Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

CENZURA

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez Piotrek » sobota, 11 gru 2010, 18:56

Kolego Antonio, akurat na tym Forum nie zauważyłem oznak cenzury, a jakiś czas aktywnie, może dla wielu osób niewygodnie jestem, spróbuj np coś napisać niezgodnego z linią na Supernowej, natychmiast zostanie usunięte, i to jest wskaźnik wolności wypowiedzi, i dlatego tu jestem, a z Supernowej się wypisałem.pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Antonio » sobota, 11 gru 2010, 19:20

Kolego Piotrku...
ehhhh nie mam zamiaru nadal na ten temat dyskutować, to co było do wyjaśnienia zostało wyjaśnione (z odpowiedzialnymi osobami które prowadzą to forum)... wątek uważam za zamknięty...
Ostatnio edytowano sobota, 11 gru 2010, 19:23 przez Antonio, łącznie edytowano 1 raz
Antonio
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 5 kwi 2007, 18:00

Postprzez paweL » niedziela, 12 gru 2010, 09:02

Post był długi, ale został odzyskany i wysłany do autora, tak aby zrobił "Kopiuj-Wklej"

Antonio napisał(a):nie mam obaw przed podaniem swojego imienia i nazwiska.. nie mam się czego wstydzić..
napisałem samą prawdę..
szkoda tylko, że usunięto mój post bez jakiejkolwiek dyskusj, bo był dosyć długi..
jak tylko będę miał chwilę, to opiszę ponownie sytuację

dziękuję za zrozumienie :)

tak gwoli ścisłości, jestem na forum od 2007 roku
faktycznie nie mam zbyt wielu postów, ale to dlatego, że bardziej czytam niż piszę..
piszę wtedy, jak mam coś do powiedzenia, przekazania..

Sebastian Oczkowski
paweL
użytkownik
 
Posty: 627
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia strona

Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron