posty: 758
Na forum od: 19 sty 2009, 19:56

Postprzez GrzegorzD » sobota, 11 gru 2010, 15:33

Fakt że jak będzie chciał to podpisze sie fikcyjnym nazwiskiem... jak dla mnie takie wpisy osób bez dorobku powiedzmy roku na forum i 100-200 postow powinny leciec w nicość
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez paputek25 » sobota, 11 gru 2010, 15:39

ja jestem za równouprawnieniami ,
paputek25
użytkownik
 
Posty: 758
Na forum od: 19 sty 2009, 19:56

Postprzez banan.eu » sobota, 11 gru 2010, 15:43

GrzegorzD napisał(a):Fakt że jak będzie chciał to podpisze sie fikcyjnym nazwiskiem... jak dla mnie takie wpisy osób bez dorobku powiedzmy roku na forum i 100-200 postow powinny leciec w nicość

no nie bardzo...trzeba dać szanse nowicjuszom...w granicach rozsądku oczywiście.
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Antonio » sobota, 11 gru 2010, 16:21

nie mam obaw przed podaniem swojego imienia i nazwiska.. nie mam się czego wstydzić..
napisałem samą prawdę..
szkoda tylko, że usunięto mój post bez jakiejkolwiek dyskusj, bo był dosyć długi..
jak tylko będę miał chwilę, to opiszę ponownie sytuację

dziękuję za zrozumienie :)

tak gwoli ścisłości, jestem na forum od 2007 roku
faktycznie nie mam zbyt wielu postów, ale to dlatego, że bardziej czytam niż piszę..
piszę wtedy, jak mam coś do powiedzenia, przekazania..

Sebastian Oczkowski
Antonio
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 5 kwi 2007, 18:00

Postprzez paputek25 » sobota, 11 gru 2010, 16:36

wow, znam Sebastiana Oczkowski-ego , o ile jego korzenie są związane z miejscowością Rybnik.
Pozdrawiam
paputek25
użytkownik
 
Posty: 758
Na forum od: 19 sty 2009, 19:56

Postprzez Antonio » sobota, 11 gru 2010, 18:17

nie, nie korzenie to ja mam typowo góralskie ... nisko pienne ale góralskie :-)
Antonio
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 5 kwi 2007, 18:00

Postprzez paputek25 » sobota, 11 gru 2010, 18:39

w takim razie zbieżność imienia i nazwiska, w każdym bądź razie pozdrawiam :)

a na temat służby zdrowia , chyba każdy z nas na tym forum już zabierał głos, sam mam bardzo niemiłe wspomnienia, i omijam ich jak tylko mogę .
paputek25
użytkownik
 
Posty: 758
Na forum od: 19 sty 2009, 19:56

Następna strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron