Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Imprezy i wydarzenia - rozbudowa wyszukiwania, lepszy podzia

Zgłoszenia związane z www.bielsko.biala.pl, uwagi do portalu, nowe pomysły, ogłoszenia redakcji.

Postprzez wloczykij » sobota, 4 cze 2011, 15:25

Niby jest tam jakiś taki mało czytelny spis imprez na stronie głównej, ale są np. na dziś wyświetlone zarówno stałe wystawy jak i koncerty.

Niby jest możliwość sortowania typu imprez, ale jak się chce np. sprawdzić jakie są dzisiaj koncerty to trochę ciężko - koncerty są zakwalifikowane do kategorii "Inne", która zawiera nie tylko koncerty, więc po wybraniu kategorii "Inne" wiele się człowiek nie dowie.

Niby da się przeglądnąć następne dni, ale jeśli bym chciał sprawdzić jakie są "Imprezy plenerowe" w Bielsku w całym okresie wakacyjnym - to co, trzeba przeglądać strona po stronie, dzień po dniu?

Marnie to działa.
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Postprzez buśka72 » wtorek, 14 cze 2011, 18:38

witam,,ja zastanawiam sie czy jest jakies miejsce w Bielsku,,gdzie można pojśc na piwo drinka itc,,posłuchac muzyki,nie wspomne o dyskotece ,,chodzi mi o miejsce gdzie spotykają sie ludzie przed 40 tką?nie szukam ogródków piwnych,,i nie chodzi mi o lokal typu Teatralna,,zapewne wszystko jest tylko dla młodzieży..pozdrawiam
buśka72
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 4 lut 2011, 23:35

Postprzez GrzegorzD » wtorek, 14 cze 2011, 20:29

wloczykij... zawsze to my jako forumowicze mozemy wrzucac info na forum o imprezach.... wystarczy 5 min
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków


Powrót do Portal

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości